Nezávislý hit Among Us míří do Xbox Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 18.12.2020, 6:48

Publikováno: 18.12.2020, 6:48

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5904 článků

Možná už jste dvojici slov Among Us párkrát slyšeli. Tuto online hru pro více hráčů v červnu 2018 vydalo malé studio Innersloth, ale teprve letos dosáhlo popularity skrze streamy na Twitchi a YouTube. Ve hře se ocitáte se čtyřmi až deseti hráči a připravujete svou vesmírnou loď na odlet, ovšem musíte se mít na pozoru. Jeden nebo více hráčů z vaší posádky jsou náhodně vybraní podvodníci.

Úkolem posádky je identifikovat podvodníky, zničit je a dokončit úkoly na mapě. Cílem podvodníků je pak sabotovat snahy ostatních členů posádky a také je zabít, než splní své úkoly. Posádky uspěje, když jsou zabiti všichni podvodníci anebo splněny všechny úkoly. Podvodníci vyhrají, kdy dokončí sabotáž anebo odstraní tolik členů posádky, aby jí bylo stejně jako podvodníků.

Jedná se tak o party hru s unikátním konceptem. Více vám prozradí přiložený trailer. Dosud hra zamířila na telefony, PC a Switch, a v příštím roce ji můžeme také očekávat na konzolích Xbox Series X|S a Xbox One, a to dokonce v předplatném Xbox Game Pass.