Vin Diesel hvězdou oznámení Ark II

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 11.12.2020, 5:36

Publikováno: 11.12.2020, 5:36

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3205 článků

Znáte to, když vy inženýrku, tak my… to budete koukat. A tak zatímco v Polsku pomáhal Keanu Reeves se Cyberpunkem, někde jinde autoři survival fláku Ark přemlouvali Vina Diesela, aby jim půjčil své já pro oznámení nové hry. A přestože se v ukázce nestřílí z devítky a benzín neteče proudem, akční geroj zachraňuje, koho může, aby nakonec objevil jakousi zprávu z budoucnosti. Nebo něco podobného, však sami uvidíte. A ne, nejde o variaci na Riddicka. V tuto chvíli příliš informací není, tudíž může být pokračování Ark téměř čímkoliv. Od regulérního sequelu online zaměřeného přežívání, po příběhový epos s nejslavnějším propagátorem bílých tílek na světě. Zatím neznáme ani přibližné datum vydaní, ale na konzolích hra vyjde exkluzivně pro Xbox Series X|S.

13. 10. 2022 • tonyskate0

ARK 2 bude v Game Passu na tři roky

Máme tady další zajímavost, která vyplynula z tahanice týkající se akvizice Activision Blizzard. Jeden z právních dokumentů prozradil, že studio Wildcard stojící za titulem ARK: Survival Evolved, obdrželo 2,5 milionu dolarů za to, aby svůj titul umístilo do nabídky předplatného Xbox Game Pass. Další 2,3 miliony dolarů pak dostalo za to, aby ARK 2 příští rok vyšel v Game Passu v den vydání a součástí nabídky zůstal po dobu tří let.

»
13. 06. 2022 • Lukáš Urban0

ARK II v plánu pro příští rok

Vin Diesel zahodil klíče od auta do kanálu a místo stáda koní osedlal dravého dinosaura. A proč ne? Pokračování online akce o přežití tím připomíná, že chce vedle zábavy pro více hráčů nabídnout i něco pro milovníky kampaní. A právě to obstará slavný herec jako hrdina Santiago, který musí ochránit dceru a svět před temnými silami. K tomu mu pomůže nejenom odkaz minulosti, ale také nové herní mechaniky vytvořené pro pokračování.

»
15. 12. 2020 • tonyskate1

ARK II konzolovou exkluzivitou pro Xbox

Letošní předávání cen The Game Awards navzdory složitému roku dokázalo nabídnou řadu parádních premiér. Došlo na představení restartu Perfect Dark pro next-gen Xbox, hororu The Callisto Protocol od autora Dead Space anebo dlouho žádané potvrzení Microsoft Flight Simulatoru na Xbox. Jedním z překvapení byl i Vin Diesel jako Santiago Da Costa, hrdina ze hry ARK II.

»