Xboxweb FIFA 20 Welcome Cup

Autor: DandyCZEPublikováno: 4.10.2019, 10:32

Publikováno: 4.10.2019, 10:32

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 103 článků

Stejně jako v NHL, tak i ve FIFĚ jsme letos připravili úvodní turnaj a podle očekávání i herní sezónu, kterou představíme v nejbližších dnech!

Nyní se ale podívejme na první startovní cup, který byl opravdu plně obsazen, a také se v něm hrálo o krásné ceny. První místo totiž bralo 4600 FIFA points  a za to si už svůj FUT tým pěkně vyzdobíte.
Nicméně naše turnaje hrajeme s týmy z ligy, jelikož chceme dopřát šanci na výhru opravdu dobrým hráčům, kde jejich skill není ovlivněn faktorem FUT.

Čekali jsme, jak se fifaři z minulých turnajů z FIFA 19 prosadí v nové dvacítce a bylo pro nás milé překvapení, kolik nových hráčů se do turnaje zapojilo. Ono i samotné finále bylo v podání nováčků v našich turnajích. Ve finále si to rozdali Guta Sk a WissamEmre, kdy těsným výsledkem zvítězil právě Guta Sk a odnesl si krásných 4600 Fifa Points. Druhé místo zajistilo zisk 1600 Fifa points pro WissamEmre a věřím, že i to udělalo hráči radost.
Ve startovním turnaji jsme umožnili i souboj o třetí místo a bramboračku J, kde si další nováček Bukys789 odnesl 1M služby EAA.

Tímto děkujeme všem za skvělou účast a odehrání turnaje bez větších zádrhelů. FIFA 20 byla u nás zařazena to pravidelných turnajů, takže se můžete těšit na sérii cca 7 tematických soutěžních večerů, s jedním finále kde si zahrajeme o hodnotné ceny. Celý kalendář bude představen v nejbližších dnech a pokud sledujete náš FB, tak už se tam události objevují!

Nezapomeňte sledovat naše soutěžní stránky a skupiny:
Dotazy k turnaji můžete psát na našem Discordu nebo FB skupině.
Discord – https://discord.gg/QSkvng7
FB skupina- https://www.facebook.com/groups/xboxesportsczsk/
Seznam všech aktuálně vypsaných turnajů
http://xboxweb.cz/xbox-one-online-turnaje-xboxchallenge/ připravujeme vlastní doménu.

21. 11. 2019 • p.a.c.o0

FIFA 20 nabídne Copa Libertadores

Může se na první pohled zdát, že série FIFA má licenci snad na všechny myslitelné soutěže. Někomu však může chybět jeden zásadní turnaj z Jižní Ameriky. Máme na mysli Copa Libertadores, což je jihoamerický protějšek Evropské ligy. Je proto velice příjemnou zprávou, že této soutěže se v novém ročníku FIFA 20 dočkáme v kompletní licenci a to formou zdarma dostupného updatu. Díky němu si budeme moct užít všechny týmy a...

»
15. 11. 2019 • sirnaq24260

Raymond: Chceme být rovnocenými soupeři!

Dnešní rozhovor začínáme s manažérem týmu SK Slezská, zároveň jediným zástupcem z Moravy – Raymondem.

»
04. 11. 2019 • sirnaq24260

KazatelCZE: Jsme sice nováčci Xboxweb League, ale chceme ji vyhrát!

Dnes tady máme rozhovor s kapitánem našeho domácího týmu FC Xboxweb, zároveň veteránem české Pro Clubs scény Martym.

»
04. 11. 2019 • lindros88cze1

Xbox Masters o 230000kč startuje!

Možná jste včera zaznamenali oznámení oficiálních turnajů v Xboxu pod názvem Xbox Masters. Máme velkou radost, že se podařilo připravit i velké turnaje na Xboxu a za to patří velký dík organizátorům a partnerům. Za tým XW  nás to těší dvojnásob, jelikož se na turnaji budeme podílet. Ale teď k samotným turnajům.

»
01. 11. 2019 • sirnaq24261

Vorlajzzz: Začátek Xboxweb League nebyl pro nás jednoduchý!

Dnešní rozhovor začínáme s manažérem týmu FK Severka, zároveň vítězem 1. ročníku VPG CZ/SK ligy (nově Xboxweb League) a člověkem, který měl velký podíl na rozjezdu české Pro Clubs scény Vorym.

»
07. 10. 2019 • sirnaq24260

Xboxweb League startuje!

Nazdar fifaři, pár dnů zpět jsme Vám představili zbrusu novou československou Xboxweb League ve hře FIFA 20, režimu Pro Clubs. Lehce jsme Vám nastínili jak to bude vypadat, ale dnes bychom Vás chtěli obeznámit s  kompletními informacemi.

»
29. 09. 2019 • sirnaq24261

FIFA 20 Pro Clubs a Xboxweb League

Zdravíme všechny online hráče a hlavně fifa nadšence! Naše úspěšné FIFA, NHL a PUBG turnaje již určitě znáte. Dnes, Vám ale chceme představit absolutní bombu a hlavní novinku letošního roku – spuštění Xboxweb League v FIFA 20, režimu Pro Clubs. Naše československá liga se odehraje v nejnovější verzi hry a to pod systémem VPG, který je celosvětově využíván. Díky tomuto jedinečnému systému jsme schopni hru posunout blíže reálnému fotbalu (Nákup/prodej...

»
28. 09. 2019 • kazatelcze6

RECENZE: EA SPORTS FIFA 20

Ani tento rok nejsme ochuzeni o další díl ze série FIFA. Dnes necháme stranou handrkování na téma, jestli je lepší FIFA nebo PES, kdo si koupil licenci na Juve a raději si rovnou řekneme něco o nové FIFA 20.

»