Z rybníka až do NHL 19

Autor: p.a.c.oPublikováno: 21.6.2018, 17:43

Publikováno: 21.6.2018, 17:43

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1480 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Vyhlašování trofejí NHL pro letošní sezónu máme úspěšně za sebou a to znamená, že EA odhalili první informace o chystaném NHL 19. Z nich je jasné, že hlavní novinkou této sezóny budou venkovní kluziště. Jakožto největší zelenáči začne naše cesta na rybníce s kamarády a postupně bude možné se vypracovat až do NHL. Na rybníce bude možné hrát v celé řadě módů, jako jsou třeba ty klasické EA SPORTS Hockey League, NHL THREES a Hrát teď nebo se pustit do zcela nových herních módů NHL ONES a Pro-Am.

V NHL ONES to bude ta pravá bitva, jelikož se na ledě utká trojice hráčů, kdy všichni budou hrát proti všem (1v1v1). Očekávat se dají tuhé bitvy a když se někdo bude chtít blýsknout před kamarády, může svojí postavu navléci do jednoho z 900 kusů oblečení a náležitě se tak po stránce vzhledu odlišit. Co se technické stránky týče, herní engine zůstane podle všeho stejný, ale nějaká novinka se objeví i zde. Vývojáři ji pojmenovali technologie RPM, díky níž budeme mít větší kontrolu nad bruslením a zrychlováním. Zcela nové animace se pozitivně projeví ve vylepšených reakcích ovládání při zrychlení, rychlém bruslení a přesných obratech.

Hlavními hvězdami, které ozdobí obaly jednotlivých edic budou P.K. Subban a nejlegendárnější hokejista všech dob, Wayne Gretzky, kdy vybírat budeme z edic Standard, Legend a Ultimate. NHL 19 obsadí rybníky a další ledové plochy 14. září, kdy nechybí ani první trailer, v němž se na několikrát zmiňované rybníky vydáme.

 • Rado Dračí Bojovník

  takže z rybníka do koše tohle půjde. Za toto nedám ani korunu!!!! nhl už jen zadara. Ať si EA tuhle zbrakovanou hru hraje sama.

  • Maladava

   Nutí tě někdo kupovat?

  • Michal Szymsza

   Na to řeknu jenom: EA Access

 • JoohnCZ

  Zas ten frostbite nikde….to je škoda teda….:-(((

  • souhlas, tohle fakt nechapu, bez to enginu se ta hra uz nema kam posunout. V 18 to vyladili asi az 4 mesice po vydani a jtedka je to celkem dobra hra, ale nechapu, co na tom chteji vymejslet i v 19. Podle me uz to nikam nejde posunout.