Train Sim World 3 vyjde v září

Autor: p.a.c.oPublikováno: 16.8.2022, 15:05

Publikováno: 16.8.2022, 15:05

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2834 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Novou evoluci ve vláčkovém světě chystají vývojáři z Dovetail Games pro třetí díl svého Train Sim World. Soustředí se nejen na ještě větší důraz na realismus hry, ale nabídnou také možnost používat doplňky z druhého dílu, což vzhledem k jejich počtu zaručí nejen hromadu obsahu, ale pro mnohé také značnou finanční úsporu. K tomu se můžeme těšit na lepší systém nasvětlení a nové efekty počasí jako bouřky, sněhové bouře nebo listy na kolejích. S tím půjdou ruku v ruce rozdílné chování souprav za různých povětrnostních podmínek.

Pro začátečníky bude k dispozici tréninkové centrum, který by z každého zájemce mělo udělat zkušeného strojvedoucího. Pak už bude podstatně snazší se vydat na tratě kolem Californie s vlaky ES44C4 a SD40-2 nebo do Německa na bezmála 190 km dlouhou trať z Kaseelu do Würzburgu. Zde se projedeme vysokorychlostními vlaky ICE3 a ICE1. Vylepšena a prodloužena pak bude oblíbené anglický trať přes Chatham, Kent, Londýn, Ashford a Dartford, kde budou jezdit soupravy tříd 395, 375 a 465. Train Sim World 3 vychází 6. září na konzolích Xbox One a Xbox Series.

06. 09. 2022 • tonyskate0

Metal Hellsinger, Train Sim World 3 a další brzy v Game Passu

Je pravda, že v polovině září opustí Xbox Game Pass poměrně hodně her včetně A Plague Tale: Innocence, ovšem také se tento měsíc dočkáme pěkných novinek, takže snad se to vyváží a některé hry budou dokonce dostupné už dnes večer. Už minulý týden jsme se pak dočkali GRID Legends a nezapomínejte ani na exkluzivitu Grounded, která dorazí v plné verzi 27. září.

»
10. 08. 2022 • DandyCZE0

Train Sim World® 3 přijede 6. září

Milovníci železnic si mohou odfouknout trošku páry a plně se soustředit na 6. září, kdy na naše monitory přijede již třetí pokračovaní oblíbené železniční hry s názvem Train Sim World® 3.

»