Xbox studio The Initiative oznamuje špionážní thriller Perfect Dark

Publikováno: 11.12.2020, 1:39

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4899 článků

Spekulace o tom, na čem pracuje nové Xbox studio The Initiative, které vzniklo před více než dvěma lety, se nakonec ukázaly býti pravdivé. Talentovaní veteráni se namísto vytvoření nové značky rozhodli sáhnout do archivu Microsoftu a vytáhli si Perfect Dark, jednu z kultovních značek studia Rare. Zatímco původní hry byly střílečkami z pohledu první osoby, pod taktovkou The Initiative by Joanna Dark měla přejít na dobrodružnou akci a nový Perfect Dark tak bude špionážním thrillerem z blízké budoucnosti.

Více už vám napoví přiložený teaser a taktéž rozhovor se zásadními vývojáři studia The Initiative, které je součástí Xbox Game Studios. Nový Perfect Dark, který je vlastně restartem série, je v rané fázi vývoje, ale doufejme, že o něm více uslyšíme už v příštím roce. Jak se vám líbí tato další exkluzivita nové generace pro Xbox Series X|S, která bude ode dne vydání v Xbox Game Pass?

Na závěr přihodíme spekulaci, která ještě před oznámením, naznačovala, že právě Perfect Dark budou hrou The Initiative, ale také že by jejich hry mohly vycházet v sezónách, kdy každá sezóna by se věnovala nějaká značce Xboxu a nabídla by 15 až 20hodinovou příběhovou kampaň, což zní hodně dobře skoro až revolučně. Samozřejmě se jedná o nepotvrzenou informaci, ale třeba je nějakým náznakem titulek k oznámení hry, že Perfect Dark je „první hrou“ od The Initiative či zprávy ze sociálních sítí, že se jedná teprve o začátek anebo, že je u oznámení uvedeno „tým Perfect Dark“, ale to už hodně spekulujeme.

UPDATE: Dvojice artworků z vývoje hry.