Xbox Fitness příští týden definitivně končí

Autor: chaosteoryczPublikováno: 20.6.2017, 16:21

Publikováno: 20.6.2017, 16:21

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1894 článků

Poslední dobou často vzpomínáme na pohybový senzor KInect a je jedno, zda ve spojitosti s nicotným množstvím podporovaných her či s jeho naprostým odstavením během posledních herních akcí. Dnes si ho bohužel připomeneme opět v rámci neveselé zprávy, kterou je ukončení podpory jednoho z nejoriginálnějších projektů. Program Xbox Fitness možná nebyl splněným snem hráčů, ale dokázal příslušenství využít v celém rozsahu a zároveň jeho majitele fyzicky zkultivoval. Nebo se o to alespoň pokusil. Dle ohlasů uživatelů šlo o hojně využívaný titul, a tak zpráva o jeho zrušení byla velkým překvapením.

Už je tomu téměř rok, co byl stažen veškerý prémiový obsah a Xbox Fitness přešel do „udržovací fáze“, kdy ho bylo možné stáhnout zdarma. Bohužel roční lhůta končí příští týden a 1. července dojde k permanentnímu odebrání z obchodu Xbox Store. S tím je spojené také odpojení serverů, které pro cvičení byly nezbytně nutné, poslední červnový den tak své svaly potrápíte naposledy. Definitivně tak končí jeden z launch titulů Kinectu pro konzoli Xbox One. Dejte nám v komentářích vědět, zda máte s cvičením před televizí nějaké zkušenosti. Přeci jen, více jak 100 hodin tréninkových metod asi nepokořil každý.

 • KoubecX

  Na nové fitness aplikaci by se mělo pracovat, ale kdo ví, jak to bude 🙂

 • Sturmannik

  Zdar, XBox fitness byl super!!!!!
  Veliká škoda. Určitě budu hledat náhradu.

 • TarguMures

  ‚Nahráno‘ přes 150 hodin. Hodně moc mě naštvalo, když oznámili zrušení… dost mě to fyzicky nakoplo a byla to jedna z věcí, kvůli které bych Xbox s Kinectem doporučil.

 • Jirka Waggon

  Skoda přeškoda. A přitom by stacilo titul nechat něco jako v „udrzovacim modu“. Kdy by clovek mohl, i kdz třeba omezene, hrat.

 • Jaku8

  Já nechápu proč jsou k tomu nutné nějaké servery. Proč to prostě neudělají jen jako hru/aplikaci, kde bych cvičil (já teda ne cvičila spíš žena podle jakési Michell 🙂 ) a ta aplikace by mě jen „buzerovala“ že to dělám špatně. K tomu snad nějakého serveru netřeba ne?

  • Chaosteory CZ

   I když to nikdo otevřeně neřekne, Microsoftu v rámci Xbox Fitness mohou končit některé licence, které se jim asi nevyplatí prodlužovat. Stejně tak podporování „odstavené“ periferie asi není na pořádku dne.

 • paski

  Dostalo mě to do super formy, je to velká škoda. Člověk vůbec nemusí chodit do posilky a může tak cvičit v pohodlí domova. Naštěstí ta videa mám nahraná, takže tím pro mě cvičení nekončí, jen už nebudu moct využít Kinect. Pokud vim, Kinect Sports by ale měly fungovat dál 🙂 Každopádně vůbec nechápu proč to tak upadlo, podle mě je kinect geniální vynález.

 • Ahoj všem, nejsem moc herní fanoušek, ale tohle mě zrovna jako jediné bavilo. Když už mě k tomu teda doma pustili. Nevíte o nějaké náhradě? Jakékoli???? Prosím o info do emailu kdyžtak tischlersonia@gmail.com – díky moc

28. 06. 2016 • Josef Brožek14

Xbox Fitness zavírá krám

Taková vzpoura a naštvanost ze strany zákazníků Microsoftu tu ještě nebyla. Microsoft se totiž ze dne na den rozhodl zaříznout hubnoucí proceduru všem uživatelům/hráčům Xbox Fitness, a to tak, že od včerejšího dne už nejde služba skrze Xbox Store zakoupit, tedy stáhnout a stejně tak její dodatky. To by nebyl až zas takový problém, jako to, že veškerý zakoupený obsah včetně samotné aplikace/hry, půjde užívat po dobu jednoho roku, a...

»
22. 11. 2015 • chaosteorycz1

YO:30 novým rozšířením pro Xbox Fitness

Slyšeli jste o Xbox Fitness? Ne, nejde o nový řetězec posiloven vybavených herní konzolí, ale o důmyslné cvičení zpracované těmi nejlepšími trenéry, které využívá všechny přednosti pohybového senzoru Kinect. A protože cvičení není jen o zběsilém pohybu , můžete své tělo a mysl nechat splynout v jedno s rozšířením YO:30. V pěti cvičebních plánech vás hollywoodský trenér Jake Ferree provede základy yógy, a pomůže vám najít vnitřní rovnováhu a sílu v co možná nejkratším...

»
27. 09. 2013 • tonyskate21

Microsoft odhalil službu zdarma Xbox Fitness pro Xbox One

Microsoft představil další ze zajímavých služeb, které nabídne jen a jen Xbox One, a to Xbox Fitness. Tato nová online služba, která bude k dispozici exkluzivní pro Xbox One, vytvoří interaktivní fitness zážitek. Můžete se těšit na bohatou nabídku videí od světových jedniček ve fitnessu včetně Tony Hortona (Beachbody’s P90X®), Jillian Michaels (The Biggest Loser), Shaun T (INSANITY®), Tracy Anderson a dalších. A co je nejlepší, že tato služba bude...

»