Xbox JOB! Po vzoru Falloutu jdeme budovat zítřek

Autor: DandyCZEPublikováno: 7.9.2018, 10:41

Publikováno: 7.9.2018, 10:41

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 138 článků

Zdravím všechny fanoušky Xboxu!

Čas od času přicházíme s nabídkou spolupráce, protože jak jistě víte, XW tvoříme především s pomocí fanouškovské základny, a tak udržet a motivovat kvalitní lidi je velmi těžké. Už jen proto patří obdiv stávajícímu týmu, který server denně zásobuje čerstvým obsahem. V poslední době se počet aktivit poněkud rozrostl, což proměnilo charakter naší práce. Už nestačí jen psát na web, chceme vás zaujmout tvorbou videí a také obsahem na sociálních sítích. Na to už nám ale omezený počet rukou a mozků nestačí. Chceme proto najít nové schopné nadšence (rozuměj v dobrém slova smyslu šílence), kteří by se chtěli na tvorbě Xboxwebu podílet především v oblastech, které sami rutinně ovládají.

Redaktor novinek aka „newskař“
Asi nejpotřebnější pozice, protože neustálý přísun aktuálních informací je to, co dělá náš web atraktivním. Pokud zvládneš pravidelně napsat pár řádek v rozumném čase, denně sleduješ svět her a dokážeš našim čtenářům přinést zajímavé informace, jsi náš člověk.
Pokud máš zájem, napiš na Info@xboxweb.cz něco o sobě a připoj prosím 2–3 novinky na ukázku.

Recenzent aka „nesmlouvavý kritik“
Recenze sice stíháme pokrývat, ale jsou určité žánry, které bychom rádi přenechali někomu zvenku, kdo daný titul/sérii zná a dokáže ho do hloubky rozebrat. U recenzí můžeme nabídnout i malou odměnu ve formě konkrétní hry, občas i přednostně s exkluzivitou. Pokud máš zájem, napiš na Info@xboxweb.cz něco o sobě a připoj buď odkaz na nějakou předchozí práci nebo pošli koncept své recenze.

Sociální síťař aka „sockař“ – bonusová nabídka
Ze statistických výstupů je zřejmé, že stále více lidí hledá rychlé informace. Web už si v některých chvílích čte více lidí na mobilu než na desktopu a tito lidé většinou sledují i naše sociální sítě. Rádi bychom zejména na Facebooku nebo Instagramu zavedli „žhavé novinky“ s atraktivním obsahem typu videí, streamů a soutěží, v nepravidelné frekvenci pak návštěvy herních akcí, vývojářských studií apod.
Na tuto pozici hledáme člověka s rozhledem a tvůrčím střevem, pro kterého jsou sociální sítě domovem. Nabízíme zde i spolupráci formou stáže s perspektivou placené spolupráce/zaměstnání u našeho partnera, kreativní agentury @comm4u, která se v oblasti her stará o marketingovou komunikaci hned několika herních společností.
Pokud je ti více jak 16 let a máš zájem, napiš na info@comm4u.eu něco o sobě, připoj motivační text, proč bys měl pozici zájem a zda máš zájem v tomto odvětví třeba i pracovat. Vše doplň o informaci, kde bydlíš (stačí město), jak rychlý internet máš a ideálně i odkazy na své sociální sítě.

Organizátor turnajů
V našem klubu na Xbox Live jsme vás informovali, že máme zájem o přípravu soutěží. Máme ceny a partnery, potřebujeme jen někoho, kdo by si vzal pod palec organizaci turnajů, případně komunikoval s partnery, uměl si okolo sebe sestavit tým a společně s ním pořádal turnaje na konzoli Xbox o hodnotné ceny.
Pokud máš zájem, napiš na Info@xboxweb.cz něco o sobě a eventuálně uveď, zda jsi už někdy něco podobného dělal(a). V případě úspěšného dotažení větších akcí do konce se můžeme pobavit o placené spolupráci.