Třetí Van Helsing a Lara jsou zdarma v předstihu

Publikováno: 31.12.2017, 12:26

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1848 článků

Nemáte na poslední den v roce velké plány? Tak si stáhněte v mírném předstihu první várku her lednové nabídky Games with Gold. Ačkoli v dashboardu, stejně jako na webu, stále vládne prosinec, tudíž hry Back to the Future, Warhammer: End Times – Vermintide a Marlow Briggs, lednové tituly je už možné stáhnout zdarma. Pro hry The Incredible Adventure of Van Helsing III a Tomb Raider Underworld jednoduše navštivte Store prostřednictvím konzole a přidejte si je do knihovny. U Lary Croft se nenechte zmást kolonkou „See price“. Bez obav ji vyberte a pak pokračujte k bezplatnému stažení. Nabídka se samozřejmě týká předplatitelů zlatého členství služby Xbox Live. Obě hry jdou v konzoli stáhnout z českého regionu, přičemž Tomb Raider Underworld po vás bude s největší pravděpodobností chtít zadanou platební kartu.

 • Petr Urbaník

  Perfektní 😉

 • Sagat

  jen tentokrát není v cz jako první dva díly

  • Petr Urbaník

   Jsem nevěděl, že i dvojka byla s cz titulky 🤔

 • Dan Kolodej

  ps plus:deus ex-mankind divided,batman talltale….chjo 🙁

  • Jaroslav Houdek

   Taky mi jich je líto, ale PS měla i dobré měsíce. Aby člověk z PS plus dlouhodobě něco měl, musí holt koupit i Vita a mít zaarchivovanou PS3, protože za ty hry na PS4 se to nevyplatí.

   • Dan Kolodej

    naopak,novyho deuse jim moc zavidim a je mi na bliti jak krivka kvality u goldu jde neustale dolu a u pluska naopak nahoru….

    • Jaroslav Houdek

     DeusEx je dobrá hra, ale ne ten typ dobré hry co bych v goldu chtěl. DeusEx kdo si chtěl zahrát hodně tak ho koupil, když vyšel nový, kdo si ho chtěl zahrát a nedat za něj tisícovku, tak ho koupil za půl roku jetý za tři kila. Digitální je teď ve slevě za dvě stovky. Kdo nedá za hru dvě stovky, nechce jí ani zadarmo.