Ve Fortnite začala nová sezóna Resistance

Autor: olishuPublikováno: 21.3.2022, 6:37

Publikováno: 21.3.2022, 6:37

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 78 článků

Dnes se hráči po pár měsících, kdy začala ve Fortnite 3. kapitola, dočkali 2. sezóny s názvem Resistance. Ta přináší dost novinek a změn. Připojte se k odporu v závěrečné bitvě a osvoboďte Zero point. Vyzkoušejte zcela nové taktiky, nové zbraně, nová vozidla a předměty.

Do hry se vrací hlasovací tabule, kde díky financování budete mít příležitost rozhodovat o tom, které položky se v průběhu sezóny instalují na mapu. Tím se bude ovlivňovat a řídit vývoj Odporu. Jedním z takových je třeba Armored Battle Bus. Ten na mapu – díky přispěním vašich zlatých barů v hlasovací tabuli – můžete přivést už nyní na začátku sezóny. Hoďte na něj chonkers tires, cow catcher a turetu a dostane z něj kovové monstrum připravení k boji.

Ale to není zdaleka všechno – do hry se dostalo plno dalších nových věcí a zbraní: Combat SMG, Striker Burst Rifle, Thermal Scoped Assault Rifle, Drum Shotgun, Revolver…  Naopak IO strana zase přináší titanové tanky, vzducholodě nebo obléhací děla, které vám poslouží nejen ke střelbě na protivníky, ale i k rychlému přesunu. Stačí se do něj posadit a nechat se vystřelit do vzduchu.

Nová sezóna přináší také nové pohyby. Nyní můžete mnohem rychleji sprintovat a díky ukazateli poznáte, jak dlouho se ještě v takovém tempu udržíte. Tam, kde vám ale selhají nohy, vám teď nově pomohou i ruce. Pokud je povrch pro váš skok příliš vysoko, nebo plošina příliš daleko, staší se chytit a přítáhnout.

Asi největším očekáváním v nových sezónách je Battle Pass. Hráči vždy předem spekulují, co by mohl obsahovat a jsou natěšeni z každého úniku. Battle pass 2. sezóny ve 3. kapitole opět  zahruje spolupráci s Marvelem. Na levelu 100 se můžete tešit na největšího mistra mystických umění – Doktora Strange, který je asi největším lákadlem. Dále si díky speciálním úkolům můžete přizpůsobit krumpáč Omni sword. Nakonfigurujte mu jinou čepel, barvu nebo dokonce i zvuk.

Nová sezóna znamená nové příležitosti, jak rozšířit své dovednosti. Nejen, že se vynuluje vaše bodové hodnocení v Arenách, ale začnete od nuly i s korunkama za vítězství. Pokud jste Fortnitový veterán, co hraje už několik let, nebo nováček, který přichází právě s novou sezónou, tak věřte, že si hraní užijete. Hra přináší mnohé změny, novou atmosféru, nové zvraty v ději, ale to stejné co zůstává je vítězný deštník, který na vás čeká hned, jak se vám podaří zůstat na mapě jako poslední ze všech a získat v nové sezóně první vítězství.

Tak pojďme na to!

 P.S. Epic zveřejnil na svých sociálních sítích, že věnuje veškeré své výnosy ze hry Fortnite od 20. března 2022 do 3. dubna 2022 na humanitární pomoc lidem postiženým válkou na Ukrajině. A dodává, že Xbox se k nim v tomto úsilí připojuje a věnuje během této doby své čisté výnosy z Fortnitu, aby se získala ještě větší pomoc.

13. 03. 2023 • olishu0

Neonový Fortnite v nové sezóně

Před pár dny se ve Fortnite nově představila druhá sezóna a přináší do vcelku poklidné jihovýchodní části mapy plno změn. Máme tu nový biom z feudálního Japonska a asi prozatím největší lokaci ve hře s názvem MEGA City. Toto neofuturistické město má plno neonově osvětlených mrakodrapů, svítících billboardů, ulic a uliček zahalené lehkým deštěm. Město je také obklopeno řadou kolejnic, po kterých se můžete rychle pohybovat a zároveň střílet.

»
25. 01. 2023 • olishu0

Isaac Clarke ve Fortnite

Fortnite je plný herních i filmových postav a zdá se, že tyto spolupráce rozhodně nekončí. Ještě se nám v nové 4. kapitole neodemkl Geralt z Rivie a už je tu další herní legenda. Tentokrát představuje oblíbenou postavu z hororové herní série Dead Space a to právě v čas, protože se blíží vydání remaku této hry.

»
05. 12. 2022 • olishu0

Fortnite začíná 4. kapitolu

V sobotu večer probíhal ve hře Fortnite velký event, který ukončoval 3. kapitolu — ta je prozatím nejkratší, protože trvala pouze rok. A pokud jste v sobotním eventu nechyběli, tak jste na konci viděli zbrusu novou mapu (a to doslova), která na nás bude čekat. Ve hře je nyní celá řada novinek a neznámých míst. Pro ty, co Fortnite dlouho nehráli — ale i pro ty, co po sobotním večeru netrpělivě čekali...

»
19. 09. 2022 • olishu0

Fortnite začíná 4. sezónu

A nebyla by to správná nová sezóna, kdyby si herní mapa neprošla malými změnami, a to jak z herních, tak i z příběhových důvodů. Tato sezóna, která se jmenuje PARADISE, představuje podivnou lesklou tekutinu zvanou Chrom, která začala pomalu, ale jistě požírat ostrov. Spolu s ní přichází postava The Herald—jako tajemný květinový padouch. Samotná mapa má nyní čtyři odlišné biomy. Užijete si jak sníh, klasickou zeleň, poušť tak i přicházející podzim.

»
06. 06. 2022 • olishu0

Vibin – nová sezóna Fortnite je tady

Třetí sezóna v třetí kapitole dnes oficiálně dorazila a opět přináší mnoho změn jak na mapě, v arzenálu, tak ve hře samotné a v nadupaném Battle Passu na vás čeká Darth Vader, Evie ochránkyně Adoru, nebo sám velký archeolog Indian Jones. Sezóna Vibin navazuje na včerejší event „Collision“, který ukončil druhou sezónu a udělal z ostrova jednu obrovskou párty. Tato párty přichází také s několika změnami na mapě v čele...

»
06. 05. 2022 • tonyskate0

Fortnite zdarma v cloudu Xbox

Microsoft včera přišel s překvapivou zprávou, že jeho služba cloudového hraní Xbox půjde za hranice předplatného Xbox Game Pass Ultimate a jeden titul bude možné hrát zcela zdarma. Z titulku už víte, že se jedná o fenomén Fortnite. Xbox totiž spojil síly s Epic Games a tento battle royale si zahrajete skutečně kdekoliv a kdykoliv. Stačit vám k tomu bude účet Microsoft a telefon/tablet s iOS nebo Androidem či počítač s Windows a přístup k internetu. Nemusíte...

»
30. 03. 2022 • olishu0

Fortnite i bez stavění

Když ve Fortnitu odstartovala nejnovější sezóna, Epic udělal odvážný krok – na několik dní vypnul stavění. To je ale pro Fortnite právě tou neodmyslitelnou součástí a hra se tak stala standardním Battle Royalem. V komunitě tato novinka otřásla přístupem ke hře. Někdo ji s radostí přijímá a někdo naopak nabručeně odmítá. Stavění bylo přeci to, co dělalo tuhle hru právě tak odlišnou od těch ostatních…

»
19. 01. 2022 • olishu0

Fortnite s aktualizací v19.10

Nedávno se na mapě objevily vrtáky od doktorky Slone, které hlídají ostražití IO strážci a už tu máme další novinku. Na ostrově se prochází legendární stvoření a není jen jedno… Dlouho se špekulovalo o tom, že je na ostrově nějaký velký tvor. Hráči mohli při hře narazit na několik zasněžených velkých hrbolků s tmavou dírou, ze které v intervalech vycházela pára – přesněji řečeno klidný vyfukující dech. Dnešní update odhalil, co pod...

»