Xbox feedback – řekněte nám, co si myslíte

Autor: waggonPublikováno: 10.6.2014, 9:32

Publikováno: 10.6.2014, 9:32

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

waggon

Je autorem 379 článků

„Náš zákazník, náš pán“ staré rčení, které platí pro každou úspěšnou firmu Microsoft nevyjímaje. A jelikož v Redmontonu naslouchají našim prosbám, můžeme ode dneška své požadavky či doporučení předkládat na oficiální stránce, což má hlavně tu výhodu, že vše je na jedné stránce a nedochází tak k rozmělňování dobrých nápadů.

Rozhodnete-li se i vy přispět svým názorem, navštivte http://xbox.uservoice.com/ , kde se přihlásíte pod svým Live účtem. Zde jsou veškerá témata rozdělena do příslušných skupin (Aplikace, dashboard, Kinect, SmartGlass atd.) a po jejím rozkliknutím můžete napsat vlastní nápad (systém vám automaticky předloží veškerá podobná, aby zbytečně nedocházelo k duplicitě a tím pádem i k nepřehlednosti fóra).

Zveřejnil již někdo váš návrh? Nevadí! Můžete pro něj hlasovat (nezapomeňte, že svůj hlas je třeba potvrdit, aby se započítal – 1 VOTE). Takto lidé z Xbox divize získají lepší přehled o tom, co hráči skutečně chtějí a doporučení se může rychleji realizovat.

 

XF1

 

Komunikačním jazykem je jak jinak než angličtina, ale pokud ji neovládáte nevadí, klidně napište komentář pod článek. My už jej přeložíme a vložíme na oficiální stránky.

Tudíž neváhejte a napište svůj názor! Dobrým nápadům se meze nekladou.