Únor 2018 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 25.1.2018, 17:05

Publikováno: 25.1.2018, 17:05

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3690 článků

Ačkoliv byl začátek letošní nabídky programu Games with Gold slabší, v únoru už se mohou Zlatí členové služby Xbox Live těšit na daleko lepší kousky. Stále to sice není žádná hitparáda, ale uznejte že drsná akce Shadow Warrior pro Xbox One, v niž jako moderní ninja válečník bojujete proti hordám démonů, zní lépe než Van Helsing, i když Zombi je krapet podobné, ale určitě ne tak dobré. Pokud jste si pak v září 2016 stáhli první kapitolu Assassin’s Creed Chronicles z Číny, v únoru můžete pokračovat v Indii.

Nabídka pro Xbox 360 je opět pěkně zajímavá. Tentokrát se sice Microsoft zaměřil čistě na závodní tituly, ale oba jsou pěkně šílené. V druhé polovině měsíce nás totiž bude čekat dobře známé Crazy Taxi, z čehož vaši zákazníci asi nebudou mít radost, tedy zvláště jejich žaludky. Předtím se ale dočkáme skvělých závodů Split/Second od již uzavřeného studia Black Rock, jež má na triku i skvělé čtyřkolky Pure. Split/Second jsou vlastně závody v televizní reality show, ovšem ne ledajaké. Během závodů získáváte výhody, které pak můžete využít k odpálení mrakodrapu, lodě a dalších monstrózních položek, abyste omezili své soupeře. Stejně tak můžete aktivovat různé zkratky. Závodů je pak více druhů a některé zahrnují i výbušniny z vrtulníku či kamionu.

 • Vojtěch Jiříček

  Shadow Warrior vypadá hodně dobře, už se těším.

  • Jaroslav Houdek

   Včera jsem ho zkusil, je to teda hodně retro – neviditelné zdi, koridorová akce, barevné klíče na barevné zámky, skryté vchody s lékárničkama co boostnou zdraví na 150, prostě devadesátá léta, jak je pamatuju. Tuhle hru si užiju!

 • Jan Klepárník

  No ještě že jsem ten AC chronicles nekoupil :D, no a až na to taxi slušná porce. Jen tak dál.

  • Jaroslav Scheiner

   Mám to stejně, taky jsem chtěl AC kupovat ale nakonec nekoupil… A „vyplatilo“ se 🙂

  • Jirka Waggon

   Crazy Taxi není spatne, na Dreamcastu to byla hitovka.

   • Tex-Calder

    Bohužel toto není převod z Dreamcastu, tam jsem se toho nahrál hafo hodin, ale asi z PSP. Navíc je tam jiná hudba než v originále a někdo hacknul žebříčky výsledků, protože jsou na prvních místech neskutečné cifry. Skoro veškeré kouzlo z původní verze je tudíž pryč… Je to škoda.

    • Jirka Waggon

     Tak to je velka skoda… Na Dreamcastu jinak byly 2 dily Crazy Taxi z niž dvojka byla daleko lepsi.

 • klidas

  na ten split/second som celkom zvedavy 🙂

  • Tex-Calder

   Split/second je fajn, navíc jedna z mála her, která má možnost dvou hráčů na rozdělené obrazovce, což je dnes u závodních her skoro zázrak.

 • Drátek

  Split/second se neukazuje na store zdarma, alespoň na xbox one :/

08. 02. 2018 • chaosteorycz0

Stínový bojovník doprovodil druhou Temnotu

V rámci zpestření vysílaného obsahu jsme zavedl interní sekci Retro, ve které bychom se rádi vraceli k hrám z konzole Xbox 360. Samozřejmě tak činíme v rámci zpětné kompatibility, z níž byla včera vybrána The Darkness II. Pokračování brutálního akčního hororu ve své době bodovalo nekompromisní otevřeností, dynamickou hratelností a komiksovou stylizací. Nutno říci, že v celé řadě prvků nezestárla ani o den a předčila i Shadow Warriora, na kterého došlo v druhé půlce streamu. Remake akční...

»
26. 04. 2016 • Josef Brožek2

Druhý Shadow Warrior je lepší ve všech směrech

Shadow Warrior je již velmi starou značkou původně od studia 3D Realm před pár lety se dostalo konečně pokračování se vším všudy, ovšem mnoho hráčů si stěžovalo, že to není to pravé ořechové, načež stejným názorem internet zavalila i kritika recenzentů. Po pár letech se dostalo i portu a hned na to oznámili i práci na pokračování. Jeden z největších zábavních webů přes hry, filmy a kulturu, IGN, se dostalo...

»
17. 07. 2014 • tonyskate0

Shadow Warrior v září pro Xbox One

Vydavatel Devolver Digital a vývojářské studio Flying Wild Hog oznámili, že akční řežba Shadow Warrior, v níž se bude ohánět nejen zbraněmi, ale také katanou, vyjde pro Xbox One letos v září. Tato hra je předělávkou stejnojmenné klasiky z roku 1997 a jejím hlavním hrdinou je Lo Wang, jehož jeho zaměstnavatel v podobě Zilla Enterprises pověří nalezením legendární čepele. Lo Wang ovšem zjistí, že tato zbraň je spojena s prastarými...

»