V dubnu opustí Xbox Game Pass čtyři hry

Autor: tonyskatePublikováno: 18.3.2019, 10:40

Publikováno: 18.3.2019, 10:40

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3867 článků

Tento měsíc je zatím počet novinek v předplatném Xbox Game Pass poměrně skromný, což ovšem neplatí o kvalitě přidaných her. Teprve v prosinci vydaná akce Just Cause 4, loňské formule F1 2018, oddechovka LEGO Batman 2 a také návrat ztraceného syna v podobě Fallout 4. Určitě tedy máte co hrát. Jak už tomu bývá, na konci měsíce, nás pár her opustí, ovšem tentokrát jen čtyři. Černého Petra si vytáhne dobrodružná strategie Kingdom: New Lands, filmový thriller Late Shift, tvořivé RPG Portal Knights a nepříliš povedená Sacred Citadel. Ztráty tedy nejsou nikterak velké, a kdyby vás některá ze čtyř her zaujala, máte na jejich zahrání ještě dva týdny.

 • Olishu

  Late Shift je fajn hraná hra, má dokonce české titulky, takže neváhejte

  • Tex-Calder

   Přesně tak, chtěl jsem něco takového „zahrát“ (i když v tomhle případě je to spíš koukání na film, ale překvapivě kvalitně zahraný) a říkal jsem si, že to tedy zkusím v anličtině a v nastavení koukám – čeština, takže super. Zatím jsem viděl 3 konce a je jich 7. Tak to zkusím ještě dát.

   • Jaroslav Houdek

    Já mám taky zatím 3, ty další 4 chci ještě dát, než to z GP zmizí. Rozhodně lepší, než kuchař Kuřátko (pro ty, kdo tenhle interaktivní TV projekt pamatujou).

 • Piro

  Docela cumim, ze ea access bude i na ps4. Za chvili bude game pass na switch a uz nebudeme nicim vyjimecni 🙂 (vim, access je i na pc, ale myslim na konzolich)

  • Maladava

   Tak EA není nijak vázán na xbox/Microsoft

   • Piro

    To vime.

  • Vlastimil Smolík

   Není nutný být něčím výjimeční ale mít ten obsah dostupnej. Takže já sú za rozšíření gamepassu kamkoliv protože víc předplatitelů tak třeba víc těch opravdu super her.

   • Piro

    Ale ja myslim, ze je to nutny. Nabidnout neco vic. Cim vic lidi ma xbox, tim vic ms investuje do jeho vyvoje, pripadne do exkluzivit.

    • Olishu

     Když se xbox služba(y) dostanou na jiné platformy, tak lidi nebudou mít důvod kupovat xbox. Už tak se mu nevede zrovna nejlépe, takže by nějaká ta ,,exklusivita,, ať už hry nebo služby byla velkým plusem. Popravdě poslední dobou mám z xboxu pocit, že se pomalu, ale jistě potápí…. Samozřejmě o to nestojím, protože je to moje oblíbená konzole, ale nic nemusí trvat věčně a mě to trhá srdce….

     • Jaroslav Houdek

      Xbox je ale služba, ne konzole. Konzole je jen jeden ze způsobů, jak se k xboxu dostat. Zatím je to podle mě ten nejlepší způsob. Ber to tak, že kdyby všechny xbox hry fungovaly na všech konzolích na trhu, tak Microsoft vyhrál, protože už nemusí vyrábět konzole a bude jen kasírovat zisky z prodeje her, cloudových služeb a předplatných.

     • Maladava

      Xbox je služba?? A konzole se jmenuje jak?

     • Jaroslav Houdek

      Máme Xbox ONE, Xbox 360, Xbox Live, Xbox Gamepass, Xbox aplikaci, Xbox store… Paradoxně jediné, co se jmenuje prostě jen Xbox, čili původní konzole z roku 2001, součástí Xbox už vlastně není, z ekosystému xbox služeb jaksi vypadla.

      Já se k xboxu dostal jinak než přes konzoli a hádám, že takových je víc. Kdyby byl xbox prostě jen konzole, asi by mě nikdy nezaujal. Díky přesahu do Windows a play anywhere jsem nakonec došel k tomu, že Xbox ONE koupím. Nebýt toho, asi bych se přiklonil k PS.

     • Olishu

      Tak mám teda ráda konzoli xbox one X 🙂 ale to ostatní ,,xbox,, mi uspokojení zcela nedává. Ale tak ano, je to můj problém 🙂

17. 07. 2019 • tonyskate3

Xbox míří na gamescom 2019

Jak se dalo očekávat, Xbox samozřejmě nebude chybět na německém herním veletrhu gamescomu. Ovšem ani tentokrát zde nebude mít tiskovou konferenci, ale i tento rok budeme moci sledovat speciální epizodu pořadu Inside Xbox. Jistě si dobře pamatujete, že loni to byla docela nuda. Letos máme trochu větší naději, protože Microsoft má momentálně přece jen oznámeno více projektů.

»
16. 07. 2019 • tonyskate5

Letní slevy na Xbox Live!

Sluníčko se nám v posledních dnech sice schovává, ale na to Xbox nebere ohled a právě dnes spouští letní slevy na Xbox Live! Pokud se tedy zrovna nepotulujete na nějakém festivalu, připravte se na stovky slev, které vám snadno zajistí herní plány na celé léto. I tentokrát je k dispozici speciální akce na předplatné a první tři měsíce Xbox Game Pass Ultimate můžete získat za cenu jednoho, tedy jen za 339 Kč.

»
10. 07. 2019 • chaosteorycz9

Červencová aktualizace konzole spíše symbolická

Rádi vám přinášíme zvěsti o novinkách v uživatelském prostředí konzole Xbox One. Většinu zpravidla potěší, ale řadu z vás i pěkně namíchnou. Tento měsíc patrně utřou obě strany, protože v našich končinách využijeme pouze jedinou novotu. A ta vlastně není úplně nová, pokud používáte mobilní aplikace k předplatnému Xbox Game Pass. Jejím prostřednictvím je možné vytvářet seznam „Play later“ her. Tedy titulů, které vás zaujaly, ale z určitých důvodů nemáte potřebu je aktuálně hrát. Nově...

»
08. 07. 2019 • tonyskate0

Spekulace: Microsoft pracuje na streamovací konzoli

Cloud se stále více a více skloňuje ve spojení s hraním a Microsoft samozřejmě nechce zůstat pozadu. O jeho plánech jsme se dozvěděli na E3, kdy bylo jednak zmíněno streamovaní z vlastní herní konzole, která poslouží jako váš osobní server, ovšem ještě zajímavěji zní streamovací služba xCloud, která vám umožní hrát hry pro Xbox na různých zařízeních včetně telefonů. Letos na podzim dojde k jejímu otestování a ostrý provoz by mohl být zahájen...

»
28. 06. 2019 • tonyskate1

Xbox Game Pass dostane další nezávislé novinky

Včera večer měla premiéru druhá epizoda pořadu ID@Xbox Game Pass, která kromě několika oznámení přinesla také rozhovory s nezávislými vývojáři a pochopitelně nescházela ani spousta herních ukázek. Nejdůležitější jsou ovšem nové přírůstky do předplatného Xbox Game Pass, které nás v následujících týdnech čekají. Budou mezi nimi opravdu povedené tituly jako Worms W.M.D, My Time at Portia, Yoku’s Island Express či třeba The Banner Saga 3. Potvrzeny jsou také Bad North a Gonner....

»
25. 06. 2019 • tonyskate7

Spekulace: Microsoft upustil od levnější next-gen konzole Lockhart

Už několik měsíců se spekuluje o tom, že příští generace konzolí by měla nabídnout Xbox ve dvou variantách. Pod kódovým označením Lockhart měla vzniknout levnější varianta pro tradiční uživatele a jako Anaconda měla být velmi výkonná prémiová konzole především pro hardcore hráče, samozřejmě za odpovídající cenu. Nicméně po letošním E3 to vypadá, že Microsoft od tohoto plánu upustil a pro next-gen Xbox známý už oficiálně jako Project Scarlett se počítá...

»
24. 06. 2019 • tonyskate19

Screenshoty i videa s ovladačem Xbox Elite 2

Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 se svého představení konečně dočkal na letošním E3 a přinese řadu novinek. Mezi nimi nebudou chybět páčky s nastavitelnou tuhostí, kratší zámky spouští, tři přepínací režimy či třeba nabíjecí baterie s výdrží až 40 hodin. Tlačítka, páčky i pádla si samozřejmě budete moci přizpůsobit a pak přepínat už mezi zmíněnými režimy.

»
19. 06. 2019 • tonyskate16

Staňte se předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate!

Předplatné Xbox Game Pass Ultimate, které umožňuje sjednotit členství Xbox Live Gold a předplatné Xbox Game Pass bylo uvedeno do prodeje během E3. Samotné předplatné stojí 339 Kč měsíčně, ovšem jeho součástí je nejen členství Xbox Live Gold, tedy hraní online a hry zdarma, ale také předplatné Xbox Game Pass, a to jak pro konzole, tak i PC, takže získáte více než 100 skvělých her pro Xbox One (v budoucnu...

»