Xbox Game Pass Ultimate tématem nového Rádce

Publikováno: 24.6.2019, 18:50

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3151 článků

Od konference na veletrhu E3 se předplatné Xbox Game Pass stalo velmi diskutovaným tématem. Jeho nová varianta Ultimate, která sdružuje dohromady Xbox Live Gold a Xbox Game Pass pro konzole a PC, totiž představuje tu nejsnadnější a zároveň nejlevnější možnost hraní. Předplatné Ultimate se samozřejmě muselo vyrovnat s faktem, že v době jeho pořízení už nějaká předplatná vlastníte. Třeba Xbox Live Gold na dva roky nebo Xbox Game Pass do Vánoc. A právě tady přichází na řadu nový Rádce, aby vás obeznámil s možností dalšího ušetření.

Po úvodu, co to Xbox Game Pass Ultimate vlastně je, přichází informace o základní měsíční ceně. Ta je sama o sobě velice dobrá. Přeci jen, bavíme se o třech předplatných. Ale proč chodit hlavním vchodem a platiti vstupné, když na hostinu můžete za drobnou úplatu zadním vchodem. A přesně o tom je další část videa. Tam se dozvíte, jak ušetřit ještě víc tím, že si prodloužíte Xbox Live Gold, který následně převedete na Xbox Game Pass Ultimate. A protože předplatné musí respektovat vaše předešlá předplatná, získáte Ultimate na dobu srovnatelnou s Xbox Live Gold. Plus měsíc navíc.

Jak tak učinit a kolik přitom můžete ušetřit, naleznete ve videu. Krok za krokem a s jasným modelovým příkladem. Ceny jsou samozřejmě aktuální a do budoucna orientační. Slevy a speciální akce se budou vyskytovat i v budoucnu. Nyní stojí měsíc Xbox Game Pass Ultimate 26 Kč, ale jde jen o omezenou nabídku, kterou brzy vystřídá plná cena 339 Kč. Upozorňujeme, že nejde o žádný „hack“ nebo nelegální způsob, jak se obohatit na úkor Microsoftu. Vše je v souladu s nastavenými pravidly předplatného.

Video vás také upozorní, že předplacením Ultimate verze Xbox Game Passu zanikají vaše původní předplatná. Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete, že už ho využívat nechcete, jeho zrušením ztratíte také Xbox Live Gold a Xbox Game Pass. A až vám platnost Ultimate varianty skončí? Jednoduše se rozhodnete, které předplatné opět začnete využívat. Snad vám rádce bude dostatečně nápomocný a zodpoví ty nejdůležitější otázky.