V prosinci opustí Xbox Game Pass šest her

Autor: tonyskatePublikováno: 15.11.2018, 9:38

Publikováno: 15.11.2018, 9:38

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3777 článků

Podzimní sezóna se nám pomalu chýlí ke konci a už zbývá opravdu jen pár velkých her, ale těch malých bude nadále dostatek. S předplatným Xbox Game Pass ale podobné problémy nemusíte řešit, protože jeho nabídka je dostatečně pestrá a neustále se rozšiřující. Během X018 jsme dostali PUBG a Thief of Thieves a už 22. listopadu se dočkáme dalších tří her – Agents of Mayhem, MXGP 3 a Thomas Was Alone.

Jak už tomu ale bývá, každý měsíc nás také některé tituly opustí, ovšem tentokrát jsme byli upozorněni včas. Bohužel se to ale netýká akčního RPG Fallout 4, které bylo bez výraznějšího varování vyřazeno z nabídky už 13. listopadu. Na konci měsíce pak zmizí další zajímavé tituly jako Brothers: A Tale of Two Sons, Resident Evil 0, The Technomancer, This War of Mine: The Little Ones a Casey Powell Lacrosse 16. I v rámci Xboxu 360 nás opustí jedna hra, a to Mega Man 10.

Určitě ale není třeba smutnit, protože během prosince se dočkáme nových pecek, jako Hellblade: Senua’s Sacrifice, Mutant Year Zero či Ori and the Blind Forest. Další tituly pak budou oznámeny na konci měsíce.

 • Jaroslav Houdek

  Takže Sherlock Holmes and Devil’s Daughter v GP zatím zůstává?

  • Jaroslav Houdek

   Tak Sherlock opravdu končí taky, teď jsem se koukal. A prý zmizelo nečekaně i Guacamelee STCE.

 • VencaF

  hlavne ze na E3 letos rikali ze chcou mit v gamepassu vsechny hry a natrvalo, ji dalsi co slibujou a pak nato kaslou

  • Vlastimil Smolík

   Nevím že by někde říkali že jsou v game passu hry natrvalo a to jsem E3 letošní viděl několikrát. Není problém hry vyzkoušet a v případě zájmu dohrát když se ví měsíc nebo měsíc a půl dopředu že na konci prosince zmizí. Za mě game pass super věc. Fallout stejně jako předtím metal gear má asi jinou dohodu s xboxem a proto tam byly jenom asi 4 mesice ale jinak jsem rád že tam hry mění protože jinak by mě tyhle menší hry nic nenutilo zkoušet a asi bych se k nim nkdyn nedostal.

  • Maladava

   Taky nevím o tom, že by tam měly být všechny hry natrvalo.

  • jakub rep

   Tak to asi posloucháš prdeli a ne ušima…rekli že exklusivní hry od MS budou natrvalo v Game passu.ostatnich her od jiných studií nebo vydavatelů se to netýká.

23. 05. 2019 • tonyskate0

Jízdní řád E3 2019

Herní veletrh E3 už pomalu klepe na dveře a jelikož jej Sony vynechá, Microsoft a Xbox do toho jistě šlápnou naplno. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na ostatní konference či přenosy, které obohatí letošní ročník veletrhu. Jsou mezi nimi známí hráči jako Bethesda či Ubisoft, ale i ti menší jako třeba Devolver Digital. Dali jsme proto pro vás kompletně přehled všech konferencí, které se na E3 2019 uskuteční a tučně jsme...

»
17. 05. 2019 • tonyskate22

Květnová aktualizace s pár drobnostmi pro Xbox One

Možná vás před večerním hraním zaskočila nová systémová aktualizace pro Xbox One, která přináší pouze několik menších novinek. Tým Xbox se totiž pilně připravuje na letošní E3, ale přesto mají pár funkcí pro seznam přátel, zprávy a lepší třídění her a aplikací, které představuje tato aktualizace.

»
16. 05. 2019 • tonyskate15

V červnu opustí Xbox Game Pass 18 her

AKTUALIZACE! Původní text z 2. května: Počínaje dnešním dnem nám bude servírována květnová nabídka předplatného Xbox Game Pass. Pokud náš web pečlivě sledujete, víte, že dnes se dočkáme parádní poctivé střílečky Wolfenstein II: The New Colossus a retro tahových soubojů Wargroove. Každý měsíc nás ale také pár her opustí, ale naštěstí to většinou nejsou příliš výrazné ztráty.

»
09. 05. 2019 • tonyskate10

Seznam her podporujících klávesnici a myš na Xbox One

Už několik měsíců si na herních konzolí Xbox One můžeme užívat podpory klávesnice a myši. Tato žádaná funkce sice hráče trochu zklamala, protože ji podporují jen některé hry, ale jak už tomu bývá, Microsoft dává tvůrcům pouze další možnost a konečně rozhodnutí je tedy v rukou vývojářů. V současnosti myš a klávesnici podporuje pouze hrstka titulů, ale doufejme, že budou v budoucnu jen přibývat. Nicméně mezi nimi neschází oblíbené online tituly jako Fortnite...

»
26. 04. 2019 • tonyskate33

Next-gen Xbox Scarlett a dvě konzole – která bude pro vás?

O příští generaci herních konzolí se objevují různé spekulace a úniky prakticky denně. Sony dokonce zveřejnila částečné specifikace, které ovšem pouze naznačují a zatím není úplně jasné, jaký výkon bude PS5 mít. Nicméně Microsoft půjde do příští generace naplno a už nyní se z hlediska insiderů spekuluje, že jejich konzole pod kódovým označením Anaconda bude příští generaci tou nejvýkonnější. Určitě se to projeví na ceně, ale důležitější je, že Microsoft chce...

»
25. 04. 2019 • tonyskate4

Microsoft je biliónovou společností

Hodnota americká společnost Microsoft se po finanční zprávě za uplynulé čtvrtletí přehoupla přes magickou hranici biliónu dolarů, kterou doposud pokořili jen společnosti Apple a Amazon. Investice do cloudu se Microsoft vyplácí, o čemž svědčí i čtvrtletní obrat 30,6 miliardy dolarů, což je o 14 % více než za stejné období loni. Příjmy pak jsou 8,8 miliardy dolarů (19% narůst). Divize More Personal Computing, kam spadá i Xbox, pak vykázala obrat...

»
17. 04. 2019 • tonyskate19

Xbox Game Pass Ultimate za 339 Kč

Doufejme, že se Microsoftu podaří pro E3 udržet všechna herní tajemství lépe, než ta poslední, která se dočkala oficiálních oznámení v poslední epizodě pořadu Inside Xbox. Kromě bez diskové konzole bylo totiž představeno i předplatné Xbox Game Pass Ultimate a pokud jste četli naši novinku o již zmíněném úniku, víte, že se jedná o jedno předplatné, které sloučí členství Xbox Live Gold a Xbox Game Pass.

»
17. 04. 2019 • tonyskate16

Xbox One S bez mechaniky vyjde 7. května

Je konec všem spekulacím a únikům. Microsoft během pořadu Inside Xbox oficiálně představil konzoli Xbox One S bez mechaniky, která bude v obchodě k dostání od 7. května pod názvem Xbox One S All-Digital Edition, a to za 5999 Kč. V případě akcí by pak měl být cenový rozdíl v podobě 50 dolarů dodržen a snad se to bude týkat i naší oblasti. Ačkoliv byla z konzole vyjmuta mechanika, její rozměry i obecný design jsou shodné...

»