V-Rally hlásí návrat

Autor: chaosteoryczPublikováno: 13.3.2018, 18:22

Publikováno: 13.3.2018, 18:22

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1896 článků

To je snad nějaké prokletí. Jakmile se vývojářské studio dostane k sérii WRC, okamžitě se z něho stává továrna na závodní hry. Nejprve Milestone, který se mystifikací o úspěšném tvůrčím celku opíjí dodnes a teď Kylotonn Racing Games. Těm nestačí kvalitní TT Isle of Man a každoroční WRC, takže přidávají téměř zapomenutou značku V-Rally. O vydání se samozřejmě postará Bigben Interactive, jak jinak.

Původní V-Rally vycházela postupně v letech 1997, 1999 a 2002, takže nás od posledního dílu dělí dlouhých patnáct let a mnozí dnešní hráči sérii ani neznají. Se čtvrtým dílem dostanou šanci na malý reparát, protože autoři se chtějí držet původního konceptu, který milovaly miliony fanoušků. V září se V-Rally 4 pokusí ohromit dokonalou rovnováhou mezi simulací, prezentací a zábavou, což nebude rozhodně jednoduché, protože vše má korunovat výborné vizuální zpracování a moderní hratelnost. Herní ředitel studia Kylotonn navíc kdysi na sérii pracoval, tudíž bere projekt jako srdcovou záležitost. Doufáme, že my z toho nebudeme mít nakonec záležitost srdeční.

Titul nabídne hned několik režimů. Rally se podívá do Afriky či Japonska, Extreme-Khana dá vzpomenout na Kena Blocka a jemu podobné a V-Rally Cross zkombinuje hned několik povrchů. Do vršku se projedeme v Hillclimb a náročnější terén prověří Buggy. Ukázka prozrazuje pár aut, mezi kterými opět nechybí Porsche, doplněné Mustangem nebo Fiestou.

  • Jimyk

    No ja V-Rally dobře znám a treba dil 3 mne dlouho bavil. Nerel bych ze to byla top trida rally ale z vetsiny her mne dokazala opravdu zaujmout. Rad se necham překvapit. 👌