Tváří FIFA 15 je Messi

Autor: LindyPublikováno: 14.7.2014, 21:33

Publikováno: 14.7.2014, 21:33

Sociální sítě

O autorovi

Lindy

Lindy

Je autorem 263 článků

Miluji hry a to všech kategorií. Málo her ovšem dohraji do konce. Spíše mě baví objevovat a testovat nové věci. Jsem velký fanda hokeje a zejména NHL.

Sice to nakonec zlato nebylo, ale kdo má rád Messiho, tak se na něj může těšit na obale FIFA 15. Tedy přesněji řečeno na globálním obalu. Určité země nebo regiony se většinou dočkají svých zástupců, jako my ve FIFA 14, kdy nás na obalu potěšil Kadlec. Takže koho byste nejraději viděli na obalu FIFA 15 pro Českou republiku? 

FIFA15_x360 FIFA15-XboxOne

05. 09. 2015 • Lindy0

FIFA 15 a dáreček do FUT

Většina z vás jistě netrpělivě vyhlíží hru FIFA 16, ale pokud mastíte ještě FIFA 15 a hlavně FUT, tak EA připravila malej dáreček pro majitele EA Access. Stačí se do něj přihlásit do 7. září a vyzvednout si balíček. Tak příjemné hraní a šťastnou ruku při otvírání balíčku. A pokud nemáte ještě EA Access, tak napravit, nejlepší apka v historii Xboxu!

»
08. 05. 2015 • p.a.c.o2

FIFA 15 zdarma v rámci EA Access

Skoro by se až dalo říct, že je sbírka kompletní. Díky přidání FIFA 15 do Vaultu v rámci programu EA Access jsou již v této nabídce zdarma k dispozici všechny aktuální sporty a tak nikomu nic nebrání si je v klidu a pohodě vyzkoušet. Takže hrajte a užívejte. Jenom pro úplnost připomínáme, že předplatné EA Access je za 99 Kč na měsíc nebo 599 Kč na celý rok.

»
23. 04. 2015 • Lindy0

Budoucí hry FIFA bez českého komentáře

Fotbalovou sérii FIFA od EA Sports už dlouho provází česká lokalizace včetně českého komentáře od Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného. Sice se to doposud týkalo pouze předchozí generace konzolí a poslední dva ročníky nebyly pro next-gen ani lokalizovány, ale vypadá to, že se ani v budoucích letech minimálně českého komentáře na nových konzolích nedočkáme. Jaromír Bosák totiž na svém Twitteru zveřejnil zprávu, že EA už do budoucna nepočítá s českým...

»
09. 04. 2015 • tonyskate2

Šampionát Play Like a Legend ve FIFA 15

Partnerství Microsoftu s Electronic Arts přináší další ovoce, a to tentokrát v podobě turnaje či spíše šampionátu „Play Like a Legend“ ve hře FIFA 15, který probíhá celý měsíc. Samozřejmě že exkluzivně na Xbox One. Finálová kola se pak uskuteční v létě. Takže kromě toho, že v režimu FIFA Ultimate Team můžete pouze na Xboxu hrát za legendární hráče, tak se můžete zapojit i do toho turnaje, v němž můžete...

»
16. 02. 2015 • p.a.c.o0

Zimní FUT update

Fotbalové soutěže nespí ani přes zimu a stejně tak ani tým, který se stará o aktualizace hráčských atributů. FIFA Ultimate Team se proto dočkal jednoho z nejrozsáhlejších updatů. Ten čítá více jak 130 hráčů z celého světa, u nichž byly upraveny atributy dle aktuální výkonnosti. Kompletní přehled všech dotčených hráčů najdete zde nebo v grafice pod článkem.

»
25. 09. 2014 • Lindy25

RECENZE: FIFA 15 pro Xbox One

Máme před sebou nový ročník série FIFA s pořadovým číslem 15! Nazujte si kopačky, přečtěte následující řádky a připravte své blízké na svoji nepřítomnost. Vaše osobnost míří do fotbalového virtuálního světa!

»
25. 09. 2014 • tonyskate0

Achievementy: FIFA 15 pro Xbox One

Fotbalová simulace FIFA 15 od EA Sports je od dnešního dne v prodeji a my už pro vás máme připravené lokalizované achievementy pro verzi na Xbox One. FIFA stejně jako každý rok přináší spoustu novinek a letos se můžete těšit například na kompletně předělané brankáře, vylepšené emoce hráčů, týmové taktiky, špičkovou grafiku, živá hřiště, vylepšené ovládání hráčů a samozřejmě neschází ani spousta novinek v populárním režimu FIFA Ultimate Team neboli...

»
24. 09. 2014 • p.a.c.o5

FIFA 15 boduje v recenzích

Embargo na recenze pro FIFA 15 právě padlo a tak internet zaplavila celá řada recenzí. Nutno dodat, že nejnovější fotbalový počin si vede víc, než dobře a sklízí vesměs samá hodnocení 8 a vyšší (samozřejmě až na vyjímky). Ostatně posuďte sami Gamespot – 8, IGN – 8.3, Eurogamer – 7, Game Informer -9.25, CVG – 9, God is a Geek – 8, Bleacher Report – 9.1, Covering the Spread –...

»