X019: Rare oznamuje zcela novou exkluzivitu Everwild

Autor: tonyskatePublikováno: 15.11.2019, 0:19

Publikováno: 15.11.2019, 0:19

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4777 článků

Dalším ze zcela nových projektů Xbox Game Studios je zatím tajemná hra Everwild od studia Rare. I v tomto případě je jasné, že Rare pracuje ve více týmech, kdy jeden nadále podporuje Sea of Thieves a další už nějakou dobu pracuje právě na zbrusu novém titulu Everwild. A kdo ví, třeba je v kancelářích britského studia i třetí tým, ale to už bychom spekulovali.

Každopádně zpět k Everwild, o kterém toho lze zatím říci velmi málo. První dojem je velmi dobrý, zvláště s ohledem na krásné vizuální zpracování a jakési tajemno. Nicméně to vypadá, že se opět bude jednat o online projekt či alespoň hru ve sdíleném světě, jelikož je v traileru možnost vidět pospolu více postav. Sami nám do komentářů napište, co si o hře myslíte, ale teď si shrňme dostupná fakta z oficiálních informací.

Tým stojící za Everwild se soustředí na vytvoření hry, která nabídne nové možnosti hraní v kouzelném světě přirozené přírody. Cílem bude poskytnout pamětihodné, poutavé a smysluplné „zážitky“, které budou moci hráči sdílet. Ano, zníme jako nějaká reklamní agentura, ale takový je zatím oficiální popis hry. Zní to zatím velmi jedinečně, což je dobře a doufejme jen, že hru si bude možné užít i v jednom.

Everwild je stále v rané fázi vývoje a cílem je vytvořit něco zcela originálního a neuvěřitelně výjimečného, co by bylo víc než jen novou herní značkou. Uvidíme, jak tento ambiciózní projekt dopadne a více se nejspíše dozvíme na E3, kdy se rozhodne, čím vlastně Everwild bude. Zatím totiž tápeme stejně jako po představení Sea of Thieves. Na závěr si ještě dovolíme zaspekulovat, že Everwild je pravděpodobně next-gen titul, který nejspíše vyjde jen pro Xbox Scarlett.

02. 11. 2020 • tonyskate0

Eternálové v exkluzivitě Everwild

Červencová Xbox Games Showcase přinesla nejen oznámení řady nových her pro Xbox, ale také nový trailer na exkluzivitu Everwild. Před nějakou dobu vyšel tento trailer s tzv. režisérským komentářem, který nám za doprovodu výkonné producentky Louise O’Connrové a uměleckého ředitele Ryana Stevensona prozrazuje několik málo informací o tomto záhadném titulu studia Rare. Každá scéna je blíže rozebrána a dozvíte se trochu o postavách, bytostech a jak jsou propojeny. Zmíněno je i...

»
23. 07. 2020 • Lukáš Urban2

Autoři Sea of Thieves a další pohled na Everwild

Angličani si asi řekli, že o pirátech mluvili moc a pak byli lidé zklamaní. Tak tentokrát drží zobák a jen pomalu odhalují budoucí projekt. Zase jsme dostali několik málo minut z Everwild a zase víme úplné prd o tom, jak vlastně bude svět fungovat, co bude cílem hry a… není to vlastně jedno? Strašně hezky se totiž na to kouká, a to v případě Rare není málo. Vývojáři kolem krásné grafiky dokážou...

»