Train Sim World rozšiřuje Tees Valley

Autor: chaosteoryczPublikováno: 24.5.2019, 15:15

Publikováno: 24.5.2019, 15:15

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2183 článků

Na konzolích se simulátorům daří o poznání méně než na PC, a tak jsme rádi, když se někdo rozhodně svůj produkt podporovat i mimo počítače. Řeč je teď o vlacích, s nimiž už nějakou dobu operuje studio Dovetail Games. Základ Train Sim World vás má navnadit, abyste pořídili další linky, které jsou vybírány z celého světa. Poslední dodatek reprezentuje trať mezi městy Darlington a Saltburn. Dvacet sedm mil dlouhá trať přináší díle trojici lokomotiv, dva nové vagony, detailní modely, reálné zvuky a pět scénářů. Za 819 Kč se Tees Valley řadí mezi ta dražší a větší rozšíření. S podobnou cenou dříve vyšly balíčky Long Island Rail, Main Spessart Bahn nebo Ruhr-Sieg Nord.

  • ZdBu74

    Je to fajn, že vydávají nové tratě, ale koupím si dvě a je to, jako bych koupil novou hru. Ani, když jsou někdy ve slevě, tak to není žádná hitparáda.

15. 03. 2018 • chaosteorycz3

Recenze: Train Sim World: Founder’s Edition

Udělat si někdy čas na hraní bývá dosti náročná disciplína. Povinnosti na vás volají z jedné strany, oblíbené záliby mávají z druhého konce a vy ještě nemáte přečteného posledního Kinga. Dítě se domáhá spolupráce u domácího úkolu, zatímco pes nacvičuje irské tance u dveří s vodítkem v tlamě. Dá se při takové bídné konstelaci událostí vůbec hrát? S Train Sim World relativně ano. Dovetail Games se specializují na simulátory a jejich prioritním hřištěm je PC...

»