Farming Simulator 22 vyjde na podzim

Autor: p.a.c.oPublikováno: 22.4.2021, 17:17

Publikováno: 22.4.2021, 17:17

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2248 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Velkou novinku pro všechny příznivce farmaření a jízdy traktorem dnes přinesli vývojáři z GIANTS Software. Jejich oblíbená série tohoto druhu zábavy bude letos na podzim pokračovat dalším dílem, který ponese označení Farming Simulator 22. Oznámení doplňuje opravdu kratičký teaser, ale už z něj je patrné, jaká bude jedna z hlavních novinek chystaného pokračování.

Jaro, léto, podzim a zimu. Každé malé dítě ví, že přesně takhle jdou roční období za sebou a stejně tak tomu bude i v průběhu našeho virtuálního farmaření. Kdo chtěl někdy jezdit traktorem ve sněhu? Ti co odpověděli ano si co nevidět budou moct odškrtnout i tuto kratochvíli. Mimo ročních období dostaneme také nálož nových map, plodin, strojů a také se dočkáme nových výrobců vybavení. Vyjádřeno řečí čísel to je 400 strojů od 100 různých značek.

Opomenuto nebude ani vylepšení GIANTS Engine 9, který celou hru pohání. Díky tomu se máme dočkat chytřejší umělé inteligence a hlavně bohatšího herního světa. Do toho je zahrnut také zvuk, kdy by stroje měly vydávat autentičtější zvuky podle toho, jak moc jsou naložené nebo jak moc jim zemědělec nakládá. To všechno nebude doménou pouze nových konzolí, ale podstatnou část vylepšení by si měli užít i majitelé minulé generace, z nichž bude hra údajně ždímat maximum.

Ani to však podle slov vývojářů není konečný výčet novinek a další oznámení budou následovat. Stane se tak, až budou připraveni se o ně podělit se světem. Do té doby nezbývá, než čekat a doufat, že i další chystané novinky budou stát za to. Už aby tady byl podzim a my zase mohli zasednout do kabin našich strojů a vydat se vstříc nekonečným lánům.