Train Sim World® 3 přijede 6. září

Autor: DandyCZEPublikováno: 10.8.2022, 11:36

Publikováno: 10.8.2022, 11:36

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 183 článků

Milovníci železnic si mohou odfouknout trošku páry a plně se soustředit na 6. září, kdy na naše monitory přijede již třetí pokračovaní oblíbené železniční hry s názvem Train Sim World® 3.

Jak už to u podobných pokračovaní bývá, tak se vše posune hlavně v grafice. Autoři si pro vás připravili detailnější zpracování lokomotiv, kdy se věnovali zejména interiéru, kde trávíte nejvíce času.
Kromě detailu vlaku na vás bude působit atmosféra počasí, které umocní už tak velmi příjemný pocit z jízdy a jak autoři doplňují, tak počasí nebude jenom kosmetické, ale bude mít přímo vliv na vaši jízdu.

Jak už to u této série bývá, tak základem je pouze několik lokomotiv a tratí a následný obsah se pořizuje extra a zde nastává první otázka, jestli bude obsah natolik zajímavý, že pro pravidelné hráče TSW2 bude snadné odejít od jejich našlapaného depa.

Pro základní lokomotivy máte připravené i scénáře, kdy se podíváte do různých prostředí. Hned vaše první cesta může směřovat do Bavor, pak si odskočíte do Londýna a nakonec se projedete v kalifornských pouštích. Tohle všechno si projedete v lokomotivách BNSF GE ES44C4, rychlovlakem DB ICE 1 a BR CLASS 395 ‚JAVELIN‘.

Autoři opět myslí i na tvůrce, takže pokud vám nestačí scénáře od tvůrců, tak se do nich můžete pustit sami a následně je sdílet přes Creators Club, za konzolisty říkám, že jsme zvědavý na tuto funkci. Takže pokud patříte mezi fanoušky vláčků a železnic je pro vás září důležité datum a možná se společně uvidíme na trati! Hru můžete objednat už teď v Delux edici z Xbox.com.

Co ovšem potěší nejvíc, že hra by měla zastavit i v depu Xbox Game Pass, takže na vyzkoušení povinnost.

06. 09. 2022 • tonyskate0

Metal Hellsinger, Train Sim World 3 a další brzy v Game Passu

Je pravda, že v polovině září opustí Xbox Game Pass poměrně hodně her včetně A Plague Tale: Innocence, ovšem také se tento měsíc dočkáme pěkných novinek, takže snad se to vyváží a některé hry budou dokonce dostupné už dnes večer. Už minulý týden jsme se pak dočkali GRID Legends a nezapomínejte ani na exkluzivitu Grounded, která dorazí v plné verzi 27. září.

»
16. 08. 2022 • p.a.c.o0

Train Sim World 3 vyjde v září

Novou evoluci ve vláčkovém světě chystají vývojáři z Dovetail Games pro třetí díl svého Train Sim World. Soustředí se nejen na ještě větší důraz na realismus hry, ale nabídnou také možnost používat doplňky z druhého dílu, což vzhledem k jejich počtu zaručí nejen hromadu obsahu, ale pro mnohé také značnou finanční úsporu. K tomu se můžeme těšit na lepší systém nasvětlení a nové efekty počasí jako bouřky, sněhové bouře nebo listy na kolejích. S tím...

»