Ve Fortnite začala nová sezóna Resistance

Autor: olishuPublikováno: 21.3.2022, 6:37

Publikováno: 21.3.2022, 6:37

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 71 článků

Dnes se hráči po pár měsících, kdy začala ve Fortnite 3. kapitola, dočkali 2. sezóny s názvem Resistance. Ta přináší dost novinek a změn. Připojte se k odporu v závěrečné bitvě a osvoboďte Zero point. Vyzkoušejte zcela nové taktiky, nové zbraně, nová vozidla a předměty.

Do hry se vrací hlasovací tabule, kde díky financování budete mít příležitost rozhodovat o tom, které položky se v průběhu sezóny instalují na mapu. Tím se bude ovlivňovat a řídit vývoj Odporu. Jedním z takových je třeba Armored Battle Bus. Ten na mapu – díky přispěním vašich zlatých barů v hlasovací tabuli – můžete přivést už nyní na začátku sezóny. Hoďte na něj chonkers tires, cow catcher a turetu a dostane z něj kovové monstrum připravení k boji.

Ale to není zdaleka všechno – do hry se dostalo plno dalších nových věcí a zbraní: Combat SMG, Striker Burst Rifle, Thermal Scoped Assault Rifle, Drum Shotgun, Revolver…  Naopak IO strana zase přináší titanové tanky, vzducholodě nebo obléhací děla, které vám poslouží nejen ke střelbě na protivníky, ale i k rychlému přesunu. Stačí se do něj posadit a nechat se vystřelit do vzduchu.

Nová sezóna přináší také nové pohyby. Nyní můžete mnohem rychleji sprintovat a díky ukazateli poznáte, jak dlouho se ještě v takovém tempu udržíte. Tam, kde vám ale selhají nohy, vám teď nově pomohou i ruce. Pokud je povrch pro váš skok příliš vysoko, nebo plošina příliš daleko, staší se chytit a přítáhnout.

Asi největším očekáváním v nových sezónách je Battle Pass. Hráči vždy předem spekulují, co by mohl obsahovat a jsou natěšeni z každého úniku. Battle pass 2. sezóny ve 3. kapitole opět  zahruje spolupráci s Marvelem. Na levelu 100 se můžete tešit na největšího mistra mystických umění – Doktora Strange, který je asi největším lákadlem. Dále si díky speciálním úkolům můžete přizpůsobit krumpáč Omni sword. Nakonfigurujte mu jinou čepel, barvu nebo dokonce i zvuk.

Nová sezóna znamená nové příležitosti, jak rozšířit své dovednosti. Nejen, že se vynuluje vaše bodové hodnocení v Arenách, ale začnete od nuly i s korunkama za vítězství. Pokud jste Fortnitový veterán, co hraje už několik let, nebo nováček, který přichází právě s novou sezónou, tak věřte, že si hraní užijete. Hra přináší mnohé změny, novou atmosféru, nové zvraty v ději, ale to stejné co zůstává je vítězný deštník, který na vás čeká hned, jak se vám podaří zůstat na mapě jako poslední ze všech a získat v nové sezóně první vítězství.

Tak pojďme na to!

 P.S. Epic zveřejnil na svých sociálních sítích, že věnuje veškeré své výnosy ze hry Fortnite od 20. března 2022 do 3. dubna 2022 na humanitární pomoc lidem postiženým válkou na Ukrajině. A dodává, že Xbox se k nim v tomto úsilí připojuje a věnuje během této doby své čisté výnosy z Fortnitu, aby se získala ještě větší pomoc.

06. 05. 2022 • tonyskate0

Fortnite zdarma v cloudu Xbox

Microsoft včera přišel s překvapivou zprávou, že jeho služba cloudového hraní Xbox půjde za hranice předplatného Xbox Game Pass Ultimate a jeden titul bude možné hrát zcela zdarma. Z titulku už víte, že se jedná o fenomén Fortnite. Xbox totiž spojil síly s Epic Games a tento battle royale si zahrajete skutečně kdekoliv a kdykoliv. Stačit vám k tomu bude účet Microsoft a telefon/tablet s iOS nebo Androidem či počítač s Windows a přístup k internetu. Nemusíte...

»
30. 03. 2022 • olishu0

Fortnite i bez stavění

Když ve Fortnitu odstartovala nejnovější sezóna, Epic udělal odvážný krok – na několik dní vypnul stavění. To je ale pro Fortnite právě tou neodmyslitelnou součástí a hra se tak stala standardním Battle Royalem. V komunitě tato novinka otřásla přístupem ke hře. Někdo ji s radostí přijímá a někdo naopak nabručeně odmítá. Stavění bylo přeci to, co dělalo tuhle hru právě tak odlišnou od těch ostatních…

»
19. 01. 2022 • olishu0

Fortnite s aktualizací v19.10

Nedávno se na mapě objevily vrtáky od doktorky Slone, které hlídají ostražití IO strážci a už tu máme další novinku. Na ostrově se prochází legendární stvoření a není jen jedno… Dlouho se špekulovalo o tom, že je na ostrově nějaký velký tvor. Hráči mohli při hře narazit na několik zasněžených velkých hrbolků s tmavou dírou, ze které v intervalech vycházela pára – přesněji řečeno klidný vyfukující dech. Dnešní update odhalil, co pod...

»
13. 01. 2022 • olishu0

Tornáda a blesky ve Fortnite

Dnešní předpověď počasí na ostrově hlásí pěkné větrno. Pokud uvidíte, že se začíná tvořit tornádo, není to signál k rychlému úprku. Místo toho do něj můžete vběhnout a nechat se přesunout po mapě. Tornáda se derou přes jakýkoli terén, který jim stojí v cestě a ničí stromy, domy, nebo bere auta, ale pro hráče se může stát naopak výhodou. Pokud budete dostatečně blízko, vír vás zvedne a budete se točit dokola, dokud...

»
17. 12. 2021 • olishu0

Fortnite Winterfest 2021 přináší dárečky

Nedávno ve Fortnite začala 3. kapitola a odstartovala z velké části zasněženým novým ostrovem. Pomalu se blíží čas Vánoc a neexistuje lepší doba pro Winterfest a jeho překvapení, než právě teď. V průběhu Winterfestu 2021 čeká na hráče 14 dárků. Pokud jste nováček, který začal hrát Fortnite až teď ve 3. kapitole, tak je to ideální příležitost, jak začít plnit svůj locker novým vybavením. A pokud jste dlouholetým hráčem, je to naopak...

»
10. 12. 2021 • olishu0

Marcus Fenix a Kait Diaz ve Fortnite

Legendární hrdina z Gears of War – Marcus Fenix vstupuje do nové bitvy a bere s sebou Kait Diaz. Oba přicházejí na ostrov jako nejnovější členové série herních legend a berou svoje vybavení ze sady Delta-One. Oba skiny, krumpáče, kluzáky a emoty jsou k dispozici v Item Shopu buď jednotlivě, nebo v sadě a po zakoupení skinu Marcuse na Xbox Series X|S si odemknete další jeho styl.

»
08. 12. 2021 • olishu0

Třetí kapitola Fortnite v plném proudu

V sobotu proběhl ve Fortnite velký závěrečný event a hned druhý den v neděli odpoledne se spustily servery a začala zbrusu nová 3. kapitola. Její 1. sezóna nese název Flipped a představuje zcela novou mapu, nové lokace, nové zbraně, nové NPC… a plno dalších neprozkoumaných míst a novinek.

»
05. 12. 2021 • olishu0

Ostrov Fortnite je naruby

Včera večer proběhl ve Fortnite velký event ukončující 2. kapitolu a bylo se rozhodně na co dívat. Po totální válce proti UFO, zombíkům a samotné The Cube Queen byli hráči zachráněni v záchranné misi vedené Dwaynem Johnsonem, který se odhalil pod maskou The Foundation, což byla pro hráče překvapivá a vtipná chvilka a pak se celý ostrov převrátil…

»