XW NHL 17 Night Cup #2

Autor: lindros88czePublikováno: 12.9.2016, 19:00

Publikováno: 12.9.2016, 19:00

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 116 článků

Již v pořadí druhý turnaj v NHL 17. Tentokrát ho budeme věnovat uvedení hry na trh, takže účastnit se už může každý, dokonce i majitel pouze EA Access, kterému ještě nějaká ta hodinka zůstala. Hrát deme o příjemných 800Kč do obchodu Xbox.

Shrnutí Turnaje NHL 17 Night Cup #2
Už v prvním turnaji bylo našlapáno a i druhý turnaj (v týdnu) se potkal s velkou účastí. Už poměrně ostřílené tváře doplnili úplně nové a bohužel někdy to bylo ve výsledcích znát, že jde o novou hru, a rozdílů od NHL 16 je hodně, takže nějaký trénink to určitě bude chtít. Vítěz z úvodního turnaje Boschak CZ narazil ve třetím kole na druhého z favoritů xFry8icCZx a podlehl mu. Celkový vítěz Nechyc se turnajem proklestil poměrně poklidnými výsledky, kdy ještě nic nenaznačovalo, že by měl vyhrát turnaj a také 800Kč do Xbox Store. Vítěz posledního turnaje v NHL 16 Drowsymid17 skončil hned v prvním kole, ale doufáme, že příští turnaje už to dotáhne dál. Ještě jednou poděkujeme všem hráčům za účast, pogratulujeme vítězi a budeme se těšit na další turnaje! Již příští týden FIFA 17 a pak zase NHL a další hry. Tak sdílejte, komentujte, ať je vidět, že naše turnaje jsou super!

xbw_vitez_3

Informace k turnaji:

Video návod 

 • Start turnaje v 19:00 (po 19:00 následuje rozlosování pavouka, do té doby je pouze ilustrační)
 • Nutné potvrzení účasti na webu nebo Adminovi akce v „Party chatu“ check-in je od 18:30 do 19:00!
 • Pro turnaj bude oznámen admin a ten vytvoří party chat pro komunikaci – GT sirnaq2426 a DandyCZE
 • Hraje se s týmy NHL (můžete mít identické týmy)
 • Hraje se 3×5 minut – na odehrání zápasů je cca 30 mimut
 • V případě ztráty spojení rozhoduje o vítězi informace od EA, který jednomu z vás udělí výhru. Na opakované odehrávání celého zápasu, není v tomto modelu bohužel prostor (udělejte si screeen).
 • Výsledky si můžete do webu zapisovat sami, nicméně výhodnější bude, když je nahlásíte Adminovi a on to udělá za vás!

Jak vyzvat soupeře?

 • po zjištění GT/nicku (po rozlosování potvrzených hráčů v 19:00) si ho ideálně na konzoli přidám do přátel
 • zapnu NHL 17
 • online versus 1 na 1
 • hrát s přítelem

nhl17vyzva

 • objeví se obrazovka s pravidly – zkontrolujte!

nhl17pravidla

 • klikněte na +pozvánka do hry a vyzvěte GT
 • Domácí a hosty určuje náhodně hra, takže neřešte
 • Odehrajte zápas a zapište na webu výsledek, nebo ho řekněte adminovi na party chatu  – doporučujeme po zápase všem uložit obrázek.

Ceny do XW NHL 17 NC #1:

 • 1. místo kredit 800Kč do Xbox Store

STREAM

Pokud bude zápas někdo streamovat, bude hostovaný na XKO TV – prosíme hráče, pokud budou streamovat, aby to nahlásili adminům!
https://www.twitch.tv/xko_tv 

Speciál:

Jelikož vidíme v diskuzích, jak se domlouváte na hraní, hledáte soupeře atd.. Tak bychom vám rádi připravili i speciální kanály, kde se můžete domlouvat, jak na naše turnaje, tak na cizí a nebo prostě jenom tak. Kromě nás fungují i jiné skupiny a na ty spřátelené upozorníme také.

Seznam všech připravovaných online turnajů:
http://xboxweb.challonge.com/

XBOX PREVIEW PROGRAM:
Pokud jste v programu, připojte se do naší skupiny přímo na Xboxu – hledejte skupinu „Xbox challenge CZSK“

28. 03. 2017 • p.a.c.o3

NHL 17 ve Vaultu

Nabídka našeho oblíbeného Trezoru (The Vault) služby EA Access se opět rozrostla a my si tak v rámci předplatného můžeme zahrát nejnovější ročník hokejové série, EA SPORTS NHL 17. Ten určitě stojí za vaši pozornost, protože se opět jedná o skvělý hokej, i když se najdou tací, co budou nesouhlasit. Každopádně nabídka je to příjemná a jestli jste letošní ročník ještě nehráli, nadešel ten správný čas na zkoušku. No a...

»
19. 01. 2017 • p.a.c.o0

Soutěžní sezóny míří do NHL 17

Nová aktualizace do NHL 17 je dostupná na Xbox One a její hlavní novinkou jsou „Soutežní sezóny“, které se staly součásti módu Hockey Ultimate Team (HUT). Soutěžní sezóny jsou novým herním módem, který umožňuje hráčům soupeřit v „měsíčním“ formátu o herní odměny. Každá měsíční sezóna sestává z několika kol. Odehráním třech zápasů získáte body pro dané kolo, které určí vaše postavení v žebříčcích. Na konci každého kola získáte odměnu, stejně jako...

»
07. 01. 2017 • p.a.c.o0

NHL 17 v roce 2016

Další ohlédnutí za loňským rokem nám pro tentokrát obstará sportovní stálice v herní nabídce, NHL 17. Vyšla sice v září loňského roku, ale i tak hráči dokázali odehrát spoustu zápasů. EA Sports ukázali zajímavou infografiku za loňský rok a my si jí jako milovníci sportů nemůžeme nechat jenom pro sebe. Kompletní přehled pod článkem, ale teď už se pojďme podívat na vybraná čísla. Mezi pěti nejlepšími střelci loňského roku nechybí...

»
05. 01. 2017 • DandyCZE0

NHL 17 Xbox Challenge – 1. sezóna

Na začátku roku se vždy plánuje, ale také bilancuje. Na našem serveru jsme kromě offline aktivit rozjeli i online turnaje a jsem rád, že účast byla velmi slušná.

»
21. 12. 2016 • p.a.c.o0

Prosincová aktualizace soupisek NHL 17

Ani taková stálice herní scény, jakou série NHL bezesporu je, nekončí pro vývojáře s datem vydání. To samé platí i pro NHL 17, do kterého právě dorazila prosincová aktualizace soupisek. I tvůrci statistik museli zareagovat na famózní výkony nováčků v NHL a podle toho upravit jejich herní atributy. Nejvíc si polepšil Connor McDavid z Edmontu, který v hodnocení hráčů poskočil z hodnoty 89 na 92. Daří i dalším a ani na...

»
21. 12. 2016 • lindros88cze0

NHL 17 Night Cup #5 Xbox One

Po vánočním turnaji ve hře FIFA 17, tu máme i NHL 17. Prémiově si zahrajeme o 800 Kč* do obchodu Xbox Store. Nazujte brusle a pojďte do toho s námi!

»
04. 12. 2016 • DandyCZE0

NHL17 NIGHT CUP #4 XBOX ONE

Máme zde pozvánku na další turnaj ze seriálu #xboxchallenge. Těšíme se na účast. Hrajeme o kartičku s kreditem 300Kč* do obchodu Xbox.

»
19. 10. 2016 • Lukáš Urban0

Říjnová aktualizace pro NHL 17

Možná už jste zaregistrovali, že letošní hokejový ročník dostal říjnovou aktualizaci, přinášející významné změny v hratelnosti na podnět komunitních připomínek. V obecné rovině došlo k vyladění všech herních režimů tak, aby k pádům hry docházelo co nejméně. Co se vlastní hry týká, autoři zapracovali na obraně a vylepšili funkci nadzvedávání hokejky jak ve volním prostoru, tak v potyčkách před brankou. U EA SPORTS Hockey League se hlavně opravovalo, a to konkrétně v prostředí „drop-in“ zápasů, přičemž...

»