Únor 2020 a jeho hry zdarma

Publikováno: 28.1.2020, 17:03

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4966 článků

Letošní výběr her zdarma v rámci Games with Gold je zatím docela slušný. Únorová nabídka sice nemusí oslovit každého člena Xbox Live Gold, ovšem je přesto pestrá a třeba objevíte i něco nového a navíc je jedna z nich dokonce v češtině.

Jako první budou na řadě silniční motorky TT Isle of Man pro Xbox One, které se inspirují stejnojmenným závodem, jež se každý rok odehrává na britském ostrově Man. Pokud už jste o této události slyšeli, víte, že je označována za nejnáročnější a nejnebezpečnější závod světa, při kterém už zahynulo přes 250 jezdců. Ve hře naštěstí riskovat nebudete, ale přesto to bude náročná jízda. Motorkám bude asistovat titul inspirovaný mýtem Cthulhu. Jako soukromý vyšetřovatel Pierce se roku 1924 pokusíte vyřešit tragickou smrt rodiny Hawkins v hororu Call of Cthulhu, který si navíc užijete v češtině.

Na Xboxu 360 a díky zpětně kompatibilitě i na Xbox One nás bude čekat příjemná oddechovka Fable Heroes, která je odbočkou oblíbené pohádkové série. S roztomilými hrdiny se vypravíte na bezvadné dobrodružství, abyste Albionu ochránili před známými i novými nepřáteli, a to i v kooperaci až pro čtyři hráče na jedné konzoli. Poslední titul je pak trochu retro, jelikož pochází z původní konzole Xbox a jedná se o vůbec první, dnes již kultovní, střílečku Star Wars Battlefront z roku 2004.

27. 05. 2018 • Lukáš Urban1

Dodatek přidává do TT Isle of Man kooperaci

Poslední hra studia Kylotonn velice překvapila atmosférou a zpracováním nejnáročnějších motocyklových závodů na světě. Plně licencovaný šampionát Isle of Man Tourist Trophy se skvěle jezdil a přísně trestal i tu nejmenší chybičku. Neoplýval ale velkou herní výdrží, což teď může velice rychle změnit DLC Sidecar Thrill. Jestli si myslíte, že už vám titul nemá co dát, přijměte výzvu a usedněte do jednoho ze třech speciálů s postranním vozíkem. Novinka naprosto mění...

»
18. 03. 2018 • Lukáš Urban0

XKO Souhrn #5

Cestovní týden nám končí. Alespoň tak jsme si pojmenovali končících sedm dní, kdy naše streamy patřily závodům, simulátorům a dopravě jako takové. V rámci novinek jsme sice obětovali čtvrteční kooperaci, to vám ale vynahradíme hned příští týden.

»
10. 03. 2018 • CryLineT2

Recenze: TT Isle of Man

Závodní simulátory a teď myslím ty opravdové, u kterých se vy musíte podřídit hře, nikoliv ona vám, jsou potrava pro masochisty. Pouze oni dokáží ocenit tvrdé rány zklamání, když se snaží dostat krásce pod spodničku. Poslední místo v tabulce pro ně není důvodem, říci hře sbohem, ale motivací pozvednou hráčské já na další úroveň. A když těsně před cílem zmaří medaile omšelý patník, jen pronesou tichou modlitbičku směrem k zemi...

»