Xbox RockStar Energy drinky?

Autor: lindros88czePublikováno: 3.10.2022, 17:00

Publikováno: 3.10.2022, 17:00

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 150 článků

Pokud při hrání rádi konzumujete nebo pijete, možná vás zaujme globální kampaň, která zamíří i do České republiky. K dispozici budou speciální edice Rockstar Energy Drinků, kde na obalu najdete ikony z Xbox rodiny nebo služby Xbox Game Pass ke stažení.Těšit se můžete na obsah pro Fallout 76, Forza Horizon 5, Halo Infinite, PUBG: Battlegrounds, The Elder Scrolls Online a Madden NFL 23. Nicméně popis na stránkách XboxNews je trošku zmatečný, tak to berte s rezervou, jak to bude v ČR.
Vše doprovodí soutěž v podobě dárečků Xbox Game Passu pro nové předplatitele nebo konzoli Xbox Series S, ale jak to fungujeme vám řekneme, až nějakou plechovku ulovíme a pokud se vám to povede dřív, dejte vědět na našich sockách.

28. 04. 2021 • japo0

Recenze: The Sinking City (Series X|S)

„Pro mír a bezpečnost lidstva je naprosto nezbytné, aby některá temná, mrtvá zákoutí a neprobádané hlubiny Země zůstaly v pokoji, aby se spící abnormality neprobudily k životu a rouhavě přežívající noční můry se nevydaly ze svých temných doupat  k novým a větším výbojům.“ H.P. Lovecraft – Hory šílenství

»
28. 04. 2021 • tonyskate0

The Sinking City v češtině na Xbox Series X|S

Okolo akčně dobrodružné hře The Sinking City od ukrajinských Frogwares už se toho napsalo hodně a nejen o češtině, která se po dodatečné aktualizaci u někoho projevila a u jiných zase ne. Dnes ovšem vychází verze hry pro next-gen konzole Xbox Series X|S, která nabízí 4K rozlišení, 60 FPS, lepší grafiku, rychlejší načítání a také dodatečné úkoly z rozšíření Merciful Madness, které lze pořídit samostatně anebo je součástí edice Deluxe.

»