Toy Soldiers HD opět hlásí odklad

Autor: tonyskatePublikováno: 8.9.2021, 8:43

Publikováno: 8.9.2021, 8:43

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5690 článků

Akčně strategická série Toy Soldiers se už delší dobu chystá na velkolepý návrat, který zahrne remastery obou původních her a také nový titul z druhé světové války. Bohužel Signal Studios potřebují více času a tak Toy Soldiers HD zasazené do první světové opět odkládají. Původní srpen se proměnil na zítřejší čtvrtek a ten nyní na 30. září, což už je doufejme konečné datum vydání. Jako malou náplast připravili tvůrci desetiminutové video ze hry, které vám představí všechny zásadní funkce, což jistě oceníte, zvláště pokud jste tento skvost ještě nehráli.

17. 08. 2021 • tonyskate0

Toy Soldiers HD táhnou do boje

Původně nám byl remaster akční strategie Toy Soldiers, která už oslavila 10 let od svého vydání v Xbox Live Arcade, avizován na tento měsíc, ale nakonec parta ze Signal Studios nabrala mírné zpoždění. Ovšem je opravdu jen mírné, jelikož Toy Soldiers HD dorazí už 9. září. Mimo vylepšené grafiky a zvuku, lepší kamery a obou rozšíření Kaiser’s Battle a Invasion, dojde i na zbrusu nový obsah, který můžete zahlédnout i v přiloženém...

»
13. 05. 2021 • tonyskate0

Akční strategie Toy Soldiers HD v srpnu

Jestli jsou mezi vámi pamětníci her z Xbox Live Arcade, jistě si pamatujete na skvělé akční strategie Toy Soldiers od Signal Studios, které nám umožnili nejen koordinovat bojiště, ale i se přímo zapojit do akce skrze ukotvené jednotky či bojovou techniku. Více než před rokem byl oznámen řádný druhý díl, který nás zavede do 2. světové války, ale mezitím se první dva tituly dočkají vylepšených verzí.

»
11. 02. 2020 • tonyskate5

Toy Soldiers 2: Finest Hour a HD verze původních her

Už je tomu prakticky deset let, co vyšla skvělá akční strategie Toy Soldiers. Signal Studios se rozhodlo toto výročí oslavit ve velkém, a to oznámením nové hry z této oblíbené série, jež vyjde příští rok jako Toy Soldiers 2: Finest Hour.

»
21. 03. 2014 • tonyskate0

Toy Soldiers zamíří na next-gen

Signal Studios, kteří stojí za úspěšnou sérií Toy Soldiers, oznámili, že od Microsoftu získali práva na tuto značku, kterou se během čtyř let její existence na Xbox Live Arcade stáhlo přes 5 miliónů hráčů. Tvůrci také současně oznámili, že pracují na nových Toy Soldiers pro next-gen konzole. Na Xbox One vydají skrze program ID@Xbox, do kterého se nedávno úspěšně zaregistrovali.

»
03. 03. 2010 • tonyskate0

RECENZE: Toy Soldiers

Od počátku týdne jsme pro vás testovali Toy Soldiers, tedy první titul z právě zahájené akce Xbox LIVE Arcade Block (House) Party. Můžete správně očekávat, že se jedná o kvalitní hit, protože jinak by se snad ani nestal součástí zmíněné akce, ale jistě si spousta z vás bude první chtít přečíst recenzi, než investuje své bodíky. Kdo si jako malý nehrál s plastovými vojáčky či nerealizoval různé druhy zábavných válek,...

»