Xbox Game Pass v září přidává ReCore, Metro nebo Fable

Autor: chaosteoryczPublikováno: 3.9.2017, 14:09

Publikováno: 3.9.2017, 14:09

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1533 článků

Videoherní půjčovna Xbox Game Pass patří mezi jedny z posledních služeb, kterými Microsoft obšťastnil majitele konzole Xbox One. Za drobný měsíční poplatek mají předplatitelé k dispozici úctyhodný seznam her, který dostává pravidelné aktualizace. Nic se nemění ani první měsíc školního roku, a tak je nabídka obohacena o nedávno vylepšenou akční plošinovku, remasterované pokračování hororové akce, legendární RPG a několik nezávislých her. Titul ReCore: Definitive Edition dostal dlouho slibovaného posledního corebota a vyžehlený vizuál, jímž se Metro: Last Light chlubí už nějaký pátek díky kolekci Redux. Ze zpětné kompatibility přichází druhý díl fantasy RPG Fable a bojovka jménem Garou: Mark of the Wolves, na jejíž existenci jsme už dávno zapomněli. Relativně nedávnou nezávislou scénu zastupují 10 Second Ninja X a plošinovka Hue. Xbox Game Pass stojí 149 Kč na měsíc a nejste-li o jeho výhodách pevně přesvědčeni, vyzkoušejte dvoutýdenní zkušební verzi.

 

  • StriderCZ

    Musím uznat, že Game Pass se MS opravdu povedl. ReCore, Metro, Bioschock a stovka dalších her dosažitelná za 150 kč/měsíc- tomu nelze prakticky odolat.

    Mrzí mně, že ne Xbox chybí excluzivky typu Ratchet&Clanc, Horizon, Uncharted, ale jde vidět, že existuje i jiná cesta.

    Za mně palec nahoru pro Miscrosoft v konkurenčním boji se Sony o srdce (a peněženky) hráčů.

  • Sajmon

    Game Pass mám zaplacený, ale trošku mě mrzí, že nejde zaplatit na rok za výhodnější cenu, jako EA access 😉

29. 08. 2016 • p.a.c.o0

RECENZE: Hue

Červená se, line záře … Jen růžová to může být … Modrá je dobrá … Zkrátka barvy jsou všude kolem nás. Bez barev by byl svět smutný a nudný. Stejně tak pokud bychom měli jen jednu barvu. Naštěstí je v našem světě spousta barev a také spousta odstínů. Proto mohou děti i dospělí kreslit pastelkami, můžeme mít doma různobarevné stěny, když se oblékáme, měli bychom se dívat i na barvy jaké...

»