Train Sim World dostane brzy novou edici

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 20.7.2019, 9:35

Publikováno: 20.7.2019, 9:35

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2925 článků

Stejně jako ve skutečném životě, i v tom herním jsou vlaky pouhým koníčkem, při kterém si cíleně vybíráte modely dle zájmu. Simulátor od Dovetail je postavený na mraku dodatečného obsahu a kompletní nabídka se začíná blížit měsíční výplatě. Brzy se ovšem základ rozšíří, a to s novou edicí pro příští rok. Následující měsíc, 15. srpna, dorazí do obchodů Train Sim World 2020 a s ním nový pohled na železniční přepravu.

Co se režimů týků, ten „příběhový“ zastoupí Journey. Jde o nový systém, který si pro každou trať připravil stovky scénářů, možnost začít z jakékoliv zastávky a desítky prací kolem provozu vlaku. Novinku obohatí také Action Points. Jejich zisk bude podmíněn splněním výzev a vedlejších úkolů. To vše v rámci bezplatného updatu pro stávající majitele, na které čeká i rozšířený tutoriál a nové uživatelské rozhraní.

Train Sim World 2020 nabídne v základu železnice Great Western Express, Main-Spessart Bahn, Long Island Rail Road a Nothern Trans-Pennine. Kdo už hru vlastní, dostane příležitost koupit chybějící trasy za zvýhodněnou cenu.

24. 05. 2019 • Lukáš Urban1

Train Sim World rozšiřuje Tees Valley

Na konzolích se simulátorům daří o poznání méně než na PC, a tak jsme rádi, když se někdo rozhodně svůj produkt podporovat i mimo počítače. Řeč je teď o vlacích, s nimiž už nějakou dobu operuje studio Dovetail Games. Základ Train Sim World vás má navnadit, abyste pořídili další linky, které jsou vybírány z celého světa. Poslední dodatek reprezentuje trať mezi městy Darlington a Saltburn. Dvacet sedm mil dlouhá trať přináší díle...

»
15. 03. 2018 • Lukáš Urban3

Recenze: Train Sim World: Founder’s Edition

Udělat si někdy čas na hraní bývá dosti náročná disciplína. Povinnosti na vás volají z jedné strany, oblíbené záliby mávají z druhého konce a vy ještě nemáte přečteného posledního Kinga. Dítě se domáhá spolupráce u domácího úkolu, zatímco pes nacvičuje irské tance u dveří s vodítkem v tlamě. Dá se při takové bídné konstelaci událostí vůbec hrát? S Train Sim World relativně ano. Dovetail Games se specializují na simulátory a jejich prioritním hřištěm je PC...

»