Ubisoft potvrdil kampaň pro Skull and Bones

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 23.6.2017, 15:47

Publikováno: 23.6.2017, 15:47

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2945 článků

Když se na E3 ukázala další hra, kde se chopíme kormidla korábu, nejen v redakci, ale i s kamarády jsme řešili, zda hra nabídne kampaň pro jednoho hráče. Ubisoft sice v tiskové zprávě výslovně psal pojem „singleplayer“, ale většina z nás si nedovedla představit ovládání lodě, jenž by se rozprostřelo do pendlování mezi dělem, kormidlem a stěžni. Jak přesně bude řešeno stále nevíme, nicméně sólo kampaň ve hře bude, a to zcela samostatně vedle hry více hráčů. Autoři tím vyjdou vstříc všem, kteří sice mají rádi pirátskou tématiku, ale nechtějí být při hraní obtěžování jinými loděmi. Těšit se máme na ikonické historické postavy a nezapomenutelné pirátské legendy.

Ukázka, kterou jsme mohli vidět ku příležitosti veletrhu E3 byla z PVP režimu Loot Hunt a prý šlo jen o špičku ledovce z obsahu, který Skull and Bones nabídnou. Více máme čekat později, což není žádným překvapením, neboť před námi ještě pár herní akcí je. Pořádné detaily mají stále času habaděj, protože k vydání nedojde dříve jak za rok a pár měsíců. Napadla-li vás konkurenční hra Sea of Thieves, tak o tu bychom se nebáli. Za prvé kampaň v ní buď nebude, nebo jen okrajově, aby se neřeklo a za druhé chlapci a dívky z Rare od samého počátku cíli na multiplayerový titul. Taktéž vydání obou her oddělí zhruba půlroční mezera.    

12. 06. 2018 • Lukáš Urban3

E3 2018: Skull & Bones jsou jako přestřelka na divokém západě

Pirátská hra od Ubisoftu rozhodně nebude přímým konkurentem Sea of Thieves, protože Skull and Bones více připomínají multiplayerové střílečky než klidné rabování ostrovů s občasnou lodí na dostřel. Na konferenci se představil režim Hunting Grounds. Jde o PvPvE styl boje, kdy se snažíte především přežít. V otevřeném Indickém oceánu čekají jak obchodní lodě, tak ostatní hráči, kteří mají děla vždy nabitá a plachty neustále napnuté. Jestli si zkusíte udělat pirátské jméno sami...

»
18. 05. 2018 • tonyskate0

Ubisoft odkládá piráty a slaví úspěch AC Origins

Francouzský vydavatel Ubisoft, který se nedávno oprostil od společnosti Vivendi, jež se jej snažila „nepřátelsky“ převzít, slaví další úspěšný rok. Březnem totiž skončil jejich fiskální rok, během něhož dosáhli obratu 1,73 miliardy eur, což je o 18,6 % více než loni. Největší podíl na tom samozřejmě má Far Cry 5, jež za první týden utržila 310 milionů dolarů. Velký podíl na tom ale má i loňský Assassin’s Creed Origins, který...

»
12. 06. 2017 • wellkeybig0

E3 2017: Ubisoft odhalil pirátskou hru Skull and Bones

Ubisoft Singapore na konferenci oznámil novou multiplayerovou akci Skull and Bones, která z nás udělá kapitány pirátské lodě a budeme se plavit po Indickém oceánu a užívat si jak čerstvého vzduchu světa roku 1721.

»