Xbox Challenge Letní ligy NHL, FIFA, PES a Forza Horizon

Autor: DandyCZEPublikováno: 29.6.2020, 10:39

Publikováno: 29.6.2020, 10:39

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 119 článků

Na léto jsme pro vás připravili letní ligu, a to v několika modech a hrách. Ligy zkoušíme pod hlavičkou Xbox Web Challenge poprvé, takže uvidíme, jaký budou mít ohlas!

Dlouho přemýšlíme, jak dál posunout naše Xbox hraní a třeba nejenom něj, jelikož dost her jde hrát napříč platformami a upřímně doufáme, že stále více vývojářů to hráčům umožní.
Turnaje a následné finálové dny máme vyzkoušené a fungují výborně, nyní otestujeme ligy, jelikož nám o ně píšete, a to hned z několika důvodů, jednodenní turnaje nestíháte. Léto většina z nás tráví na obou stranách, doma u her, a také doufáme, že i venku! Ligy umožnují hrát dle vašich potřeb a možností a pro nás to bude i ukázka, jestli podobný model implementovat do sezóny od 1. 9. 2020. Přejeme příjemnou zábavu, a to jak v našich soutěžích, tak klidně venku s přáteli. Krásné léto všem!

Letní Liga Xbox Challenge Registrace běží do 5. 7. 2020 (s ohledem na prodloužený víkend jsou registrace prodlouženy do 6. 7.), pokud není uvedeno jinak a ligy odstartují v následujícím týdnu! V případě, že někde bude velmi málo hráčů, ligu nespustíme.
Všechny registrace na jednom místě: https://www.toornament.com/en_GB/playlists/3685753794972434432

FIFA 20 FUT Letní liga – Registrace otevřena
NHL 20 HUT Letní liga – Registrace otevřena
NHL 20 1v1 Letní liga – Registrace otevřena
PES 2020 MyClub – Registrace otevřena
Forza Horizon 4 HOT LAP – registrace bude formou odeslání výsledků (start 19. 7)

Veškerá komunikace probíhá na našem Discord serveru https://discord.com/invite/kYAYSzV, který je snadno dostupný z PC nebo mobilu.

Ceny v soutěži
Do turnajů jsme celkově připravili ceny v hodnotě 15000Kč, ale hlavně možnost získat pokračovaní vybraných her. Dílčí rozepsání cen, najdete u soutěže.

Zajímavé stránky a odkazy:

Oficiální FB skupina turnajů https://www.facebook.com/xboxchallengeczsk/
Oficiální Instagram https://www.instagram.com/xboxchallenge/
FB skupina pro obecné informace https://www.facebook.com/groups/xboxesportsczsk/

Admin tým
Aktuálně jsme hlavně k NHL komunitě získali novou posilu a bude jim Seedar. Pokud máte zájem se zapojit a pomoci tvořit komunitu budeme rádi. V případě zařazení nových her, je vždy nutné, aby hra měla svého admina, týká se například zvažovaných her Rocket League, World of Tanks, PUBG atd..

 • Sajmon79

  Forzičku si dám. Někdo musí být poslední 😉

  • ZdBu74

   Myslím, že poslední místo bude moje 🙂 Každopádně, když to bude takto, že si to odjedu, kdy se to hodí mě, tak to asi zkusím.

   • Sajmon79

    „Závodil“ jsem minulý rok a s klukama se nemůžu rovnat. Rozdíly byly kolikrát i 10 vteřin. Ale pořád mě to nutilo se zlepšovat.

    • PoGo Instinct

     A jaký jste level v Fh4?

     • Sajmon79

      Já jsem 464, ale to o mé jezdecké kvalitě nic nevypovídá 😀

     • Lukáš Urban

      Páni, ty si nějaký nabušený. Jsem asi na třetinovém levelu 😀

     • Sajmon79

      No vidíš. Ty jsi na mém třetinovém levelu a já jsem na tvých třetinových jezdeckých schopnostech 😀

     • nemas tam navic nejake cislo :-)))

     • Sajmon79

      Dandy za projíždění checkpointů to naskakuje rychleji 😉 Asi to budu muset zapnout a dát screen na discord 😀

  • Tex-Calder

   Jo jo, Forzu taky rád zahraju. Super…

 • PoGo Instinct

  A kdy se dočkáme Rocket league ligy? Znám spoustu hráčů kteří by se rádi zúčastnili. Komunita Rocket League v ČR je veliká, ale přitom se nepořádají skoro žádné turnaje nebo soutěže 😔.

  • jak jsem psal v clanku, delame komunitni turnaje a je potřeba, aby se nasli admini z komunity.

 • registrace jsme prodlouzili i na dnesek s ohledem na prodlouzeny vikend.

02. 07. 2020 • Lukáš Urban2

Update Forzy Horizon 4 přiváží Zenvo TSR-S

Stále věříme, že by arkádová Forza mohla překvapit nějakým utajeným dodatkem. Ale s každou aktualizací věříme méně a méně, protože poslední měsíce se pravidelná údržba skutečně věnuje pouze drobnostem. Proto vás asi nepřekvapí, že největší novinkou Series 24 jsou týdenní fotografické výzvy. Za specifických podmínek musíte pořídit snímek určitého vozu, za což dostanete drobné ohodnocení. Jestli patříte spíše ke sběratelům aut, tak v příštích čtyřech týdnech máte příležitost získat hned čtyři zajímavé...

»
27. 06. 2020 • Lukáš Urban16

Opatrně s čím jezdíte v Motorsportu a Horizonu

Obě značky Forzy nepatří jen mezi oblíbené závodní hry, ale také mezi časté útočiště kreativců. Podobně jako Minecraft. Díky obsáhlému grafickému editoru lze auta potisknout téměř čímkoliv, od závodních replik, fotorealistických grafik až po variace na filmová a seriálová auta. Samozřejmě to nesmíte přehánět a dodržovat pravidla. Mezi jinými netvořit nahatice, vulgární obsah či jinak závadné grafiky jako potisky vyjadřující podporu nacismu apod. A právě tady se mějte na pozoru,...

»
10. 05. 2020 • Lukáš Urban3

Forza Horizon 4 v obležení devadesátek

Inside Xbox trochu zastínil fakt, že v první polovině týdne proběhla další aktualizace oblíbené závodní arkády. Série s číslem dvacet dva nejspíš nevyvolává vášnivé reakce, protože toho vlastně moc nepřináší. Pokud tedy koukáte na nové prvky, do nich se zařadila jen funkce Promo Quickshot. Díky ní si vyfotíte auta v okolí pomocí tlačítka RB a přitom nemusíte zapínat fotografický režim a čekat na zpracování. Což je rozhodně vítané vylepšení.

»
08. 04. 2020 • Lukáš Urban7

Vyfoťte automobilovou krásu ve Forza Horizon 4

Měsíc uběhl jako nic a Playground Games přepisují Forzu Horizon 4 další aktualizací. Tentokrát pro vás mají pěknou nadílku aut. Samozřejmě v rámci playlistů a jako odměny za jednotlivé podniky a sezóny. Nicméně bohatá nabídka stojí za to a těch pár hodin byste úkolům s turnaji mohli dát. Za půlku zimních závodů obdržíte Mercedes-AMG E 63 S, podzimní šampionát nabídne třetí generaci Toyoty Supry, Ferrari 599 GTB Fiorano od Formula Drift se...

»
03. 04. 2020 • waggon29

Jarní výprodej 2020

Astronomické jaro tu sice začalo už před několika dny, ale až teď nám Microsoft přinesl Jarní výprodej. Všichni stejně dodržujeme omezení pohybu osob na veřejnosti, tudíž nákup nějaké hry si momentálně můžeme lehce ospravedlnit, neb nejlepší co můžeme v této situaci udělat, je zůstat doma a hrát. A vybrat si něco bezpochyby nebude problém, protože zlevněno je 611 položek ve Storu. Doporučit konkrétní titul je opět nemožné, tak snad jen zvažte,...

»
11. 03. 2020 • Lukáš Urban1

Forza Horizon 4 veze nový McLaren

Nový měsíc, nové playlisty a nová auta. To je pravidelný koloběh arkádové Forzy Horizon, která má už dvacátý update. Ten nepřinesl rozšíření nebo výraznou změnu hratelnosti. Drží se status posledních měsíců, tedy pár nových vozů, drobná úprava nabídky menu a nějaký ten příběh. Vezmeme to odzadu a představíme si Express Delivery. Nový podnik o devíti kapitolách, ve kterém se chopíte role řidiče kurýra. Stihnete včas uspokojit rychlé nároky zákazníků? Ve...

»
13. 02. 2020 • Lukáš Urban2

Forza Horizon 4 servíruje další Lego sporťák

Pravidelná dávka nových koní do vaší stáje se hlásí o pozornost. Forzu Horizon 4 dnes čeká další aktualizace, která opět obmění dárky za dokončené playlisty. Tentokrát Můžete pečlivým hraním ulovit Aston Martin Vulcan AMR Pro, Lexus LFA, Rover SD1 a Ford Supervan3. Některé vozy jsou za procentuální milníky, jiné můžete získat ve speciálních událostech. Stejně jako předešlé měsíce, i tentokrát vám playlist přehledně ukáže, o co že vlastně závodíte.

»
15. 01. 2020 • Lukáš Urban0

Forza Horizon 4 updatem vylepšuje Eliminator

Závodníkům se na vědomost dává, že Playground Games pouští do světa další aktualizaci. V pořadí už osmnáctou. Známka dospělosti nepřináší výrazné změny, ale soustřeďuje pozornost na režim Eliminator a dodání další aut do vaší garáže. Tvůrci řeší problém se slabým výběrem aut při shozech. Opakující se skupinu nově rozšiřuje devět vozů, které ocení především fanoušci terénu. Namátkou jmenujme exotiky jako Top Gear Track-Tor, Quartz Regalia D, M12S Warthdog CST nebo Isha’s...

»