XKO MAG s první epizodou

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 20.8.2018, 19:00

Publikováno: 20.8.2018, 19:00

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3096 článků

Po pilotním dílu pořad XKO MAG naskočil do ostrého provozu, během kterého bude ještě chvíli ladit drobné detaily. Na základě vašich ohlasů jsme upravili hlasitosti jednotlivých kanálů a bude-li to v hodné, zaměříme se i na technickou stránku her. V blízké budoucnosti plánujeme rychlý přehled novinkových her na pozadí „hry týdne“ a také lepší obraz a zvuk díky sponzorskému daru firmy comm4u. Nadále ale chceme udržet původní myšlenku pořadu, kterou je rychlá rekapitulace událostí a novinek z herního světa. Na podrobné rozebrání jednotlivých titulů jsou totiž jiné relace XKO TV, a to především streamy nebo první minuty ve společnosti Cryptaha.

A co v novém díle najdete? Pohled na srpnovou aktualizaci Forzy Motorsport 7, která by mohla do závodních sedaček vrátit ty, jenž po vydání sténali nad zbytečností dalšího dílu. Řekneme vám, proč si vybavit v práci volno a vydat se na šestihodinovou cestu do zahraničí a chybět nebude ani připomínka dob, kdy se stylovost nesoudila podle nízkého rozkroku u kalhot, nýbrž podle nízké polohy koltů. Do šesti minut jsme toho vměstnali ještě více, tak snad s XKO MAGem strávíte pár užitečných minut.

(Dárek od comm4u udělal radost a určitě ho brzy zapojíme i do streamů)

23. 08. 2018 • p.a.c.o5

RECENZE: F1 2018

Adrenalin stoupá a já se snažím projet začátku v co největší rychlosti, protože na zadek se mi lepí jeden ze soupeřů. V té rychlosti je všechno jakoby v mlze, ale obrubník vidím jasně. Krásně zatáčku říznu, ale na výjezdu jsem moc zbrklý s plynem a formule se začíná přetáčet. Naštěstí jsem tentokráte smyk vybral a mohu se vesele řítit vstříc dalším zatáčkám. Ještě že neprší, to bych z toho asi tak snadno nevyváznul.

»
13. 08. 2018 • p.a.c.o2

F1 2018 a další gameplay

Milovníkům rychlých vozů se pomalu blíží další vrchol letošní sezóny, jelikož již 24. srpna dorazí nový ročník oficiálních závodů F1 2018. Novinek je připravena celá řada napříč všemi aspekty hry, kdy spoustu jich najdeme v kariérním režimu nebo v jízdním modelu, který chtějí vývojáři pro zájemce přiblížit simulátoru. Před vydáním hry jsou vítány zejména gameplay záběry a něco málo přes půl minuty těch nových nám Codemasters právě servírují. Je v...

»