Enlisted v Game Preview pro Xbox Series konzole

Autor: p.a.c.oPublikováno: 20.10.2020, 21:49

Publikováno: 20.10.2020, 21:49

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2633 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Zajímavou hrou v rámci časové konzolové exkluzivity bude střílečka z první osoby s tématem Druhé světové války, Enlisted. Do předběžného přístupu vstoupí spolu s uvedením konzole a to hned 10. listopadu. Stejně jako například Vigor naběhne v budoucnu na free to play model, ale kdo bude chtít hrát hned při uvedení konzole, dostane možnost. Tou bude zakoupení Founder edice.

Enlisted nám nabídne možnost postavit se do útoku na zemi nebo ve vzduchu, kdy na zemi bude možnost hrát jak za klasického vojáka, tak za velitele tanku. Hned na úvod Game Preview verze přinese bitvu o Moskvu, která se odehrávala mezi roky 1941 a 1942. Jako další bude invaze do Normandie v průběhu dne D a podle aktuálních plánů bychom se měli dočkat nezbytné bitvy o Berlín.

Co se technické stránky týče, hra běží na vylepšeném Dagor enginu, na jehož původní verzi běží třeba War Thunder nebo Cuisine Royale. Společně s konzolí Xbox Series X se máme připravit na 4K rozlišení, slabší Xbox Series S nabídne 1440p. Pro obě konzole pak platí, že hra poběží s 60 FPS. Péče navíc byla věnována výbuchům a nasvícení obecně, takže zážitek z bojů by měl být opravdu výborný. Ve výsledku tak Enlisted vypadá opravdu slibně, co říkáte?