Z Formula Fusion se stal Pacer

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 4.4.2019, 17:47

Publikováno: 4.4.2019, 17:47

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2307 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Jeden čas nebylo po antigravitačních závodech ani vidu, ani slechu. Pak si pár celků díry na trhu všimlo a najednou tu máme do roka i dvě nebo tři hry s obdobnou tematikou. Studio R8 Games už do žánru futuristických závodů zabředlo před dvěma léty titulem Formula Fusion a chystá se smočit podruhé. Tentokrát ale pod jiným jménem, a to Pacer, jehož vydání se připravuje na tento rok.

Jak autoři sami říkají, jde o evoluci jedné značky, nikoliv zcela novou. Pacer tedy nabídne dobře známé vysokorychlostní bláznění na čtrnácti tratích, které okoření hned několik závodních strojů s plnou personalizací. To znamená, že si nové zbraně a vylepšení sami ucraftíme. V nabídce se potká hned několik režimů, z nichž nejzajímavěji vypadá Unique Storm. Podle popisku půjde o první battle royale v arkádových závodech. Což je odvážné tvrzení, neboť Pacer poběží 4K při šedesáti snímcích za sekundu. Multiplayerové hraní dokonce nabídne Spectator mód, hodnocené závody a hosotvané servery.

  • klidas

    battle royale v arkádových závodech – uz mi fakt vsetkym jebe s battle royal

  • Kuboslav Aus Pilsen

    Už hezkou řádku let čekám na něco alá Megarace 2, to byla naprosto fenomenální hra na svoji dobu s úžasnou grafikou a hratelností 🙂 Od té doby asi nic podobného nevyšlo nebo mi to uniklo 🙂