XKO MAG se loučí s první sezónou a radí na léto

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 24.6.2019, 17:01

Publikováno: 24.6.2019, 17:01

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3152 článků

Nakonec to s námi nebylo tak hrozné, co říkáte? Čtyři desítky dílů utekly jako nic. Nejprve jsme zkoušeli informační schéma, které ale nakonec přerostlo do debatního podcastu. Jeho skladba se ukázala mnohem příhodnější. Navíc pěkně zapadla do Spotify, kde si nás našel téměř stejný počet lidí jako na YouTube. První sezónu našeho magazínu tak můžeme uzavřít s čistým srdcem, a především velkým díky za vaši pozornost při sledování a poslouchání.

Ale nerozloučíme se jen tak. Co jako, že je léto, her vychází pomálu a vy většinou trávíte čas jinde. K hraní se určitě na nějaký čas dostanete i tak. A rozhodně se sluší mít přehled, co vychází. V premiérovém díle tak najdete větší část prázdninových novinek. Uvidíte hry malé, větší, a nakonec i ty velké. Všechny tentokrát doprovází ukázka, abyste byli v obraze. A také je doprovázíme samozřejmě my. Ani tento díl nechybí na Spotify, kde komunita posluchačů nestále roste.

Na rozdíl od streamů, XKO MAG má skutečně jen plánovanou pauzu a už teď vymýšlíme sezónu druhou. Probíráme témata, možné změny formátu, rozšíření podcastů a další drobnosti. Krátkodobou pauzu můžete využít na doplnění restů nebo reprízy oblíbených témat.