Tváří NBA 2K17 se stal Paul George

Autor: chaosteoryczPublikováno: 5.6.2016, 9:21

Publikováno: 5.6.2016, 9:21

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1645 článků

Součástí oznámení nového ročníku té či oné sportovní hry, je každoročně představení sportovní hvězdy, která bude nejen tváří obalu, ale také propagačních materiálů. A pro NBA 2K17 se tím šťastným stal Paul George. Šestadvacetileté křídlo přivedlo letos svůj tým Indiana Pacers až do playoff, přičemž základní část sezóny kalifornský rodák ukončil s průměrem 23,1 bodů na zápas. Paul George samozřejmě nebude chybět ani na přebalu NBA 2K Online, jenž je určený pro čínský trh.

NBA 2K17 vyjde v září pro obě generace herních konzolí a jestliže pořízení berete jako samozřejmou věc, můžete využít předobjednání. Díky němu získáte mimo jiné předběžný přístup, umožňující hrát už 4 dny před oficiálním vydáním. Na výběr je ještě edice Legend, a to jak v digitální podobě, tak v klasické, krabicové. S tou dostanete nejen veškerý virtuální bonus, ale také plakát Kobeho Bryanta či potisk Black Mamba pro váš gamepad.

nba_2k17_paul_george

27. 10. 2016 • chaosteorycz0

NBA 2K17 s pořadem XKO Guru na palubovce

V tuzemských herních strojích bezpochyby ve značné míře převládají sportovní tituly NHL, FIFA, popřípadě PES. Ale vedle takového amerického fotbalu nebo golfu ještě mohutně vybočuje série NBA se štítkem 2K. Série prodávající s každým novým dílem milióny kopií se stala předmětem let’s playe relace Xko Guru, načež Cryptah se nezaobíral zbytečnostmi a rovnou vyrazil atakovat soupeřův koš.

»
03. 10. 2016 • p.a.c.o1

RECENZE: NBA 2K17

Dnešní recenzi má na svědomí Jiří „Man1“ Pacovský, takže svůj obdiv a úctu směřujte k němu 😉 Každý herní podzim se většinou točí kolem dvou her. FIFA a NHL. Dva největší tituly ze stáje EA Sports už ale poslední dva roky bojuje se silnou konkurencí v podobě NBA od 2K. Jenže co když přišla hra, která obě známé hry převálcovala na plné čáře? Basketbal jako takový není u nás tak oblíbený,...

»
13. 04. 2016 • p.a.c.o0

První informace o NBA 2K17

Sportovní tituly mají tu nevýhodu, že vycházejí s každoroční pravidelností. Díky tomu má NBA 2K16 za sebou teprve půl roku života a my se dnes podíváme na první informace o dalším ročníku, NBA 2K17. Začneme pěkně od začátku a to obalem hry. Ten bude k dostání ve dvou variantách, kdy na té exkluzivnější se objeví jeden legendární basketbalista, který po letošní sezóně ukončí svou zářnou kariéru. Ano, hádáte správně, bude...

»