Konference Xbox & Bethesda Showcase živě 12. června

Publikováno: 28.4.2022, 15:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5309 článků

Tento rok se sice veletrh E3 nekoná, což ovšem zase tak moc nevadí, protože Microsoft pochopitelně opět uspořádá svou vlastní prezentaci. Xbox & Bethesda Games Showcase se uskuteční v neděli 12. června v 19:00 našeho času. Pokud se ptáte, kde je Activision a Blizzard, tak připomínáme, že akvizice bude ukončena až v první polovině příštího roku, tedy za předpokladu, že nedojde k výrazným komplikacím.

Nicméně zpět k samotné konferenci, která opět pokryje Xbox Game Studios i Bethesda Softworks a pochopitelně nebudou chybět ani hry třetích stran. Hlavní hvězdou konference bude vesmírná RPG Starfield, určitě se ukáže upíří Redfall a třeba se zastaví i frenetická akce Deathloop, která po roční exkluzivitě zamíří v polovině září na Xbox. Tajně také doufáme, že by Bethesda mohla ukázat závěr trilogie novodobého Wolfensteina od MachineGames.

Co se týče Xbox Game Studios, servírované menu bude daleko pestřejší. Samozřejmě zatím netušíme, které hry spatříme, ale snad už konečně dojde na novou Forza Motorsport a další ukázku z očekávaného dobrodružství Senua’s Saga: Hellblade II. Na Fable asi bude ještě brzy, ale téměř určitě spatříme akční RPG Avowed od mistrů z Obsidianu, kteří nejspíše také finalizují hlavní vývoj survival Grounded a třeba oznámí i nenásilnou RPG, která se údajně inspiruje hitem Disco Elysium. Francouzským tým Compulsion Games by také mohl být připraven představit svůj první projekt pod záštitou Microsoftu. A kdo ví, která další interní studia se ještě ukážou…

Nesmíme zapomínat ani na vydavatelskou odnož Xbox Game Studios, která spolupracuje s dalšími studii po celém světě. V době konference už nejspíše bude na spadnutí vydání adventury As Dusk Falls a jistě uslyšíme více o pašerácké akci Contraband od tvůrců Just Cause, ve které by neměly chybět auta, loupeže a pořádná dávka adrenalinu, ať už sólo či v kooperaci. Dlouho se také spekuluje o dalších projektech jako dračí RPG od IO Interactive (Hitman), nové 4X strategii anebo zajímavém díle od autorů ságy The Banner Saga.

Kódových označení ovšem internetem poletuje celá řada, takže uvidíme, kolik her bude na Xbox & Bethesda Games Showcase nakonec představeno. Většina z nich si pak hned v den vydání najde cestu do předplatného Xbox Game Pass. Nezapomeňte, že konference bude vysílána živě v neděli 12. června od 19:00 SELČ.

17. 05. 2022 • DandyCZE0

Vyhraj letenky a pobyt na Xbox FanFest v Madridu

Už jste možná reagovali na akci a možnost cestovat do Madridu na Xbox FanFest na oficiálních stránkách, ale na lokálním Instagramu XboxCZSK je teďka pořádná pecka!

»
09. 05. 2022 • lindros88cze0

XboxFanFest Registrace

Chtěli jste se někdy podívat na velkou show a zatím jste neměli příležitost? Zkuste vyhrát v soutěži na oficiálních stránkách, ale pozor, výhra je pouze vstup, takže na cestu si budete muset šáhnout do prasátka!

»
06. 05. 2022 • tonyskate0

Získejte ze svého ovladače Xbox maximum

Produkce týmu Xbox CZ už nám přinesla různé fígle a vychytávky na levnější next-gen konzoli Xbox Series S a teď přišla řada na ovladače. Ve videu se tedy dozvíte hned několik tipů, jak si upravit nastavení svého ovladače včetně přemapování tlačítek a připomínáme, že s konzolemi Xbox Series X|S jsou kompatibilní i ovladač z Xboxu One a opačně.

»
02. 05. 2022 • Cryptah0

XkoGuru testuje Xbox příslušenství KontrolFreak

Dnes se na kanále XkoGuru podíváme na produkt, který nepatří mezi hardcore příslušenství. Spíše bych řekl, že jde o takový tuning našich prodloužených rukou, a tím myslím Xbox gamepady. Společnost KontrolFreak se soustředí na příslušenství, které vám má pomoci k lepším výkonům ve hrách, ať už střílečkách, kde získáte lepší aim, nebo hrách sportovních, a tím lepším výkonům. Po internetu samozřejmě vzniká žhavá diskuze okolo těchto produktů a uživatelé se hádají...

»
21. 04. 2022 • tonyskate0

Proč musíte mít Xbox Game Pass

Ačkoliv jsme si jistí, že většina z vás si je naprosto vědoma kvalit Xbox Game Passu, určitě si občas neuškodí připomenou veškeré výhody, které toto předplatné nabízí. A kdo ví, třeba nové video z produkce Xbox CZ přesvědčí i ty, kteří ještě o Game Passu pochybují a stanou se předplatiteli ještě dnes.

»
20. 04. 2022 • tonyskate0

Co nabízí cloudové hraní Xbox

Předplatné Xbox Game Pass Ultimate je naprosto komplexní nabídka, která vám díky cloudovému hraní Xbox umožňuje hrát skutečně kdekoliv a kdykoliv. Co vše tato služba v současnosti nabízí včetně hraní next-gen her na konzolích Xbox One vám shrne jedno z novějších videí týmu Xbox CZ.

»
14. 04. 2022 • Lukáš Urban0

XKO Focus a utrácení na konzoli Xbox

Cílem pořadu XKO Focus byla od samého počátku variabilita. Snaha o vytvoření pravidelné rubriky, v níž byste nikdy netušili, co se objeví příště. A směr se daří držet, protože zatím se každý jeden díl představil s rozdílným obsahem a odlišnou tematikou. Přestože někdy šlo spíše o zajímavosti. Tento týden tak přišla řada na další aspekt hraní, a tím je nastavení konzole Xbox. Konkrétně jsme se podívali na možnosti plateb, které se za...

»
12. 04. 2022 • tonyskate0

Získejte víc ze svého Xboxu Series S!

Nejnovější video týmu Xbox CZ se věnuje next-gen konzoli Xbox Series S, na které si zahrajete nejen nejnovější hry, ale také jistě oceníte parádní vychytávky. Ve videu níže se například dozvíte, jak nejlépe rozšířit úložiště, využít funkce kopilota či lupy anebo třeba oceníte prostorový zvuk.

»