XKO TV#4

Autor: lindros88czePublikováno: 22.5.2012, 13:35

Publikováno: 22.5.2012, 13:35

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 109 článků

Dnes pro vás máme další pokračování XKO TV (xkotv.cz) a to již 4. díl. Stále testujeme a zkoumáme všechny možnosti, které by vás mohli zaujmout. V tomto díle se kromě pravidelného nášupu informací, jako jsou recenze na aktuální pecky Ghost Recon: Future Soldier a DiRT Showdown podíváme i pod sukně herním sexy holkám (holky, chcete taky krásné svalnaté chlapce?) a vy budete moci zvolit ty nejhezčí. Máme pro vás připravenu soutěž o herní ovladač, který ještě není na trhu a samozřejmě další zajímavosti z Xbox LIVE, FAQ atd.

V pořadu najdete i nové grafické prvky, které nám můžete samozřejmě pochválit (ať má náš grafik dobrou náladu), ale také další interaktivní prvky. Minule jsme představili znalostní vstup „Víte že“ a v tomto díle hned dvě nové věci. První je průvodce programem, tedy avatár čtenáře, který v pravou chvíli reagoval na našem FB kanále. Tak doufáme, že si Jirka premiéru užívá :-).

Nezůstaneme pouze u Avatarů. V pořadu najdete i pozvánku na VideoKinect, díky které pozveme vybrané čtenáře, kteří jsou něčím zajímavý, nebo je prostě náhodně vybereme.

To je pro 4. díl asi v přehledu vše. Na příště máme zase nějakou novinku, takže pomozte nám vyladit pořad k „dokonalosti“, ať zaujmeme i partnery a pořad může v poklidu fungovat. Pište reakce, sdílejte a reagujte – to je aktuálně ta největší podpora, kterou nám můžete dát :-).