Vyhrajte Devil May Cry 5!

Autor: tonyskatePublikováno: 11.3.2019, 12:49

Publikováno: 11.3.2019, 12:49

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4001 článků

Už dávno neplatí, že herně nabitý musí být jen podzim. Letošní jaro je toho jasným důkazem a na řadě je tak i soutěž o další velkou pecku. Tentokrát dojde na řežbu Devil May Cry 5, která sbírá samá vysoká hodnocení včetně naší devítky. Stačí zavítat na náš Facebook, kde se dozvíte vše důležité. Otázka je velmi jednoduchá a bude stačit jen troška pátrání na internetu. Držíme vám palce!

 • Ladislav Horovský

  11 let

 • Peterek82

  Proč ta otázka není i tady, když jste si dali tu práci tady tomu věnovat prostor? Fakt ta vaše posedlost FB je ujetá. Dokážete pochopit, že někdo FB nemá a nechce mít?

  • Chaosteory CZ

   Jednou je soutěž na FB a jednou tady na webu. Teď se to tuším střídá dokonce pravidelně. A ne, nevybíráme to záměrně, ale tak, jak nám hry dorazí. Kdybychom dostali kopií víc, uděláme to klidně na obou místech. Když je soutěž na webu, kde jsou podmínky účasti trochu jiné, stěžují si lidé na sockách. Když to uděláme opačně, zase si stěžují uživatelé tady. Až budou soutěže na streamech, budeme pod palbou, že nejsou i mimo. Nemáme možnosti velkých redakcí a s tím málem se snažíme zavděčit, jak to jen jde 🙂

   • Zdenobrutal

    V tomhle se Peterkovi nikdy nezavděčíte, je to zapšklý hnidopich, prostě ho ignorujte 😀 😀

    • Peterek82

     Ty už jdi taky do prdele vole Zdeno 😀

   • Peterek82

    Lukáši, přece propagovat jednu věc, v tomto případě soutěž, na více kanálech není problém. Nechápu ten tvůj argument o víc kopiích a nutnosti vybrat místo k propagaci. Možná by stačilo vytvořit jendoduchou tipovačku skrze ten Googlí nástroj (nevzpomenu si teď, jak se jmenuje, dělají se v něm i průzkumní formuláře nebo ankety) a ten propagovat všude. Možností je jistě více. Pokud je za tím něco jiného, o čem nevím, jak pak mám přestat brblat? 🙂

    • Chaosteory CZ

     Nejde o propagaci, ale podmínky. Soutěže zde na webu podmiňujeme členstvím v klubu na Xbox Live, čímž diskriminujeme určitou část hráčů (ale je to kvůli těm, kteří vyhráli a pak v komentech výhru obratem ruky nabízeli na kšeft). Ti „diskriminovaní“ pak mají tedy šanci na facebooku.
     A jinak brblej dál. Dandy si aspoň počte a diskuze se hýbou 🙂

   • Jaroslav Houdek

    Já chápu, že se chcete na FB taky zviditelnit a počtem komentářů to jde dobře. Ale příspěvek se 150ti komentáři „11 let“ mi připadá trochu trapný. Přimlouval bych se za jinou formu soutěže – šlo by PM s odpovědí a podmínit to lajknutím FB stránky a odběrem FB novinek? Nebo to udělat formou anketní otázky. (Kolik DMC her jste hráli?) Žena to takhle dělá, když vyhlašuje na FB soutěž o knížky nebo deskovky.

    • Chaosteory CZ

     Zrovna v tomhle případě je slovo „trochu“ ještě mírné 🙂
     Soutěže na sociálních sítích určitě upravíme. Například zmíněná anketa je pěkné řešení a více zapojíme konzoli jako takovou, kdy zopakujeme princip foto soutěže z Forzy. Típnutí momentky ze hry, ukázka her z knihovny apod. Variant je hodně.

    • Peterek82

     Jo. ZaIFujme to uživatelům ještě víc, ať se to pořádně protřídí. Ach jo… Prostě vemu Google formulář na ankety a udělám jednoduchou soutěž s jakoukoliv otázkou, kterou si budu moci i potřebně a jednoduše vyhodnotit a propagovat si to můžu na X různých kanálech. Proč furt někdo hledá cesty, jak to uživatelům stěžovat?

     • DandyCZE

      S ohledem na to co děláš mě trošku tvé reakce překvapují, že to netuší běžní uživatelé chápu. Nicméně hru na soutěž dostaneme a je potřeba ji kvalitně odpromovat, abychom o ni přístě mohli také požádat. Čísla z webu a socek jsou dosti rozdílná a bohužel dosah na sockách je diametrálně jiný než na webu (čest vyjímkám) a tím i zásah a propagace. Pokud chceme dělat soutěže a dostávat hry, tak se musíme snažit najít nejlepší cestu a výstupy mit vyvážené, jak pro nás, tak pro klienty. Pokud chceme dělat soutěž jednou za dve měsíce o nějakej brak, jako dřív na webu a jinak nic, tak soutěže na webu jsou ta správná cesta, ale věřím, že to fakt nechcete.

     • Peterek82

      Právě proto, že vím, jak to +/- funguje, mě udivuje dvojí metrika pro každý kanál. Každý kanál má svou cílovku a ideální stav by měl být takový, kdy se snažím na každém zasáhnout maximum. Navíc máš pokaždé v promu něco jiného, co bys měl nabídnout co nejšiřšímu publiku. Pro některé uživatele je to jako bys nejdřív na jednom kanále promoval Oktávku a na druhém Superba a pak naopak. Socka je pro tebe jen kanál. Zdroj je tady vždy web, potažmo distributor/vydavatel/výrobce. Když už nemá být primární zdroj sběru dat web, ale třeba ty socky, o to logičtější je výběr třetího média jako sběratele dat, který budeš propagovat k účasti. Přirovnám to k tomu, kdy nabídnu možnost soutěžit o hru, ale hodím to jen na kanál FB a budu ignorovat Twitter a Instagram, přitom tyto kanály nejsou sběrači dat, ale jen prostředek, jak to posunout „pod nos“ uživatelům.

      Pokud myslíš, že podsouvání dalších a dalších podmínek uživatelům k účasti, v tomto případě v soutěži, je ok, tak ok. Třeba máš čísla, které tomu předpokladu vyhovují. Za sebe z praxe tvrdím, že cokoliv navíc, co musí pro takovou věc uživatel udělat (musíš dát follow, musíš odebírat newslettery apod.) je špatně.

      Nevím Dandy, mohl bych napsat to samé, co ty v první větě. Z mého pohledu tohle pojetí konkrétního „kanálu“ jako zdroje sběru dat nedává smysl. Smysl má jeho distribuční využití.

      Držím palce, abyste našli způsob, jak uspokojit všechny své čtenáře stejným dílem.

     • DandyCZE

      Bohužel s tebou nemůžu souhlasit – metrika pro web je úplně jiná než pro sociální sítě a sbírají se data, které jsou naprosto rozdílná. Máme pouze dvě cesty a to je hlavní soutěž na FB a pomocné síte web/ig/tw a partnerske site vs web a pomocné síte FB/IG/TW – partner si většinou vybere pro něj výhodnou volbu a to je pro teba ta špatná 🙂 Pro nás je pak zase priorita web + XL klub a jeho diváci a proto se to snažíme dělat vyrovnaně. Nicméně obě cesty jsou naprosto rozdílné.
      A prestoze je XW v ČR z herních webů na sociálních sítích na 3 místě, tak stále jsme bráni, jako komunitní web s malou základnou. Nicméně na Socom máme silnej a jedinej vyrazne lepsi uz je jenom hrej.cz

     • Peterek82

      Oukej. A proč tedy není možné mít sběr dat na jednom místě (např. Google Formuláře) a tento zdroj sběru propagovat všemi kanály? Vždyť mít nástroj, kterým pro partnera obsáhneš nejšiřší možné publikum musí být argumentačně rajská hudba. Pokud tomu správně rozumím, pořád při nastavené metrice nabídky umístění soutěže MUSÍŠ vybrat jeden nebo druhý kanál (FB vs. Ostatní), abys nabídnul partnerovi ten, který má pro něj největší záběr, je to tak? No tak mu nabídni řešení, kterým najendou obsáhneš všechny kanály 🙂 a pokud to pořád chápu špatně, tak rezignuju na vyříkávání si to v komentech a rád si to nechám vysvětlit osobně na nějakém srazu, který jistě brzy spácháte 😉

     • DandyCZE

      Jenze prispevek s odkazem ma naprosto minimalni dosah vs prispevek s aktivni udalosti atd.. Kromě toho, my soutěž v 90% promujeme na všech kanalech a vzdy ze vsech ostatnich a to i partnerskych se to snazime natahnout na ten jeden cilovej (web nebo FB), nebudu tady zabihat do podrobnosti, to si klidne vyrikame jinde a osobne nebo udelam skoleni :-), ale místní asi nechtějí vědět jak to funguje a chteji si uzivat souteze. Jelikoz je to muj denni chleba, tak si troufam rict, ze to vim naprosto presne a to i diky statistikam a ucastim v ruznych soutezich na ruznych mistech.

     • Jaroslav Houdek

      Asi máš pravdu. Ztěžovat určitě ne. Možná víc zapojit. Zkopírovat komentář se správnou odpovědí je ale divné, nevšiml jsem si, že by soutěže na FB byly běžně dělané takhle.

  • Tex-Calder

   Chces tuhle hru zkusit vyhrat? Tak holt si nejaky ten soukromy uzavreny facebook ucet udelej a je to. Mam pocit, ze my Xboxari muzeme byt radi, ze tu nekdo pro nas neco vubec dela. Myslim, ze PSkari maji v tomhle smeru u nas v ČR prdlajs… Nechápu, ze nekdo může porad na něco stěžovat a brblat. Tolik zbytečné energie. A taky platí stare pořekadlo: „Není na světě ten, aby se zavdecil lidem všem“. Takže tvoje držení palců, aby kluci našli způsob jak se vsem zavděčit, je úplně k ničemu. Založ si ten facebook a nech toho.

   • Peterek82

    Texi, ze zrovna od tebe ctu to, co ctu, me ani neprekvapuje 🙂 dik za doporuceni. Budu ho ignorovat.

    • Tex-Calder

     Nic jiného jsem ani nepředpokládal. Ale vůbec ti nerozumím, ze řešíš takové pi….ny.

     • Peterek82

      Chápu že nechápeš

16. 03. 2019 • Lukáš Urban1

Devil May Cry 5 a nekonečné hordy nepřátel

Blíží se den, kdy bude nutné všechny novinky třikrát ověřovat. První den v dubnu je tradičně symbolem vtípků, klamných zpráv a baštou herních ptákovin. Možná i z toho důvodu Capcom oznamuje Bloody Palace v předstihu, přičemž dodává, že skutečně nejde o aprílový žertík. Nový režim pro Devil May Cry 5 vyjde právě 1. dubna a zdarma přidá survival režim. Ten postaví jednu ze tří hratelných postav před nekončící vlny nepřátel a bossů....

»
09. 03. 2019 • Lukáš Urban8

Recenze: Devil May Cry 5

Není úplně jasné, jak se tyto dvě osobnosti potkaly. Natož, co je spojilo do jedné dějové linie, ve které jsou démoni lovným artiklem, lidé obyčejnými návnadami a svět obrovskou oborou. Možná si za to Alighieri může sám, neměl se ve své Komedii tak bratříčkovat s peklem. A ještě do toho tahat ženskou, co by buzolu světem zatracenců. A pátý římský císař? Ten by si ubytování ve vroucím kotli zasloužil krutostí, před...

»
01. 03. 2019 • Lukáš Urban0

Ďábel ohlašuje příchod krátce před vydáním hry

Od počátku tohoto roku nenastal měsíc, aby nějaký všeobecně známý vydavatel z Japonska nepřetavil novinku v bestseler. Capcom už si úspěch připsal krátce po vydání remaku Resident Evil 2 a za týden dostane příležitost úspěch zopakovat. 8. března totiž vychází Devil May Cry 5, který dostal včera slušivou ukázku lákající na návrat démonů, Danteho a Nera. Svět se rozpadá jak špatně slepená váza a zmínění hrdinové jsou posledními stanicí před zkázou. Mají...

»
07. 02. 2019 • Lukáš Urban0

Druhé demo Devil May Cry 5 ke stažení

Jestli jste náhodou minuli první demoverzi ďábelské rubačky Devil May Cry 5, můžete zkusit druhé dějství, které je od dnešního dne ke stažení. Z disku vám uzme 8 GB, ve kterých se pokusíte zachránit Red Grave City. To obsadily hordy démonů čekající na pořádný výprask. Nero a jeho Devil Breaker jsou připraveni vás přesvědčit o koupi, tak se nenechte dlouho přemlouvat. Oproti předchozímu demu, tentokrát je k mání i prezentace personalizace. Kdo...

»
10. 01. 2019 • Lukáš Urban3

S Devil May Cry 5 strávíte zhruba 15 hodin

Někdo to rád dlouhé, jiný zase naopak. Řeč je o době, kterou strávíte hraním, přičemž každý herní žánr má pomyslný průměr. Akční hack and slash tituly zpravidla vydrží nějakých deset hodin, a to bez započítání sběru všech předmětů a splnění všech questů. Devil May Cry 5 bude v tomto ohledu štědrý, neboť vás zabaví patnáct až šestnáct hodin. Informaci přinesl režisér Hideaki Itsuno na mediální show v Jižní Koreji. Zde novinářům také...

»
08. 01. 2019 • tonyskate1

Devil May Cry 5 dostane druhou demoverzi

Exkluzivní demoverze už v dnešní době moc nefrčí, ale přeci jen jsme minulý měsíc jedné dočkali, když vyšlo demo Devil May Cry V, a to exkluzivně pro Xbox One. Tato hratelná ukázka již byla stažena a 7. února ji nahradí druhá demoverze, která už bude dostupná pro všechny platformy. O obsahu dema zatím nebyly zveřejněny bližší informace, ale je potvrzeno, že nahlédneme do obchodu Nico a nejspíše opět budeme hrát za...

»
07. 12. 2018 • tonyskate1

Exkluzivní demo Devil May Cry V

Rubačka Devil May Cry V od Capcomu byla představena na E3 a Microsoft v partnerství pokračuje. Zajistil pro nás totiž exkluzivní demoverzi, která je teď ke stažení na Xbox Live a nabízí i podporu pro Xbox One X. Dle slov vydavatele se jedná o první demoverzi, takže nejspíše počítejte i s druhou, což v případ Capcomu není vyloženě nic neobvyklého a dvě dema má dostat i remake Resident Evil 2.

»
21. 09. 2018 • tonyskate0

Dante v Devil May Cry 5

Návrat série Devil May Cry byl nečekaně oznámen na letošní E3 konferenci Microsoftu, což jen dokazuje, že Xbox má rozhodně zájem i o japonské tituly. Hlavní roli si tehdy pro sebe uzmul Nero, ale už tehdy nám bylo jasně naznačeno, že se vrátí i oblíbený Dante, tedy nejlepší lovec démonů. Zahrajete si tak za oba borce (třetí bude V), což určitě potěší, zvláště když pátý díl série vypadá opravdu dobře....

»