Svět Xboxu

Vítejte na první stránce nejzajímavějších sociálních výstupů v Česku zaměřených pouze na Xbox. Zatím jsou do něj zahrnuty pouze místní kanály, zahraniční možná přidáme někdy v budoucnosti. Možnost dostat se do výpisu máte i vy – sdílejte na Twitteru příspěvek se značkou #xboxcz a jste tam! Pokud vlastníte kanály, které produkují pouze informace o Xboxu, nebo tvoříte videa z Xboxu a publikujete na YouTube, napište nám a my vás přidáme. Příjemný rozhled!

*Aplikaci v IE ještě trochu, ale s velkým nasazením, dolaďujeme

 • MIREK

  CZ (Czech) Language for Xbox One BYLO BYTO OMNOHO LEPŠÍ TA ČEŠTINA……MOJE MEILOVÁ ADRESA JE mirek.pohunek@centrum.cz POSÍLEJ TE MI VŠECHNY ZPRÁVY O KONZOLE XBOX ONE A XBOX LIVE A KTOMU HRY ZDARMA KDY UŽ AKTIVUJEJE TU ČEŠTINU POTREBUJU TO DO KONZOLE ABY TAM VŠECHNO ŠLO V ČEŠTINE,,PROSIM ALE NEVYM JAK TO MAM UDELAT

  • Burda Tomáš

   Mas pocit že je potřeba psát to do 3 článků a ještě caps lockem? Čeština v xboxu není a těžko říct kdy a jestli vůbec bude. Tim že sem napíšeš email si tak maximálně koledujes o spoustu spamu. Nikdo ti nebude posílat žádné informace, zde máš stranku o kterou se zdejší borci perfektne starají, tak není asi problém se sem občas podívat a v podstatě ti žádné důležitější info neuteče.

 • MIREK

  Burda Tomáš MIREK 25 minutes ago
  Mas pocit že je potřeba psát to do 3 článků a ještě caps lockem? Čeština v xboxu není a těžko říct kdy a jestli vůbec bude. Tim že sem napíšeš email si tak maximálně koledujes o spoustu spamu. Nikdo ti nebude posílat žádné informace, zde máš stranku o kterou se zdejší borci perfektne starají, tak není asi problém se sem občas podívat a v podstatě ti žádné důležitější info neuteče. bez uz doprdele tebe se ptat nebubu ty tomu nerozumiš

 • David Bee

  Zdravím.Chtěl bys se zeptat,jsem vlastníkem Xboxu 360,a chtěl bych si pouštět online filmy přes internet explorer.Je tu prosím vás někdo kdo s tím má vyzkoušenosti?A jde to vůbec?Předem děkuji..