Overcooked! All You Can Eat také pro Xbox One

Autor: p.a.c.oPublikováno: 23.3.2021, 19:58

Publikováno: 23.3.2021, 19:58

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2199 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Všichni kuchaři vlastnící konzole nové generace si mohli ke konci loňského roku užít kompletní balení série Overcooked! Ta čítá dva díly a hromadu DLC obsahu, takže bylo o co stát. A právě tato nálož a kompletní balení po čase míří i na konzole Xbox One, kam přinese plynulých 60 FPS, možnosti pomoci při hraní, online multiplayer a další vychytávky. Hra vychází právě dnes, takže nemůže chybět launch trailer, který pěkně rekapituluje všechny hlavní novinky této edice. Nezbývá než obléct zástěry a hurá do zdejších bláznivých kuchyní.

16. 02. 2021 • HusekD0

Overcooked! All You Can Eat dorazí na Xbox One

Máme dobrou zprávu pro všechny milovníky skvělé kuchyně, kteří ještě nepřešli na novou generaci konzolí. A to proto, že se blíží vydání kompletní edice Overcooked! All You Can Eat i na Xbox One. Hráči na Xboxu Series X/S si mohli tento kompletní balíček zahrát již v listopadu minulého roku, ale na Xbox One se bohužel nedostal. Team17 však zveřejnil zprávu díky které víme, že se All You Can Eat dočkáme na...

»
21. 11. 2020 • p.a.c.o2

RECENZE: Overcooked! All You Can Eat

Vaření je vášeň. Já sám třeba nevařím, ale říká se to. O co míň vařím, o to raději ale konzumuju, co někdo uvaří a když je někde nápis: „Snězte všechno, co můžete“, je to výzva. Nejsem ale Homer Simpson, abych byl schopný nějakou hospodu vyjíst, takže jsou v bezpečí. I když tahle věta k aktuálnímu stavu asi úplně nepatří, protože každou hospodu by bylo třeba tímto stylem podporovat.

»