Yakuza Kiwami v Xbox Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 23.4.2020, 14:36

Publikováno: 23.4.2020, 14:36

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4861 článků

Včera byla do nabídky předplatného Xbox Game Pass nečekaně uvedena nová hra, a to naprostá novinka v podobě japonské akce Yakuza Kiwami. Jak jsme se dozvěděli loni v listopadu na X019, Phil Spencer dokázal po dlouhých letech zajistit příchod oblíbené série společnosti SEGA na Xbox One. V únoru jsme se tak dočkali prequelu Yakuza 0 a teď je tady Yakuza Kiwami, která je „extrémním“ remakem vůbec první hry série z roku 2005.

Pokud jste zkoušeli prequel, víte, že vás čeká zcela jedinečná herní záležitost, která může na naše poměry působit dosti bizarně, ovšem za vyzkoušení stojí, zvláště když je v předplatném Xbox Game Pass. Opět se totiž nabízí různé aktivity, propracované souboje a samozřejmě kriminální příběh, jež vás zavede hluboko do tokijského podsvětí:

Aby zachránil svého nejlepšího přítele, Kazuma Kiryu na sebe vzal zločin, který nespáchal a byl odsouzen k deseti letům ve vězení. Po propuštění kiryu zjistí, že byl vyhoštěn z rodiny yakuzy  a ocitá se sám ve světě, který už nepoznává. Situace se ještě zhorší, když se z trezoru klanu Tojo, bývalé zločinecké rodiny Kiryu, ztratí 10 miliard jenů. To vede k rozpoutání války ve čtvrti Kamurocho. Spolu se záhadnou dívkou jménem Haruka, musí Kiryu bojovat o svůj život a odhalit pravdu ukrytou v chaosu okolo něj.

Nezapomeňte, že v budoucnu nás pak na Xbox One čeká i Yakuza Kiwami 2