V prosinci opustí Xbox Game Pass šest her

Autor: tonyskatePublikováno: 15.11.2018, 9:38

Publikováno: 15.11.2018, 9:38

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3559 článků

Podzimní sezóna se nám pomalu chýlí ke konci a už zbývá opravdu jen pár velkých her, ale těch malých bude nadále dostatek. S předplatným Xbox Game Pass ale podobné problémy nemusíte řešit, protože jeho nabídka je dostatečně pestrá a neustále se rozšiřující. Během X018 jsme dostali PUBG a Thief of Thieves a už 22. listopadu se dočkáme dalších tří her – Agents of Mayhem, MXGP 3 a Thomas Was Alone.

Jak už tomu ale bývá, každý měsíc nás také některé tituly opustí, ovšem tentokrát jsme byli upozorněni včas. Bohužel se to ale netýká akčního RPG Fallout 4, které bylo bez výraznějšího varování vyřazeno z nabídky už 13. listopadu. Na konci měsíce pak zmizí další zajímavé tituly jako Brothers: A Tale of Two Sons, Resident Evil 0, The Technomancer, This War of Mine: The Little Ones a Casey Powell Lacrosse 16. I v rámci Xboxu 360 nás opustí jedna hra, a to Mega Man 10.

Určitě ale není třeba smutnit, protože během prosince se dočkáme nových pecek, jako Hellblade: Senua’s Sacrifice, Mutant Year Zero či Ori and the Blind Forest. Další tituly pak budou oznámeny na konci měsíce.

 • Jaroslav Houdek

  Takže Sherlock Holmes and Devil’s Daughter v GP zatím zůstává?

  • Jaroslav Houdek

   Tak Sherlock opravdu končí taky, teď jsem se koukal. A prý zmizelo nečekaně i Guacamelee STCE.

 • VencaF

  hlavne ze na E3 letos rikali ze chcou mit v gamepassu vsechny hry a natrvalo, ji dalsi co slibujou a pak nato kaslou

  • Vlastimil Smolík

   Nevím že by někde říkali že jsou v game passu hry natrvalo a to jsem E3 letošní viděl několikrát. Není problém hry vyzkoušet a v případě zájmu dohrát když se ví měsíc nebo měsíc a půl dopředu že na konci prosince zmizí. Za mě game pass super věc. Fallout stejně jako předtím metal gear má asi jinou dohodu s xboxem a proto tam byly jenom asi 4 mesice ale jinak jsem rád že tam hry mění protože jinak by mě tyhle menší hry nic nenutilo zkoušet a asi bych se k nim nkdyn nedostal.

  • Maladava

   Taky nevím o tom, že by tam měly být všechny hry natrvalo.

  • jakub rep

   Tak to asi posloucháš prdeli a ne ušima…rekli že exklusivní hry od MS budou natrvalo v Game passu.ostatnich her od jiných studií nebo vydavatelů se to netýká.

12. 12. 2018 • waggon6

Bude emulátor Playstationu 2 na Xbox ONE?

Kdo by neznal tuhle veleúspěšnou konzoli od Sony, která se pyšní největším množstvím prodaných kusů. Pro mnohé to byla jejich první konzole. Sice už teď je možné hrát hry z PlayStationu2 na Xboxu, ale to se jedná pouze o stream z PC. XB1EMU, autoři emulátorů PSX, PSP a N64 pro Xbox ONE oznámili na Twitteru, že začínají pracovat na možnosti hrát PS2 hry i na Xboxu. Dokonce slibují lepší grafiku než měly původní...

»
02. 12. 2018 • tonyskate2

Vánoční rádce 2018: Hry pro děti a ostatní žánry

Nás starší už Vánoce tolik nevzrušují, ale všichni jsme byli kdysi děti a tak nesmíme zapomínat hlavně na ty nejmenší, pro které znamenají Vánoce strašně hodně. Letos to sice není tak příjemná nálož jako loni, ale určitě je z čeho vybírat, zvláště na poli kultovních plošinovek. Závěrečný mišmaš pak patří všelijakým hrám, mezi nimiž neschází strategie, simulace a další tituly.

»
30. 11. 2018 • tonyskate1

Vánoční rádce 2018: Střílečky a RPG

Je to až zvláštní, ale přijde nám, že letos bylo stříleček zoufale málo, jak ostatní sami za chvíli zjistíte. Jsou tady nějaké stálice či oblíbené tituly stavějící na battle royale, ale jinak je to slabota. Snad to bude příští rok lepší. RPG jsou pak na tom mnohem lépe a výběr je pěkně pestrý, takže si snad vybere každý fanoušek her na hrdiny.

»
28. 11. 2018 • tonyskate0

Vánoční rádce 2018: Akční dobrodružné hry

Bez akce by hry prostě nebyly hrami a tak se po reakčním sportování a závodění podíváme na akční dobrodružné tituly. Když má totiž hra dobrý příběh, je s ní stejná zábava jako s dobrou knihou. Zaměříme se proto na tituly, jež nesází jen na čistou akci, ale také na solidní příběh a zkoumání světa.

»
28. 11. 2018 • tonyskate1

Více než 10 nových her na The Game Awards 2018

Každoroční předávání cen The Game Awards se uskuteční už příští týden. Jako každý rok to ovšem nebude jen o ocenění studií, vývojářů a různých hostech. Opět se můžeme těšit na světové premiéry, a jak teď prozradil Geoff Keighley, tvůrce TGA, během akce bude představeno více než 10 zcela nových her. Určitě už vám v hlavě začínají šrotovat kolečka, co za hry to bude a určitě se teď bude hodně spekulovat. Ještě...

»
26. 11. 2018 • tonyskate1

Vánoční rádce 2018: Sportovní a závodní hry

Pomalu ale s naprostou přesností se nám blíží Vánoce, což znamená nejen naději, že si konečně trochu v klidu odpočineme, ale také stres se sháněním vhodných dárků pro naše nejbližší či nejmenší. Proto jsme pro vás i tento rok připravili Vánočního rádce, který už tradičně začíná sportovními a závodními hrami.

»
22. 11. 2018 • tonyskate0

Xbox otevírá novou divizi pro asijské vývojáře a studia

Loňská tvrzení, že Microsoft bude řádně investovat do her a Xboxu, byla spoustou lidí považována za nabubřelé kecy, ale po letošním E3 těch chytrolínů řádně ubylo. Stále je ještě čeká hodně práce, ale jelikož je ve vedení Phil Spencer, určitě se blýská na lepší časy a příští generace bude hodně zajímavá. Nicméně to není jediný krok, který Microsoft plánuje pro upevnění svého místa v herním průmyslu. Pozice Xboxu v Japonsku byla...

»
21. 11. 2018 • tonyskate0

Skvělá reklama na adaptivní ovladač Xbox

Společnost Microsoft dokáže občas nečekaně a hlavně příjemně překvapit. Nemluvíme o studiové smršti na E3, ale o adaptivním ovladači Xbox stvořeném pro handicapované hráče. Nejspíše už jste o něm slyšeli a kromě dvou velkých tlačítek disponuje také 19 porty pro každou možnost tradičního ovladače, kam můžete připojit různá tlačítková zařízení, páčky, pedály, joysticky atd. Hráči s omezeními tak mohou k ovládání použít například ramena, nohy nebo i hlavu. Více jsme o ovladači...

»