V NBA Live 18 se představí i ženy

Autor: chaosteoryczPublikováno: 4.8.2017, 5:53

Publikováno: 4.8.2017, 5:53

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 892 článků

Electronic Arts se opravdu snaží, aby své pojetí NBA prodala co nejlépe a po důležitých novinkách v oblasti režimů s hrdostí oznamují, že hra nabídne kompletní ženskou ligu WNBA. To znamená nejen oficiální seznam týmů a skutečné soupisky hráček, ale také prvenství, kterým se NBA Live 18 může pochlubit. Women’s National Basketball Association totiž ještě v žádné předchozí hře nebyla ve své plně licencované podobě. Ostatně Sean O’Brien, výkonný producent EA Tiburon, je pyšný na spolupráci s WNBA a WNBPA, která umožnila jedny z nejlepších atletek světa přivést na herní konzole, a to při autentické integraci pohybů a vzhledu. Jeho slova pak víceméně potvrzuje prezidentka WNBA, Lisa Borders, která je ráda, že se „její“ liga konečně dostane mezi fanoušky.

Sportovní tituly od EA se vyznačují věrným zpracováním vzhledu největších hvězd a NBA Live 18 nezůstane pozadu. Maya Moore, Brittney Griner, Diana Taurasi, Tina Charles, Sylvia Fowles nebo Alisha Gray, to jsou jen některá jména, která prošla detailním skenem obličeje. Hráčky se podíleli i na snímání pohybu a v této souvislosti vývojáři zmiňují zejména první volbu draftu, Kelsey Plum. Jestli dokáže značka NBA Live tentokrát potrápit rivala od 2K, zjistíme v září.

  • klidas

    mozu tam dat aj hole zeny, ale na basketbal ma nenalakaju

10. 08. 2017 • p.a.c.o0

Demo NBA Live 18 dorazí zítra

Po roční pauze se dočkáme dalšího dílu NBA Live 18 od EA Sports, kteří se pokusí narušit dominanci basketbalové série od konkurenčních 2K Sports. Abychom si hru mohli osahat ještě před vydáním, již zítra, 11. srpna, si budeme moci vyzkoušet demoverzi. V ní si zopakujeme loňské finále Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers v klasickém herním módu. K tomu ale demo nabídne i prolog pro The One mód. Postup zde získaný bude...

»