Xboxweb přeje šťastné a zelené

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 22.12.2020, 12:29

Publikováno: 22.12.2020, 12:29

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3205 článků

Co rok v tento čas, a s radostí, ohlašujeme vánoční volno. Abychom si i my, vždy bdělí hlídači herních novinek a ostražití kritici drahých titulů dopřáli pár dní zaslouženého volna. Což se příznivě odrazí na vašem volném čase. Už nemusíte žmoulat mobilní telefon, abyste se dozvěděli, kdo odložil očekávaný projekt, kdo odešel za lepším a kdo rozbil prasátko v honbě za větším počtem studií. Můžete se věnovat rodině. Ano, možná zjistíte, že i nějakou máte a konečně se objasní záhadný únik těžce vydřených peněz. Rozbalíte si dárky pod stromečkem. Nebo si nabrousíte kuchyňský nůž, protože jste opět žádné nedostali. Co je ale hlavní, konečně zasadíte zadnici do prosezeného gauče a naplno si vychutnáte novou generaci konzolí. No, a ti co musí do práce, mají smůlu. Nejsou lidi.

Také se rádi pár slovy ohlížíme za končícím rokem. Ten letošní se dá nazvat mnoha významy a dlaždič by se jistě vyřádil. Takřka vše, co šlo, se odložilo. Světová situace s karanténami a lockdowny zahýbala herním průmyslem, a to nejmenší, co jsme mohli obětovat, byly herní akce, jejichž konání se smrsklo na online streamy. Přesto jsme dostali alespoň novou generaci konzolí. A na rozdíl od modrých šmoulích bratrů, většinou se dostalo na každého. Pokračovalo upevňování pozice předplatného Xbox Game Pass, kam se přidala služba EA Play. S tím souvisí obří akvizice Bethesdy a tak trochu i odložení příštího Halo. Že šlo o krok správným směrem, potvrzují unáhlená vydání, po nichž se pomyslné tituly „Černý Petr“ a „Hloupý Honza“ posunuly severně od nás. Buďme tedy vděční převážně za to, co máme.

A teď to hlavní. Jak můžete vidět, redakční volno má takřka stejně široká ramena jako vždy. Pokud během jeho trvání koupí Microsoft konečně Electronic Arts nebo oznámí Xbox Game Pass Plus pro PlayStation, určitě se o tom dozvíte. Jinak bude síti vládnout klid a pohoda, stejně jako ve vašich domovech. Snažte se to nepříjemné využít ve svůj prospěch a nepřízním nastavte prostředníček. Nikam se nežeňte, vychutnávejte si každý lok vaječného koňaku, každý chlebíček, každý drobek cukroví a každý achievement.

Děkujeme, že pomáháte dělat tuzemský Xbox příjemným prostředím pro všechny hráče a že předsudky necháváte stranou. Zelená je totiž stejná barva jako červená či modrá. Také děkujeme novým posilám v naší redakci, které se snaží udržovat redakční standard bez nároku na pocty, luxusní auta a portrét ve Spencerově pracovně.

Krásné Vánoce, pozitivní nový rok a zůstaňte s Xboxem.