Middle-earth: Shadow of War + oficiální trailer

Autor: tonyskatePublikováno: 27.2.2017, 8:11

Publikováno: 27.2.2017, 8:11

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 2967 článků

Dnes tady máme už druhou neoficiální informaci a opět je ze stáje Warner Bros. Zatímco v prvním případě to je čirá spekulace a existence hry Batman: Arkham Insurgency je dosti nejistá, o pravosti této zprávy není pochyb. Zahraniční obchod Target totiž předčasně umístil do nabídky titul Middle-earth: Shadow of War, což je samozřejmě pokračování nečekaně úspěšné hry Shadow of Mordor. Myslíme, že právě tento titul bude odhalen 8. března a ne nový Batman, jelikož by podle obchodu Shadow of War měl vyjít 22. srpna pro Xbox One, takže k oznámení by mělo dojít už brzy, na E3 pak nápor informací a nakonec vydání na konci srpna.

AKTUALIZACE: Hra byla oficiálně oznámena a níže můžete sledovat trailer. Vyjde 22. srpna pro Xbox One a Windows 10, a bude součástí programu Xbox Play Anywhere. Potvrzena je i verze pro Project Scorpio. Osmého března budou představeny záběry ze hry.

Podle popisku produktu ve hře vyrazíme za nepřátelské linie, abychom vybudovali vlastní armádu, dobývali pevnosti a ovládli Mordor zevnitř. Úspěšný systém nepřátel Nemesis se vrátí, aby pro vás vytvořil unikátní osobní příběhy, jež se budou odvíjet od nepřátel a následovníků, s jejichž pomocí se nakonec postavíte Sauronovi a jeho sluhům Nazgûlům. Slogan hry pak zní – V Middle-earth: Shadow of War nebude nic zapomenuto.

shadow-of-war-box-art

Obchod v nabídce prozradil i edici Gold tohoto titulu, která bude stát 100 dolarů, ovšem celkem nabídne obsah v hodnotě 125 dolarů. Součástí budou rozšíření Slaughter Tribe Nemesis a Outlaw Tribe Nemesis, příběhové dodatky The Balde of Galadriel a The Desolation of Mordor, a herní předmět Gold War Chest.

Rozšíření Nemesis budou obsahovat nové kmeny skřetů včetně nových nepřátel, následovníků, misí, schopností, zbraní, pevností, aktualizace divočiny (herního světa) a sadu Mythic Gear Set. Příběhová rozšíření představí nové kampaně, hratelné postavy a schopnosti, vedlejší mise, nepřátele, spojence atd.

Middle Earth: Shadow of War zní velmi dobře a vzhledem k úspěchu první hry, bude pokračování očekávat spousta fanoušků. Připravte se tedy na otevřený svět, který přivede k životu systém Nemesis. Popisek slibuje kromě dobývání pevností v masivních bitvách a dominování Mordoru s vlastní armádou skředů, také možnost vykovat nový prsten moci.

shadow-of-war-box-art-gold

  • David Jurič

    Supr, jednička byla skvělá tak se na pokračování těším. 😀 Asi si v létě znovu sjedu jedničku, abych se na pokračování správně natěšil. 😀

  • shack811 .

    za 100dolačov isto nie. Tak za 20 € v zlave na cierny Piatok 😃Tento novy system vydavania a ocenovania hier nepodporim ani bohovi. Nestaci im 50€ za vsetko aj s Dlc . Oni su budu pytat dvojnasobok . A to Shadow Of Mordor bola jedna z mojich naj hier.

08. 06. 2017 • p.a.c.o0

Užijte si příběhový trailer Shadow of War

Nové video z připravovaného Middle-earth: Shadow of War je tady a jak napovídá titulek, budeme se věnovat hlavně příběhu. V něm se představuje jako hlavní hrdina hraničář Talion, který, spolu se svým ne úplně normálním společníkem Celebrimborem, chce za pomocí prstenu vybudovat silnou a neporazitelnou armádu, s níž se vydají vyprášit kožichy nejen Nazgûlům, ale hlavně Sauronovi.

»
02. 06. 2017 • tonyskate0

Middle-earth: Shadow of War odložen na říjen

Včera jsme tu měli oznámení, že akční RPG ELEX vyjde 17. října, ovšem o týden dříve se dočkáme další novinky, která měla původně dorazit koncem srpna. Samozřejmě máme na mysli Middle-earth: Shadow of War. Microsoft má na tento titul marketingová práva a už dříve byla potvrzena verze pro Project Scorpio, což může souviset s odkladem, abychom na nejlepší možnou verzi nemuseli čekat tak dlouho. Každopádně žádný konkrétní důvod pro odklad nebyl...

»
17. 05. 2017 • tonyskate0

Otevřený svět v Middle-earth: Shadow of War

Už jsme pár týdnů neslyšeli o fantasy akci Middle-earth: Shadow of War, která se určitě ukáže na E3, ale malá ochutnávka předem nikdy není na škodu. Dnešní trailer se zaměří na rozsáhlý otevřený svět, který se pokusíte ovládnout. Od Seregostu po Gorgoroth, ovládnete celou Středozem, abyste ji poštvali proti Sauronovi. Jak se dozvíte přímo z upoutávky, v srpnu vás bude čekat opravdu nádherný svět, který ovšem bude zasmušilý, ale najdou se i...

»
25. 04. 2017 • chaosteorycz0

Shadow of War nabízí detailní pohled na výzbroj

Následující video sice může působit jako instruktážní poradce pro herní začátečníky, ale s ohledem na obsáhlost si ho asi nenechají ujít všichni ti, kteří Middle-Earth: Shadow of War baští i s ovladačem. Nový příspěvek z produkce IGN First podává detailní zprávu o výzbroji hlavního hrdiny. Jak bývá u RPG titulů zvykem, všechno má své úrovně, vylepšení a bonusové prvky při dosažení toho či onoho a aktuální projekt studia Monolith Production není výjimkou....

»
22. 04. 2017 • chaosteorycz1

Middle-earth: Shadow of War a úroveň Predator

Ta pravá mediální masáž nás teprve čeká, přeci jen nový příběh ze Středozemě má plánované datum vydání až v srpnu, takže veškeré novinky zatím přicházejí zejména prostřednictvím programu IGN First. Jeho poslední část se věnuje stromu dovedností, konkrétně úrovni Predator dělající z představitele nelítostného zabijáka s hodně pružnými končetinami. Hbité zdolávání několikapatrových budov je přitom pouze zlomek získaných dovedností. Největší efekt samozřejmě mají úkladné eliminace, při nichž postava využívá jak neskutečně rychlé přesuny,...

»
11. 04. 2017 • tonyskate0

Minas Ithil v Middle-earth: Shadow of War

Do vydání Middle-earth: Shadow of War schází už jen několik měsíců a po nedávném překvapivém oznámení tady máme nové video ze hry, které pro sebe získal exkluzivně zahraniční server IGN. Jak už jsme prozradili v titulku, podíváme se do lidského města Minas Ithil, jež můžete také znát jako Minas Morgul. Toto místo umožňuje spojení Mordoru a Gondoru ve Středozemi. Možná právě proto si jej pánové ze studia Monolith vybrali pro další...

»
08. 03. 2017 • tonyskate1

První záběry z hraní Middle-earth: Shadow of War

Warner Bros. dodrželo slib a právě vydalo více jak čtvrt hodiny dlouhé video z hraní nedávno oznámené hry Middle-earth: Shadow of War ze světa Středozemě. Samozřejmě se jedná o pokračování Middle-earth: Shadow of Mordor, které představilo inovativní nepřátelský systém Nemesis, jehož novou generaci můžete vidět v dnešním videu. Obohatí jej totiž funkce Nemesis Fortresses, kde musíte využít různých strategií, abyste dobily dynamické pevnosti a vybudovali svou vlastní armádu skřetů.

»