V dubnu opustí Xbox Game Pass čtyři hry

Autor: tonyskatePublikováno: 18.3.2019, 10:40

Publikováno: 18.3.2019, 10:40

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3736 článků

Tento měsíc je zatím počet novinek v předplatném Xbox Game Pass poměrně skromný, což ovšem neplatí o kvalitě přidaných her. Teprve v prosinci vydaná akce Just Cause 4, loňské formule F1 2018, oddechovka LEGO Batman 2 a také návrat ztraceného syna v podobě Fallout 4. Určitě tedy máte co hrát. Jak už tomu bývá, na konci měsíce, nás pár her opustí, ovšem tentokrát jen čtyři. Černého Petra si vytáhne dobrodružná strategie Kingdom: New Lands, filmový thriller Late Shift, tvořivé RPG Portal Knights a nepříliš povedená Sacred Citadel. Ztráty tedy nejsou nikterak velké, a kdyby vás některá ze čtyř her zaujala, máte na jejich zahrání ještě dva týdny.

 • Olishu

  Late Shift je fajn hraná hra, má dokonce české titulky, takže neváhejte

  • Tex-Calder

   Přesně tak, chtěl jsem něco takového „zahrát“ (i když v tomhle případě je to spíš koukání na film, ale překvapivě kvalitně zahraný) a říkal jsem si, že to tedy zkusím v anličtině a v nastavení koukám – čeština, takže super. Zatím jsem viděl 3 konce a je jich 7. Tak to zkusím ještě dát.

   • Jaroslav Houdek

    Já mám taky zatím 3, ty další 4 chci ještě dát, než to z GP zmizí. Rozhodně lepší, než kuchař Kuřátko (pro ty, kdo tenhle interaktivní TV projekt pamatujou).

 • Piro

  Docela cumim, ze ea access bude i na ps4. Za chvili bude game pass na switch a uz nebudeme nicim vyjimecni 🙂 (vim, access je i na pc, ale myslim na konzolich)

  • Maladava

   Tak EA není nijak vázán na xbox/Microsoft

   • Piro

    To vime.

  • Vlastimil Smolík

   Není nutný být něčím výjimeční ale mít ten obsah dostupnej. Takže já sú za rozšíření gamepassu kamkoliv protože víc předplatitelů tak třeba víc těch opravdu super her.

   • Piro

    Ale ja myslim, ze je to nutny. Nabidnout neco vic. Cim vic lidi ma xbox, tim vic ms investuje do jeho vyvoje, pripadne do exkluzivit.

    • Olishu

     Když se xbox služba(y) dostanou na jiné platformy, tak lidi nebudou mít důvod kupovat xbox. Už tak se mu nevede zrovna nejlépe, takže by nějaká ta ,,exklusivita,, ať už hry nebo služby byla velkým plusem. Popravdě poslední dobou mám z xboxu pocit, že se pomalu, ale jistě potápí…. Samozřejmě o to nestojím, protože je to moje oblíbená konzole, ale nic nemusí trvat věčně a mě to trhá srdce….

     • Jaroslav Houdek

      Xbox je ale služba, ne konzole. Konzole je jen jeden ze způsobů, jak se k xboxu dostat. Zatím je to podle mě ten nejlepší způsob. Ber to tak, že kdyby všechny xbox hry fungovaly na všech konzolích na trhu, tak Microsoft vyhrál, protože už nemusí vyrábět konzole a bude jen kasírovat zisky z prodeje her, cloudových služeb a předplatných.

     • Maladava

      Xbox je služba?? A konzole se jmenuje jak?

     • Jaroslav Houdek

      Máme Xbox ONE, Xbox 360, Xbox Live, Xbox Gamepass, Xbox aplikaci, Xbox store… Paradoxně jediné, co se jmenuje prostě jen Xbox, čili původní konzole z roku 2001, součástí Xbox už vlastně není, z ekosystému xbox služeb jaksi vypadla.

      Já se k xboxu dostal jinak než přes konzoli a hádám, že takových je víc. Kdyby byl xbox prostě jen konzole, asi by mě nikdy nezaujal. Díky přesahu do Windows a play anywhere jsem nakonec došel k tomu, že Xbox ONE koupím. Nebýt toho, asi bych se přiklonil k PS.

     • Olishu

      Tak mám teda ráda konzoli xbox one X 🙂 ale to ostatní ,,xbox,, mi uspokojení zcela nedává. Ale tak ano, je to můj problém 🙂

26. 04. 2019 • tonyskate0

Next-gen Xbox Scarlett a dvě konzole – která bude pro vás?

O příští generaci herních konzolí se objevují různé spekulace a úniky prakticky denně. Sony dokonce zveřejnila částečné specifikace, které ovšem pouze naznačují a zatím není úplně jasné, jaký výkon bude PS5 mít. Nicméně Microsoft půjde do příští generace naplno a už nyní se z hlediska insiderů spekuluje, že jejich konzole pod kódovým označením Anaconda bude příští generaci tou nejvýkonnější. Určitě se to projeví na ceně, ale důležitější je, že Microsoft chce...

»
25. 04. 2019 • tonyskate0

Microsoft je biliónovou společností

Hodnota americká společnost Microsoft se po finanční zprávě za uplynulé čtvrtletí přehoupla přes magickou hranici biliónu dolarů, kterou doposud pokořili jen společnosti Apple a Amazon. Investice do cloudu se Microsoft vyplácí, o čemž svědčí i čtvrtletní obrat 30,6 miliardy dolarů, což je o 14 % více než za stejné období loni. Příjmy pak jsou 8,8 miliardy dolarů (19% narůst). Divize More Personal Computing, kam spadá i Xbox, pak vykázala obrat...

»
17. 04. 2019 • tonyskate19

Xbox Game Pass Ultimate za 339 Kč

Doufejme, že se Microsoftu podaří pro E3 udržet všechna herní tajemství lépe, než ta poslední, která se dočkala oficiálních oznámení v poslední epizodě pořadu Inside Xbox. Kromě bez diskové konzole bylo totiž představeno i předplatné Xbox Game Pass Ultimate a pokud jste četli naši novinku o již zmíněném úniku, víte, že se jedná o jedno předplatné, které sloučí členství Xbox Live Gold a Xbox Game Pass.

»
17. 04. 2019 • tonyskate16

Xbox One S bez mechaniky vyjde 7. května

Je konec všem spekulacím a únikům. Microsoft během pořadu Inside Xbox oficiálně představil konzoli Xbox One S bez mechaniky, která bude v obchodě k dostání od 7. května pod názvem Xbox One S All-Digital Edition, a to za 5999 Kč. V případě akcí by pak měl být cenový rozdíl v podobě 50 dolarů dodržen a snad se to bude týkat i naší oblasti. Ačkoliv byla z konzole vyjmuta mechanika, její rozměry i obecný design jsou shodné...

»
16. 04. 2019 • tonyskate0

Konference Xbox E3 2019 se uskuteční 9. června

Microsoft právě oznámil svou tiskovou konferenci pro letošní ročník veletrhu E3 a jak jsme správně předvídali, konference se uskuteční v neděli 9. června, a to opět ve 22:00. Do největší události roku tak zbývají necelé dva měsíce a Xbox bude mít na E3 doposud největší zastoupení vůbec. Hlavním tématem tiskovky samozřejmě budou hry, a to jak neoznámené, které vyjdou letos či v budoucnu, tak i už známé, ze kterých bychom měli spatřit...

»
12. 04. 2019 • tonyskate24

Jarní slevy na Xbox Live!

Venku to sice ještě na úplné jaro nevypadá, i když už tomu pár dní bylo, ale poslední dobou je samý vítr. Každopádně pokud už vás v nose šimrá, alergie vás neklamou, na Xbox Live právě začíná jarní výprodej! Ještě než se dostaneme k samotným hrám, je třeba zmínit, že pokud zrovna nemáte aktivní předplatné Xbox Game Pass, můžete využít speciální akce a získat 3 měsíce Xbox Game Pass jen za 25,90 Kč!...

»
11. 04. 2019 • tonyskate3

V květnu opustí Xbox Game Pass deset her

AKTUALIZACE! Tento měsíc jsme se zatím v předplatném Xbox Game Pass dočkali pouze Minecraftu, ale jistě budou brzy následovat další tituly. V březnu byla navíc nadílka dosti štědrá, ať už to byl Vampyr, Deus Ex: Mankind Divided či Operencia: The Stolen Sun. Jak už tomu ovšem bývá, každý měsíc nás pár her i opustí a tentokrát jich bude hned šest.

»
10. 04. 2019 • tonyskate0

Informace o E3 v příští epizodě Inside Xbox

Příští epizoda exkluzivního pořadu Inside Xbox se uskuteční příští úterý, tedy 16. dubna a jak prozrazuje přiložená upoutávka, bude to pěkně nabité. Stále sice nečekejte novinky o připravovaných exkluzivitách, na ty dojde až během E3, ale přece jen se dozvíme o RAGE 2. výroční aktualizaci Sea of Thieves či diablovce Warhammer Chaosbane.

»