Xbox Challenge Letní ligy NHL, FIFA, PES a Forza Horizon

Autor: DandyCZEPublikováno: 29.6.2020, 10:39

Publikováno: 29.6.2020, 10:39

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 123 článků

Na léto jsme pro vás připravili letní ligu, a to v několika modech a hrách. Ligy zkoušíme pod hlavičkou Xbox Web Challenge poprvé, takže uvidíme, jaký budou mít ohlas!

Dlouho přemýšlíme, jak dál posunout naše Xbox hraní a třeba nejenom něj, jelikož dost her jde hrát napříč platformami a upřímně doufáme, že stále více vývojářů to hráčům umožní.
Turnaje a následné finálové dny máme vyzkoušené a fungují výborně, nyní otestujeme ligy, jelikož nám o ně píšete, a to hned z několika důvodů, jednodenní turnaje nestíháte. Léto většina z nás tráví na obou stranách, doma u her, a také doufáme, že i venku! Ligy umožnují hrát dle vašich potřeb a možností a pro nás to bude i ukázka, jestli podobný model implementovat do sezóny od 1. 9. 2020. Přejeme příjemnou zábavu, a to jak v našich soutěžích, tak klidně venku s přáteli. Krásné léto všem!

Letní Liga Xbox Challenge Registrace běží do 5. 7. 2020 (s ohledem na prodloužený víkend jsou registrace prodlouženy do 6. 7.), pokud není uvedeno jinak a ligy odstartují v následujícím týdnu! V případě, že někde bude velmi málo hráčů, ligu nespustíme.
Všechny registrace na jednom místě: https://www.toornament.com/en_GB/playlists/3685753794972434432

FIFA 20 FUT Letní liga – Registrace otevřena
NHL 20 HUT Letní liga – Registrace otevřena
NHL 20 1v1 Letní liga – Registrace otevřena
PES 2020 MyClub – Registrace otevřena
Forza Horizon 4 HOT LAP – registrace bude formou odeslání výsledků (start 19. 7)

Veškerá komunikace probíhá na našem Discord serveru https://discord.com/invite/kYAYSzV, který je snadno dostupný z PC nebo mobilu.

Ceny v soutěži
Do turnajů jsme celkově připravili ceny v hodnotě 15000Kč, ale hlavně možnost získat pokračovaní vybraných her. Dílčí rozepsání cen, najdete u soutěže.

Zajímavé stránky a odkazy:

Oficiální FB skupina turnajů https://www.facebook.com/xboxchallengeczsk/
Oficiální Instagram https://www.instagram.com/xboxchallenge/
FB skupina pro obecné informace https://www.facebook.com/groups/xboxesportsczsk/

Admin tým
Aktuálně jsme hlavně k NHL komunitě získali novou posilu a bude jim Seedar. Pokud máte zájem se zapojit a pomoci tvořit komunitu budeme rádi. V případě zařazení nových her, je vždy nutné, aby hra měla svého admina, týká se například zvažovaných her Rocket League, World of Tanks, PUBG atd..

 • Sajmon79

  Forzičku si dám. Někdo musí být poslední 😉

  • ZdBu74

   Myslím, že poslední místo bude moje 🙂 Každopádně, když to bude takto, že si to odjedu, kdy se to hodí mě, tak to asi zkusím.

   • Sajmon79

    „Závodil“ jsem minulý rok a s klukama se nemůžu rovnat. Rozdíly byly kolikrát i 10 vteřin. Ale pořád mě to nutilo se zlepšovat.

    • PoGo Instinct

     A jaký jste level v Fh4?

     • Sajmon79

      Já jsem 464, ale to o mé jezdecké kvalitě nic nevypovídá 😀

     • Lukáš Urban

      Páni, ty si nějaký nabušený. Jsem asi na třetinovém levelu 😀

     • Sajmon79

      No vidíš. Ty jsi na mém třetinovém levelu a já jsem na tvých třetinových jezdeckých schopnostech 😀

     • nemas tam navic nejake cislo :-)))

     • Sajmon79

      Dandy za projíždění checkpointů to naskakuje rychleji 😉 Asi to budu muset zapnout a dát screen na discord 😀

  • Tex-Calder

   Jo jo, Forzu taky rád zahraju. Super…

 • PoGo Instinct

  A kdy se dočkáme Rocket league ligy? Znám spoustu hráčů kteří by se rádi zúčastnili. Komunita Rocket League v ČR je veliká, ale přitom se nepořádají skoro žádné turnaje nebo soutěže 😔.

  • jak jsem psal v clanku, delame komunitni turnaje a je potřeba, aby se nasli admini z komunity.

 • registrace jsme prodlouzili i na dnesek s ohledem na prodlouzeny vikend.

01. 09. 2020 • DandyCZE2

Letní liga Forza Horizon 4 zná ty nejrychlejší

Virtuální jezdci mají za sebou další šampionát. Tentokrát se jezdila letní liga ve hře Forza Horizon 4.

»
29. 07. 2020 • Lukáš Urban3

Forza Horizon 4 povolává australské káry

Takové pěkné kulaté číslo nás potkalo s novou aktualizací arkády Forza Horizon 4. Pětadvacet změn ve hře už nás potěšilo a ta poslední se zaměřuje na oslavu australského automobilismu. Nejde přitom o žádná očekávaná žihadla, neboť modely pochází z předešlého dílu. Ale lepší něco než nic. V rámci odměn tak můžete nově získat HSV GTS, HSV GTSR a Holden VL Group A. Na protinožce pak míří i dva pozměněné remixy. Krátkodobou novinkou jsou...

»
24. 07. 2020 • tonyskate4

Hity z Xbox One optimalizovány pro Xbox Series X

Už dříve Microsoft potvrdil, že některé ze svých posledních exkluzivit vylepší, tedy optimalizuje pro next-gen konzoli Xbox Series X. Samozřejmě můžete počítat s loňskou akční peckou Gears 5, která přinese snížené nahrávací časy, okamžité obnovení a 4K HDR za doprovodu nastavení Ultra. Mluví se také o 120 FPS pro multiplayer. Takto vysoký počet snímků nabídne i letošní Ori and the Will of the Wisps, který za doprovodu 120 FPS poběží ve...

»
21. 07. 2020 • waggon21

Xbox Weeks Deals – 21.7. až 28.7.2020

Asi nebudu daleko od pravdy, když tu napíši, že se všichni těšíme na čtvrteční odpoledne, kdy v 18 hodin našeho času začíná dlouho očekávané představení her od Microsoft studií. To odsunuje pravidelné slevy na Live někam na vedlejší kolej. Přitom v seznamu zlevněných her nacházíme spoustu zajímavých kousků a při pohledu na Mortal Kombat, LEGO sérii, Middle-earth a Batmana mě napadá myšlenka, zda už Microsoft nekoupil Warner Bros studio, když o se...

»
20. 07. 2020 • DandyCZE5

Forza Horizon 4 Letní liga – START

Zdravíme všechny závodníky a jsem rád, že vám můžeme představit další pokračování komunitních letních lig, a to s hrou Forza Horizon 4, kterou pořídíte za par kaček skrze Xbox Game Pass.

»
02. 07. 2020 • Lukáš Urban2

Update Forzy Horizon 4 přiváží Zenvo TSR-S

Stále věříme, že by arkádová Forza mohla překvapit nějakým utajeným dodatkem. Ale s každou aktualizací věříme méně a méně, protože poslední měsíce se pravidelná údržba skutečně věnuje pouze drobnostem. Proto vás asi nepřekvapí, že největší novinkou Series 24 jsou týdenní fotografické výzvy. Za specifických podmínek musíte pořídit snímek určitého vozu, za což dostanete drobné ohodnocení. Jestli patříte spíše ke sběratelům aut, tak v příštích čtyřech týdnech máte příležitost získat hned čtyři zajímavé...

»
27. 06. 2020 • Lukáš Urban16

Opatrně s čím jezdíte v Motorsportu a Horizonu

Obě značky Forzy nepatří jen mezi oblíbené závodní hry, ale také mezi časté útočiště kreativců. Podobně jako Minecraft. Díky obsáhlému grafickému editoru lze auta potisknout téměř čímkoliv, od závodních replik, fotorealistických grafik až po variace na filmová a seriálová auta. Samozřejmě to nesmíte přehánět a dodržovat pravidla. Mezi jinými netvořit nahatice, vulgární obsah či jinak závadné grafiky jako potisky vyjadřující podporu nacismu apod. A právě tady se mějte na pozoru,...

»
10. 05. 2020 • Lukáš Urban3

Forza Horizon 4 v obležení devadesátek

Inside Xbox trochu zastínil fakt, že v první polovině týdne proběhla další aktualizace oblíbené závodní arkády. Série s číslem dvacet dva nejspíš nevyvolává vášnivé reakce, protože toho vlastně moc nepřináší. Pokud tedy koukáte na nové prvky, do nich se zařadila jen funkce Promo Quickshot. Díky ní si vyfotíte auta v okolí pomocí tlačítka RB a přitom nemusíte zapínat fotografický režim a čekat na zpracování. Což je rozhodně vítané vylepšení.

»