XKO Souhrn #4

Autor: chaosteoryczPublikováno: 11.3.2018, 17:43

Publikováno: 11.3.2018, 17:43

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1896 článků

Z důvodu nemilé choroby jedné poloviny týmu, skončila vysílání pouze na dvou příspěvcích. Tento týden tedy patřil mezi produkčně skromnější, nicméně kvalitativně na úrovni jako vždy. V druhé polovině týdne se navíc Chaos pokusil přidat, aby nebyla přetržena nit kooperačních streamů. Bohužel ji pro změnu přetrhly technické potíže.

Pondělí: Games with Gold
Počátek týdne Luk83 odpálil s březnovou nabídkou Games with Gold, ze které vybral Trials of the Blood Dragon a Superhot. Jelikož druhou jmenovanou hru dříve recenzoval, mohl vám ji ukázat v předstihu. Obě hry dostaly podobný prostor a najdete je v jednom videu.

Čtvrtek: Riptide GP Renegade a Forza Horizon
Ve čtvrtek naprosto selhala Electronic Arts, když jim nefungovaly servery ve hře Battlefield 1. Do války jsme se tak vydat nemohli a přišla na řadu alternativní řešení. Z nabídky Xbox Game Pass byla proto vytažena arkáda s vodními skútry. Později se dostala ke slovu Forza Horizon, která po podpoře konzole Xbox One X pěkně prokoukla.

Příští týden se situace otočí a bude chybět Luk83. Minimálně do čtvrtka se o zábavu tedy postará ChaosteoryCZ, který už teď přesně ví, co vám naservíruje. Program naleznete na webu zítra.

 • SoulCaliber

  Zaujímalo by ma koľko ľudí pracuje pre túto stránku webu … Len moja zvedavosť.

  • Chaosteory CZ

   Aktivně, tedy že pravidelně, tři nebo spíše čtyři, i když waggon má „pouze“ slevy (což je při výprodejích medvědí služba) a hardwarové speciály. Pak máme pár dlouhodobých občasných kolegů, jako jsou Lindros88 nebo DandyCZE.
   V jádru bych to ale popsal takto: o novinky se staráme ve třech, na streamech děláme dva a víkendy mám sám 🙂

   • LKBMXxCZ

    Díky této stránce vim o všem co se děje okolo xboxu. Jen tak dal.

   • SoulCaliber

    Díky za odpoveď .Rád navštevujem túto stránku webu.