Za oponou konference Xbox E3 2019

Autor: tonyskatePublikováno: 25.7.2019, 10:28

Publikováno: 25.7.2019, 10:28

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4175 článků

Nový mini dokument, který se nečekaně objevil na oficiálním kanále Xbox pro YouTube, nám dává nahlédnout pod pokličku tiskové konference Xbox E3 2019, která se uskutečnila minulý měsíc. Dozvíte se o přípravách, ať už samotné show či herních vývojářů, kteří si užívají podobný luxus jako filmové hvězdy, tedy alespoň po stránce make-upu. Jedná se o velkolepou produkci a přípravy na největší moment roku pro Xbox začínají hned po skončení předchozího ročníku veletrhu E3.

Ve videu se samozřejmě objeví vedoucí Xboxu Phil Spencer, ale také Rahni Tucker ze studia Ninja Theory (Bleeding Edge), Sarah Bond (herní partnerství s ostatními vývojáři), Matt Botty (vedoucí Xbox Game Studios), Tim Schafer z Double Fine Productions a další lidé, kteří stojí za touto úžasnou show. Dle slov Spencera se konference zúčastnilo na 1500 fanoušků, nemluvě o nespočtu novinářů. Zajímavou perličkou je skutečnost, že konferenci Xbox E3 poprvé navštívili obě dcery Phila Spencera, jak se sám ve videu zmiňuje.

A na co se můžeme těšit do budoucna? Speciální epizoda pořadu Inside Xbox z veletrhu gamescomu se uskuteční 19. srpna od 17:00. Poté nás 10. září čeká exkluzivní akce Gears 5 a v listopadu proběhne akce X019, kterou pořádá sám Microsoft. Kromě únorového Oriho pak mohou vyjít některé připravované hry od Xboxu, ovšem největší nálož novinek můžeme očekávat v květnu, kdy bude nejspíše představen Xbox příští generace. Krátce na to se pak uskuteční E3 2020. Xbox svou konferenci pravděpodobně bude mít večer 7. června a určitě bude řádně našlapaná.

  • JN

    Pěkné. Je za tím hromada věcí. Konference se mi líbila, možná jsem měl velká očekávání, ale i tak to bylo super. Nové hry ani HW neukázali, protože to schovávají na příští generaci a zřejmě nechtějí nic prozradit. do vydání nové konzole je ještě 1.5 čas a tak to tají. To chápu.

    Ale na Konzolistovi je tento článek také a ta diskuze pod článkem je mazec. Tanm jedou pešcky bomby atomovky. Dokonce jsem se tam dočetl, kolik Phill váží a co s ním dělá stres. :-))))) Pacienti.

  • klidas

    pekny dokument 🙂

28. 12. 2019 • p.a.c.o11

Speciál: Rok 2019 v kostce

Konec roku je spojen nejen s předáváním a také dostáváním darů nebo nekonečným počtem snědených chlebíčků či cukroví, což následně ústí v ona oblíbená novoroční předsevzetí. Než se však všichni vydáme do posiloven a vyběhneme do parků, abychom naše úsilí po měsíci vzdali, nesmí chybět tradiční pohled na to, jaký ten uplynulý rok vlastně byl. Letos jsem si tento sumář vzal do parády já a doufám, že na nic důležitého nezapomenu. A...

»
18. 11. 2019 • tonyskate23

Xbox One nebyl nikdy levnější!

Asi víte, že Black Friday neboli Černý pátek připadá až na příští týden. To se ovšem týká pouze Ameriky. U nás už předvánoční slevy běží, protože v Česku je Černý pátek přece několikrát do roka :-). Vy tak nemusíte čekat a hned začít s nákupy na Vánoce a tentokrát to opravdu stojí za to. Vybrané obchody včetně Alzy totiž prodávají Xbox One za skvělé ceny a řekli bychom, že za takovou cenu...

»
13. 11. 2019 • tonyskate14

Spekulace: Nové hry od Rare a Obsidian na X019

Zdá se, že zítřejší epizoda Inside Xbox (14. 11. 21:00) , která vlastně zastoupí jakousi tiskovku pro akci X019, bude skutečně stát za to. Už dříve jsme se dozvěděli, že se ukáže na 12 her od Xbox Game Studios, a to samozřejmě včetně těch oznámených jako Bleeding Edge, Minecraft Dungeons či třeba Wasteland 3.

»
08. 11. 2019 • tonyskate18

Potvrzená studia i hry na X019

Už příští čtvrtek se v Londýně uskuteční akce X019, kterou zahájí pořad Inside Xbox, jež bude plný oznámení, novinek, her a všeho možného. Hned zkraje vám sdělíme, že živý přenos začne ve čtvrtek 14. listopadu od 21:00 našeho času. Přenos samozřejmě bude moci sledovat živě ve své konzoli skrze aplikaci Mixer, ale případně jej najdete i na sociálních sítích jako Facebook, YouTube či Twitter.

»
04. 11. 2019 • Lukáš Urban1

XKO MAG debatuje o příslušenství

Za léta streamování a klábosení v naší společnosti jistě víte, že si nepotrpíme na nějaké honosné příslušenství. Nepoužíváme elitní ovladače, nevlastníme volant a zatím nepotřebujeme ani gamepad adaptivní. To ale neznamená, že k tomuto tématu nemáme co říct. Nový díl pořadu XKO MAG tak míří právě směrem na herní periferii a snaží se zrekapitulovat vše, s čím se dá k Xboxu zasednout. A nemyslíme tím pivo, kořalku, dlabanec nebo ženštinu prapodivného původu. Zavzpomínáme také...

»
09. 10. 2019 • tonyskate30

Říjnová aktualizace konzole s řadou novinek

Možná jste při včerejším hraní zaznamenali, že vám konzole nabízí novou systémovou aktualizaci. Microsoft totiž do světa vypustil říjnovou aktualizaci pro Xbox One, která nabízí nové možnosti rodičovského nastavení, upozornění na vytipované hry, vylepšení při sledování Mixeru, doporučení her z Xbox Game Pass a další vymoženosti…

»
23. 09. 2019 • tonyskate0

Zítřejší Inside Xbox s The Outer Worlds a xCloud

Exkluzivní pořad Inside Xbox se o zítřejší půlnoci vrátí s hodinovou epizodou. Jak jistě víte, tak v polovině listopadu se bude konat X019, která bude taktéž krátce předmětem zítřejšího dílu, ovšem právě na tuto akci si bude Microsoft schovávat daleko větší karty, než které uvidíme zítra, takže mějte střízlivá očekávání.

»
11. 09. 2019 • DandyCZE18

Xboxweb Challenge a druhá sezóna

Vítejte v další sezóně komunitních turnajů Xboxweb Challenge. Po první testovací sezóně, v níž jsme hráli primárně FIFA 19, NHL 19, Forza Horizon 4, PUBG a Forza Motorsport 7 a rozdali ceny v celkové hodnotě přes 20 000 Kč, jsme se rozhodli, že do další sezóny půjdeme a pokusíme se její úroveň posunout dál. Rekapitulace V první sezóně jsme si chtěli především otestovat, kolik zhruba hráčů se bude našich turnajů účastnit a které časy...

»