Trilogie Assassin’s Creed Chronicles se uzavře v únoru

Autor: tonyskatePublikováno: 9.12.2015, 13:07

Publikováno: 9.12.2015, 13:07

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4038 článků

Série tří her Assassin’s Creed Chronicles, kdy každá nabídne odlišný vizuální styl, jedinečné zasazení a dobu, a také svého asasína, už byla oznámena poměrně dávno. Podívat jsme se měli do Číny, Indie a Ruska. Do prvně jmenované země jsme zavítali už v únoru, ale jelikož hra nejspíše neuspěla podle představ, rozhodl se Ubisoft zbývajícím dvěma titulům věnovat více času. Těch se tak dočkáme v lednu a únoru, kdy se konečně podíváme do Indie, respektive Ruska.

Assassin’s Creed Chronicles: India vyjde už 12. ledna a uvrhne vás do konfliktu mezi Sikhskou říší a Východoindickou společnost v roce 1841. Když velitel Templářů dorazí se záhadným předmětem, který patřil řádu Asasínů, musí Arbaaz Mir odhalit, proč přišel, získat předmět nazpět a ochránit své přátele a lásku.

Poslední epizoda v podobě Assassin’s Creed Chronicles: Russia dorazí pak 9. února a vydáte se v ní do Ruska v roce 1918. Nikolaj Orelov chce odejít se svou rodinou, ale předtím je požádán o jeden poslední úkol pro řád Asasínů. Jeho úkolem je infiltrovat dům, kde je bolševiky držena carova rodina a ukrást artefakt, o který asasíni a templáři bojují po staletí. Při této pouti se stane svědkem zabití carových dětí, ale dokáže zachránit princeznu Anastázii. Bude tak muset s artefaktem uniknout templářům a současně ochránit Anastázii.

Všechny tři epizody budou k dispozici samostatně v digitální podobě, kdy tu první Assassin’s Creed Chronicles: China si můžete stahovat už delší dobu a připomínáme, že má české titulky. Po kompletním vydání, tj. 9. února, vyjde i kompletní trilogie na disku pro Xbox One.

29. 05. 2018 • tonyskate12

Červen 2018 a jeho hry zdarma

Už jsme si mysleli, že se oznámení her zdarma pro letošní červen nedočkáme a také jsme se jej ještě nedočkali. Ovšem internet je všemocný a tentokrát se neuhlídají sousedé z Německa. Žádná hitparáda to sice tentokrát není, ale zklamaní snad nebudete. Konečně totiž budete mít kompletní trilogii příběhů Assassin’s Creed Chronicles, když se konečně vydáte i do Ruska. Hráči free-to-play MOBA titulu SMITE pak jistě ocení zlatou sadu, jejíž hodnota by...

»
09. 02. 2016 • tonyskate0

Assassin’s Creed Chronicles: Russia pro Xbox One

Trilogie Assassin’s Creed Chronicles dnešním dnem končí, když se jako Nikolaj Orelov vydáte do Ruska v během říjnové revoluce. Tato série akčních plošinovek sice neslavila moc velký úspěch, ale fanoušky série jistě potěší, zvláště když si podle všeho série letos dá pauzu a nové hlavní hry se dočkáme až v roce příštím. Assassin’s Creed Chronicles: Russia je tedy posledním dílem, kdy dříve jsme navštívili Čínu a Indii. Zmíněný Orelov chce...

»