Závodní hra Grid láká na gamescom

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 9.8.2019, 16:15

Publikováno: 9.8.2019, 16:15

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2310 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Codemasters na německém herním veletrhu nebudou mít vlastní konferenci. Ostatně nemají příliš projektů, kterými by se mohli pochlubit. Jeden si však pozornost zaslouží. Pokračování, nebo spíše restart, značky Grid zaplní podzimní prázdno po závodních okruzích. Doteď jste mohli vidět jen drobné úseky ze hry, což připomíná video níže. Na gamescomu se ale titul ukáže v plné kráse a přístupný veřejnosti. Na stáncích Microsoftu (hala 8) a vydavatelství Deep Silver (hala 9) najdou návštěvníci hratelnou ukázku. V době konání akce vyjde také několik ukázek. Přece jen, ne každý se na veletrh dostane.   

 • klidas

  video nie je k dispozicii 🙁

  • Chaosteory CZ

   Odkaz na video nahrazen.

 • KoubecX

  Jako vy padá to dobře. U předchozích dílů jsem se vždy dobře bavil 🙂

03. 07. 2019 • Lukáš Urban2

GRID vyjde o měsíc později

Codemasters na svém blogu oznámili, že další díl nebo spíše restart značky GRID, se o měsíc posouvá. Původně měla hra vyjít v půli září, což už díky 11. říjnu není pravda. Čas navíc bude určitě věnován zkvalitnění titulu, který měl na letošním veletrhu E3 pozitivní přijetí. Vývojáři si můžou dát klidně na čas, protože výrazná konkurence není na skladě. Připomeňme, že už dříve bylo potvrzeno sedm tříd vozů pro každý závod....

»
21. 05. 2019 • Lukáš Urban3

Závodní značka GRID je zpět

Jeden rok nevyjde na podzim Forza a už tu máme adepta na zástup. A možná jednoho z nejpovolanějších, neboť série GRID patří k tomu lepšímu, na co můžete v historické knihovničce narazit. A i když Codemasters v druhém díle možná až příliš uhnuli k arkádě, oznámení nového dílu by vám nemělo uniknout.

»