Treasure Stack přinese logický boj o poklad

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 24.2.2019, 10:52

Publikováno: 24.2.2019, 10:52

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2281 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Pixelových her jsou ročně desítky, možná stovky a většinu z nich patrně ani nezaregistrujete. Jde o snadnou cestu pro začínající vývojáře, kteří ovšem bez zajímavého nápadu nemají velkou šanci na úspěch. Treasure Stack studia Pixelakes ve své podstatě nenabízí žádnou herní revoluci, jen šikovně kombinuje herní motivy titulů jako Tetris, Dr. Mario nebo Towerfall. Váš malý hrdina je v komnatě a neustále na něj padají uzamčené truhly. Aby se jich zbavil, potřebuje dát do skupinky příslušný počet beden stejné barvy. Od výše zmíněných her se Treasure Stack liší především v tom, že truhly lze přesouvat i po dosednutí na zem, přičemž ty padající můžete přitáhnout hákem.

Hra vychází 1. března a až do té doby je k předobjednání s 10% slevou, tedy za 512 Kč. Za tuto sumu dostanete singleplayer, režim výzev, lokální multiplayer až pro čtyři hráče a online versus. Ten se skládá z běžných a hodnocených soubojů. Hra vychází také pro PC a Switch, tudíž se hodí informace, že online hraní podporuje cross-play. Privátní zápas umožní uzamknout výběr protivníka pouze na dotyčnou platformu, zatímco veřejný vybere ze všech dostupných hráčů bez ohledu na platformu. Matchmaking se vždy zaměří na soupeře s obdobným skillem.

  • Ondrej Colon

    z týchto pixeloviek sa mne najviac pozdáva hra Fox n forest .To má úroveň aj graficky aj hrateľnostne. Hudba je tiež podobná Huelsbackovi