XBOX ONE – Multimediální využití

Autor: waggonPublikováno: 5.3.2016, 21:32

Publikováno: 5.3.2016, 21:32

Sociální sítě

O autorovi

waggon

Je autorem 358 článků

Xbox ONE je sice primárně určený k hraní her, vždyť je to herní konzole, ovšem dokáže se také stát multimediálním zábavním centrem vašeho obývacího pokoje a v současné době představuje mezi konzolemi špičku. Multimediální schopnosti ONE lze rozdělit do 5 základních skupin:

 • Přehrávání hudebních CD a filmů na DVD či Blu-Ray discích a 4K Blu-Ray discích
 • Přehrávání vašich multimediálních souborů
 • Nákup a půjčování filmů a seriálů z Live
 • Příjem TV signálu (náš návod na tuto část je v přípravě)
 • Sledování televizních a hudebních kanálů skrze Xbox Live
 • Přehrávání vlastní hudby během hraní her (viz tento návod)

 

Přehrávání hudebních CD a filmů na DVD či Blu-Ray discích

Asi jako samozřejmost působí přehráváni DVD, Blu-ray a nově i 4K Blu-Ray (S verze, která je momentálně nejlevnější 4K přehrávač na trhu) filmů i jejich „záložních, doma vypálených kopií“, což se provádí přes aplikaci Blu-ray Player. Pokud máte zapnutou funkci automatického spuštění (Play disc automatically v nastavení konzole), tak se po vložení disku aplikace sama spustí. Na tomto místě doporučujeme v nastaveni konzole (Settings/ Disc & Blu-ray) zapnout i funkci Resume playback, která vytváří záložku a můžete sledovat film tam, kde jsme minule skončili. Na rozdíl od her zde musíte počítat s regionálním omezením a evropská (PAL) konzole přehraje Blu-ray disky z oblasti B (Evropa, Afrika, jihovýchodní Asie, Austrálie a Nový Zéland) a u DVD je potřeba mít disk z oblasti 2 (Evropa, Blízký východ, Egypt, Japonsko, JAR). Jistě potěší i podpora 3D a masterovaných disků Blu-Ray. Ovládání je veskrze jednoduché a intuitivní asi jako u každého přehrávače. Je možné použít joypad (zde seznam ovládacích funkcí), ovšem lepším řešením je dálkové ovládání. Samozřejmostí je také hlasové ovládání přes Kinect.

ONE - BR player

Stejně tak si na ONE můžete pouštět vaše hudební CD (i „záložní kopie“) a to pomocí aplikace Audio CD player. Ovšem žádné zázraky nečekejte, je to spíše jednoduchý derivát a v současné době neumí ani rychlé přetáčení ani ripování (nahrávání) do konzole. Naštěstí Microsoft slíbil nápravu v některém z následujících update.

 

Užitečným pomocníkem je bezesporu dálkové ovládání.

 • Zapnete a vypnete konzoli i TV, aniž byste vstali z pohovky
 • Stisknutím tlačítka OneGuide můžete přejít k oblíbenému obsahu
 • Na konzoli XboxOne můžete ovládat Blu-ray, streamovaná média a nabídky
 • Dálkový ovladač podporuje univerzální funkce televizoru a konzoli, včetně tlačítek hlasitosti, ztlumení
 • Očíslované a podsvícené klávesy poskytují všechny funkce i v úplné tmě

 

ONE - remote 1

 

Přehrávaní vašich multimediálních souborů

Pod tímto názvem jsme shrnuly veškeré multimediální soubory, které máte ve vaší domácnosti. Nejprve se tedy podíváme, které formáty médií je ONE v současné době schopen přehrát:

 

Obrázky
JPEG, GIF, animovaný obrázek GIF, PNG, BMP, TIFF

Audio
AAC, ADTS, asf, MP3, zvuk 3GP, WAV, WMA Lossless, WMA Pro, WMA Voice, WMV, WMV HD, audio CD

Video
Video 3GP, 3GP2, nekomprimovaný formát AVI, AVI Xvid, H.264 AVCHD, AVI DivX, DV AVI, .mkv, .mov, M-JPEG, MPEG-PS, MPEG-2, MPEG-2 HD, MPEG-2 TS, MPEG-4 SP, H.264/MPEG-4 AVC
Pozn.: Nelze zobrazit externí titulky

 

Jak sami vidíte ONE dokáže přehrát pěknou řádku formátů a především ty nejrozšířenější jsou zastoupeny, ale pokud něco vlastníte ve formátu, který není momentálně podporovaný, je možné jej zkonvertovat například pomocí Format Factory viz náš návod. Stejně tak můžete tento konvertor využít pro vložení titulků.

ONE - Media player

 

 

Veškeré operace s médii pak naleznete v aplikaci „Media Player“. Na rozdíl od X360 se na ONE již nedělí fotky, hudba a videa do samostatných složek, ale jsou všechny pohromadě (podobně jako u PC) a také rovnou vidíme všechna připojená zařízení, ze kterých můžeme přehrávat.

 

ONE je schopen je přehrát soubory z:

 • Flash disky
 • Externí HDD – Pokud se vám doma válí nevyužitý HDD, můžete si v koupit externí HDD rámeček a posléze jej využívat jako příhodné skladiště souborů. Nesplést s využitím HDD pro hry.
 • Hudební přehrávače
 • Digitální fotoaparáty
 • Paměťové karty – u nich je však potřeba externí čtečky karet připojené přes USB k Xboxu.
 • PC/notebook – jestliže používáte Windows 7 a vyšší, pak je streamování otázka pár kliknutí

 

 

Sdílení medií z PC

PC je pravděpodobně ten nejlepší způsob, jak ukládat filmy, hudbu a fotky. Vzhledem k velikosti jejich harddisků není problém na ně vměstnat celý váš archiv médií. Už se nemusíte krčit v pracovně u PC monitoru, ale místo toho můžete v pohodlí obývacího pokoje sledovat filmy na vaší velké TV. Nic se nekopíruje, pouze streamuje.

Nejideálnější řešení je, pokud máte Xbox a PC připojené k jednomu routeru (ve stejné podsíti), v také situaci pak nemusíte nic zdlouhavě nastavovat. Navíc toto řešení umožňuje současně pracovat na PC a hrát online na Xboxu či sledovat sdílené média. Jen připomenu, že pro sdílení obsahu stačí mít zapnutý počítač, není třeba ještě pouštět Media player. Všiml jsem si, že rychlost streamu záleží nejen na kvalitě domácí sítě, ale také na harddisku v PC (rychlost otáček a velikost cache paměti) a není na škodu sem tam provést defragmentaci disku.

V nastavení PC otevřete „Přidat zařízení“, kde vyberete Xbox a potvrdíte. Nyní zapněte Windows Media Player a nakonfigurujte knihovnu médií, pokud ji už nemáte nakonfigurovanou podle vlastních představ z dřívějška. Tedy složky, které se mohou sdílet (nejenom) s ONE. Defaultně jsou nastaveny složky Videa, Hudba, Obrázky z “Knihovny“. Rozšíření knihovny o další složky se provede pomocí Uspořádat / spravovat knihovny/ a vyberte požadovanou složku.

Následně ve Windows Media Playeru, povolte možnost streamování (vlevo nahoře „Datový proud“). Teď již jen zbývá spustit v ONE Media Player a začít přehrávat.

WIN10 WMP

 

Další možností, ačkoliv trochu krkolomnější je přímo v PC si nastavit, které soubory se budou streamovat do konzole. A to tak, že v Media playeru kliknete pravým tlačítkem myši na daný film a přes nabídku „cast to device“, vyberete konzoli a začne jeho streamovaní. Takto si můžete též udělat frontu, aby po skončení jednoho filmu se automaticky spustil další.

 

 

Nákup a půjčování filmů a seriálů z Live

Někdo asi bude oponovat, že možnost kupování a půjčování filmů a seriálů skrze Xbox Live je dostupná pouze pro USA region. Ano, na české mutaci Live není přítomná, a proto se omezíme pouze na konstatování, že pro tuhle variantu musíte změnit lokaci vaší konzole (Locale v nastavení) na USA, připravit se na to, že u některých filmů bude nutná VPNka či proxy(ale žádný strach, pokud by film nešel stáhnout s českou IP adresou, tak vás systém nepustí k platbě) a také to, že je nutná znalost angličtiny, neboť český dabing a titulky zde budete marně hledat. Odměnou však bude bohatá nabídka filmů, často ve výrazných slevách. Neobvyklé nejsou ani tematické nabídky zdarma (první řada seriálu, anime víkend atd.). Pak stačí pouze v dashboardu, sekce Store, zalistovat na záložku Movies & TV a vybírat, co hrdlo ráčí. Nakupovat či půjčovat si můžete jak v HD tak i levnější SD kvalitě. Každý film má krátký popis, trailer a také hodnocení agregátorem filmových recenzí Rotten Tomatoes. Stejně jako u her i zde vám Live automaticky doporučí podobné filmy. Ještě drobnost, CC značí, že daný film obsahuje i skryté titulky. Při prvním spuštění filmu vás konzole požádá o stažení aplikace Movies & TV, přes kterou také můžete prohlížet filmy z Live.

 

 

Sledování televizních a hudebních kanálů skrze Xbox Live

Poslední kapitolou jsou pak aplikace na sledování televizních a hudebních kanálů přes Xbox Live. Jejich nabídka se neustále rozšiřuje, záleží pouze na zemi vašeho Live účtu, ale při zahraniční lokaci (doporučujeme USA nebo UK) se na některé aplikace používá IP filtr a pak je potřeba VPNka nebo proxy. Samozřejmě ty, které stáhnete z českého Live, můžete také v naší republice bez problémů používat. U hodně z nich počítejte s nutností členství pro danou službu. Krom všem známého Youtube a OneDrive si stáhněte:

 

Tunein

Díky této aplikaci se z vašeho Xboxu stane i rádio, které však nebude limitováno příjmem terestrického vysílání a můžete poslouchat rádio stanice z celého světa, včetně těch našich, za předpokladu, že vysílají i po internetu.

ONE - tunein

 

 

Groove

U této služby jsme váhali, do které kategorie ji zařadit, jelikož má při USA lokaci i samostatnou záložku ve Store. Jedná se o hudební streamovací službu od Microsoftu, kterou můžete používat také na PC, tabletech a telefonech (a to včetně iOS a Androidu). Bohužel v našich končinách nelze koupit měsíční nebo roční členství, díky kterému se zpřístupní víc jak 40 milionů skladeb.

ONE - Groove

 

 

 

 

 

 • Saddako

  Kopie vypálené na BD-R a BD-RW na XO přehrávat NELZE a přehrávač zahlásí chybu 0x91d70000. Podporu pro tyto média sice M$ slibuje už dva roky, ale stále je přehrávat nelze. Kupodivu však lze bez problému přehrávat AVCHD disky masterovaná na DVD-R(W).

  https://xbox.uservoice.com/forums/251646-apps/suggestions/6029500-bd-r-support-play-burned-bdr-discs

  • Jirka Waggon

   Tady se nam vloudila chybička, spravne by mělo byt“ DVD (i jejich „záložních, doma vypálených kopií“) a Blu-ray filmů“. Přepalené Blu rayko jsem nezkousel, neb se mi nepodarilo zadne sehnat ani u zadneho znameho.
   Každý uz vali na externim HDD. Každopadně AVCHD disky masterované na DVD-R(W) jsem nezkoušel, takze jej pridame do kapitoly Přehrávaní vašich multimediálních souborů. Dik za upozornení.
   A podarilo se ti nejak rozjet prehravani souboru (třeba filmy v .avi) z DVD-R? Na jednom anglickem foru jsem cetl, ze je to otázka toho, jak vyplais disk, ale vic tam toho nebylo a jinde jsem o tom nenasel zminku.

 • Vít Ledvinka

  Není zmíněn Plex, což používám a je to asi nejlepší streamovací software – na PC běží Plex server, kde se umístí ripy seriálů, filmů, hudby .. a na Xboxu pak krásná knihovna 🙂 a vizuálně pěkně zpracované vše, kdy si někdo s tím dá tedy starost a potuní si to v Plexu

  • Jirka Waggon

   Windows Media Player jsme zvolil z toho duvodu, ze je soucastí Windows, nemusi se nic instalovat a tudíž je to snadnejsi cesta.

   Muzu se zeptat jaké vyhody ma Plex oproti WMP?

   • Vít Ledvinka

    Nejsem si jistý možnostmi WMP, nikdy jsem jej nepoužíval, nicméně Plex je přímo multimediální knihovna, dokonce je možné ji i sdílet s přáteli, čili se může Xbox připojit vzdáleně na externí server. Nicméně tedy pro velké množství filmů, seriálů je to ideální, jelikož to dokáže oskenovat dané složky, stáhnout informace o médiích – stáhne si žánry, herce, atd. a lze posléze dle toho filtrovat, umí to i trailery, obaly, pozadí, atd. stáhnout. A má to užitečné funkce, jako spuštění celé série atd. Pouze si nejsem jistý, zda-li je zadarmo, jelikož myslím že právě pro Xbox se musí koupit Plex PASS. Nicméně má to i další funkce jako sdílení knihovny mezi zařízeními tablety, mobily, atd. kdy můžete sdílet přehrávaná filmy/seriály .. pamatuje si to i, co jste již viděli atd. atd. A v neposlední řadě to funguje i jako streaming/converter takže to může v případě nekompatibility kodeku pro dané zařízení konvertovat do vhodného formátu a není se třeba o to starat. Asi tak v kostce – v podstatě XONE jsem si kupoval původně právě kvůli Plex, jelikož anténu ani nemám 🙂 Takže všechno přes plex.

    • Jirka Waggon

     OK, dik za tip. kazdopadne vyzkousim

    • Martin Brezina

     Dík za tip na PLEX. Moc se mi líbí. Jen jsem zjistil jednu závadu. Když mám video a titulky ve dvou souborech, tak v XBOXu sice vidím v nabídce Unknown titulky, ale když je vyberu, tak video zčerná, zastaví se a nejde znovu spustit. Nesetkal jsi se s tím taky? Pokud jsou titulky přímo v souboru s videem, tak je vše OK. Jinak je to opravdu super prográmek. Hlavně knihovny se seriály jsou parádní!!!

     • Vít Ledvinka

      Bohužel s tím neporadím, plex sic používám už léta a na všech zařízeních, ale paradoxně sleduji pouze dabované, nikdy jsem s titulky nepracoval. Možná bych zkusil schválně jiný formát titulků (srt, sub, atd.)

     • Martin Brezina

      Tak moje chyba 🙂 Byl jsem jen netrpělivý. Musí se chvilku počkat a pak to naskočí. Tím pádem je to parádní aplikace a moc díky za doporučení!!!

  • Mirek Perthak Hausknecht

   On tu neni ani Kodi(drive xbmc, ktere bylo i pro puvodni xbox), ktery podle jeho vyvojaru chteji portnout i na XboxOne, kdyz se ted moznosti s Windows 10 rozsirily. A pokud se jim to povede tak razem bode z xone super multimedialni centrum.

 • sidy

  Zamrzí nefunkčnost přehrávání mp4 a fotek uložených na dvd-rw. Na x360 funguje bez problémů.

 • F1vokr

  Xbox oné mi neprehrava titulky , poradte jak to co něj jednuse vyřešit

  • Jirka Waggon

   Xbox je porad ještě neumi, ale zkus třeba Plex, viz drivejsi komentare

   • Saddako

    Plex má jednu nevýhodu a tou je potřeba aby běžel na rychlejším železe a ne třeba na NASce. Plex totiž během přehrávání transkoduje video a titulky do něj vkládá. Sice díky tomu lze přehrávat video třeba i na telefonu nebo ve webovém rozhraní, ale je to závislé na výpočetní rychlosti serveru. Každopádně rozjet si server na linuxu je triviální a nabízí toho víc než obyčejný DLNA protokol.

 • Lávis

  Pri prohlizeni fotek se mi fotky na vysku oriznou a nelze je priblizit, abych je videl cele. Je mozne to nejak zmenit? Nebo je jina aplikace an prohlizeni fotek z externiho HDD nez media player?

  • Jirka Waggon

   muzu se zeptat, v jakem formatu je mas?

   • Lávis

    Klasicky z fotaku v jpg

    • Jirka Waggon

     a mas to pouze u jedne fotky? A nemá atipickou velikost ? Prohlizis to z USB nebo OneDrive?

     • Lávis

      Prohlizim z USB a mam to u vsech fotek na vysku. Nemyslim, ze bych mel divnou velikost. Je to u fotek z ruznych fotaku 🙁

     • Jirka Waggon

      to je divne, ja prave zkousel svoje fotky prohlížet jak z USB, tak i z OneDrive a problem jsem s prohlizenim, vcetne priblizeni nemel. A to i u tech, které jsem orezaval, tudíž mají „divny“ pomer stran.
      Jedine , co me u tebe napada, je zkontrolovat, zda mas nejnovejsi update, popřípadě takova ta klasika- smazat profil a stahnout z Live.

     • Lávis

      A pouzivas media player nebo neco jineho na prohlizeni z USB?

     • Jirka Waggon

      praveze defaultni media player a pak stream z OneDrive, nic jiného.

     • Lávis

      V podstate jak vidim ctvercovy thumbnail fotky v seznamu, tak uplne stejne orizlou fotku mam kdyz si ji dam zobrazit a neda se nijak oddalit, abych ji videl celou 🙁

 • Krauzik

  Ahoj, formát BD ISO nebo 3D ISO na HDD xone přehraje nebo ne?

  • shack811 .

   To mam posdozrenie ze asi nie a ani nebude vediet. vsetci vieme asi preco 🙂

 • shack811 .

  Mna stve ze z mojho LGg3 nevie prehravat hudbu. Na tom by mali popracovat

  • Jaroslav Houdek

   Z normálního mobilu to problém není. Akorát jednodušší je snad připojit mobil rovnou k zesilovači, ne?

   • shack811 .

    No ale ja chcem aj kopirovat z mobilu do Xboxu MP3 a to nejde. Na starom xbox360 bez problemov tak neviem kde urobili sudruhovia v Mrkvosofte chybu .

    • Jirka Waggon

     ale MP3 kopirovat na X360 nesly, pouye hudebni CD

     • shack811 .

      Vlastne hej ale mp3 prehravat z mobilu mi isli .bez problemov. Na xboxone nie . Uz mi to pripada ako na Playstaton ze uberaju funkcie 🙂

 • Majo

  neviete mi pls poradit..nechce nam vobec nacitat dvdčka s hrami na xbox one..dali sme to do datartu nech nam to opravia, akoze opravili, doniesli sme domov, slo to a potom zase nic..vobec nechce nacitat dvd…akoby tam nic nebolo…nerobime nieco zle? dvdcka su original, dcera chce hlavne JUST DANCE, ale nejde…pls poradte..vdaka.

  • Jirka Waggon

   a DVD s filmy ci CD s hudbou to precte?

   • Majo

    ani sme nevedeli ze sa tam daju dat aj DVD filmy alebo CD..ale ani to, bohuzial, nenacita to…ked dame dnu DVD tak ono to tam pracuje vnutri, ale nechce to vobec nacitat…

    • Jirka Waggon

     Podle toho co pises (napriklad po vlozeni DVD s filmem nevyskoci nabídka na jeho spusteni) tak se obavam, ze bude nutne jej reklamovat.

     • Majo

      ok, aj tak vdaka…pojdeme ho reklamovat…uz treti krat 🙂 ale zaujimave je, ze ked sme ho druhy krat reklamovali, tak ho vratili s tym, ze zavada sa neprejavila, priniesli sme ho domov a slo to…a az potom zase prestalo..tak fakt ci my nieco nerobime zle…tak ja uz fakt neviem…este raz vdaka.

    • MisterHippo

     V tom případě věz že to nejsou DVD ale BD, takže konzole přehraje i Blu-ray nosič 🙂

 • Mato Santus

  Zdravim.mam otazku potreboval by som dostat bluray film z compu do mojho xboxu one s.Je to mozne?zdielam cez web vsetko aj stream ide ale potreboval by som to nejak skopirovat do xboxu na hdd ak je to vobec mozne nakolko mi to nechce taky velky film prehrat cez wifi lebo to nestiha.existuje nejaky dobry file manager aleb co mam robit??diiikkk

  • Jirka Waggon

   bohužel na HDD Xboxu nejde nakopírovat zadny film. Jde pouze stahnout z Live.

 • Thomas

  Ahoj, potreboval by som poradiť. Chcel by som si prepojiť Xbox One S s mojim set-top-boxom od Digi Slovakia. Chcem využiť hlavne to aby som mohol nahrávať nejaké seriály či dokumenty. No potrebujem to riešiť nasledovne –
  Zo set-top-boxu HDMI do – HDMI SPLITTERU (niečo ako HDMI rozbočovač z jedného hdmi vám spravý dva) a zo splitteru do TV a XBOXU. Má to niekto takto riešené poprípade viete poradiť či to tak vôbec ide? Ďakujem

  • Jaroslav Houdek

   Nebylo by lepší vynechat splitter a ten STB zapojit na vstup Xboxu?

   • Thomas

    Nebolo :-)… urobil som to tak a keď som povedal manželke že musí zapínať xbox aby pozerala TV tak pohľadom zabíjala :-D… musím to riešiť tak ako som napísal. Aby keď bude chcieť pozerať tak zapne len STB a TV

17. 04. 2019 • tonyskate19

Xbox Game Pass Ultimate za 339 Kč

Doufejme, že se Microsoftu podaří pro E3 udržet všechna herní tajemství lépe, než ta poslední, která se dočkala oficiálních oznámení v poslední epizodě pořadu Inside Xbox. Kromě bez diskové konzole bylo totiž představeno i předplatné Xbox Game Pass Ultimate a pokud jste četli naši novinku o již zmíněném úniku, víte, že se jedná o jedno předplatné, které sloučí členství Xbox Live Gold a Xbox Game Pass.

»
17. 04. 2019 • tonyskate16

Xbox One S bez mechaniky vyjde 7. května

Je konec všem spekulacím a únikům. Microsoft během pořadu Inside Xbox oficiálně představil konzoli Xbox One S bez mechaniky, která bude v obchodě k dostání od 7. května pod názvem Xbox One S All-Digital Edition, a to za 5999 Kč. V případě akcí by pak měl být cenový rozdíl v podobě 50 dolarů dodržen a snad se to bude týkat i naší oblasti. Ačkoliv byla z konzole vyjmuta mechanika, její rozměry i obecný design jsou shodné...

»
16. 04. 2019 • tonyskate0

Konference Xbox E3 2019 se uskuteční 9. června

Microsoft právě oznámil svou tiskovou konferenci pro letošní ročník veletrhu E3 a jak jsme správně předvídali, konference se uskuteční v neděli 9. června, a to opět ve 22:00. Do největší události roku tak zbývají necelé dva měsíce a Xbox bude mít na E3 doposud největší zastoupení vůbec. Hlavním tématem tiskovky samozřejmě budou hry, a to jak neoznámené, které vyjdou letos či v budoucnu, tak i už známé, ze kterých bychom měli spatřit...

»
12. 04. 2019 • tonyskate24

Jarní slevy na Xbox Live!

Venku to sice ještě na úplné jaro nevypadá, i když už tomu pár dní bylo, ale poslední dobou je samý vítr. Každopádně pokud už vás v nose šimrá, alergie vás neklamou, na Xbox Live právě začíná jarní výprodej! Ještě než se dostaneme k samotným hrám, je třeba zmínit, že pokud zrovna nemáte aktivní předplatné Xbox Game Pass, můžete využít speciální akce a získat 3 měsíce Xbox Game Pass jen za 25,90 Kč!...

»
11. 04. 2019 • tonyskate3

V květnu opustí Xbox Game Pass deset her

AKTUALIZACE! Tento měsíc jsme se zatím v předplatném Xbox Game Pass dočkali pouze Minecraftu, ale jistě budou brzy následovat další tituly. V březnu byla navíc nadílka dosti štědrá, ať už to byl Vampyr, Deus Ex: Mankind Divided či Operencia: The Stolen Sun. Jak už tomu ovšem bývá, každý měsíc nás pár her i opustí a tentokrát jich bude hned šest.

»
10. 04. 2019 • tonyskate0

Informace o E3 v příští epizodě Inside Xbox

Příští epizoda exkluzivního pořadu Inside Xbox se uskuteční příští úterý, tedy 16. dubna a jak prozrazuje přiložená upoutávka, bude to pěkně nabité. Stále sice nečekejte novinky o připravovaných exkluzivitách, na ty dojde až během E3, ale přece jen se dozvíme o RAGE 2. výroční aktualizaci Sea of Thieves či diablovce Warhammer Chaosbane.

»
08. 04. 2019 • tonyskate21

Získejte 6 měsíců Xbox Game Pass za poloviční cenu!

Místní pobočka Microsoftu spustila skvělou akci na předplatné Xbox Game Pass, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Když si totiž koupíte 3měsíční předplatné Xbox Game Pass, získáte naprosto zdarma další tři měsíce, a to jen za 749 Kč. Když si to propočítáte, předplatné vás přijde jen na pouhopouhých 125 Kč měsíčně. Můžete si tak udělat radost a zásobit se dopředu, abyste například byli připraveni na letošní exkluzivity jako Ori...

»
27. 03. 2019 • tonyskate3

První epizoda pořadu ID@Xbox Game Pass

Včera odpoledne měl premiéru nový pořad ID@Xbox Game Pass, jehož cílem je hráčům představit nadcházející nezávislé hry z programu ID@Xbox , které budou v den vydání dostupné v předplatném Xbox Game Pass. Tedy stejně jako exkluzivní hry od Microsoft, které si taktéž můžete díky předplatnému XGP zahrát jen co vyjdou. Představeny jsou zcela nové hry, neschází ani nové záběry z dříve oznámených titulů a některé hry doprovází i jejich vývojáři či návštěva studia.

»