První spekulace o novém Battlefieldu

Autor: p.a.c.oPublikováno: 19.1.2021, 7:13

Publikováno: 19.1.2021, 7:13

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2370 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Letošní rok by se měl stát tím, kdy opět dorazí série Battlefield. Je proto na čase podívat se na první zajímavé, leč nepotvrzené informace od influencera Toma Hendersona. První informace říkají, že bychom se po první a druhé světové válce měli vrátit zpět od současnosti. Teoreticky by se prý mělo jednat o takový malý restart a návrat k Battlefieldu 3.

Asi nikoho nepřekvapí, že by vývojáři chtěli využít plný potenciál nových konzolí Xbox Series S/X. Takže bychom se měli dočkat pořádné destrukce, propracovaných detailů a dalších skvělých vylepšení. Hra by neměla zapomenout ani na konzole Xbox One, kde si ovšem hráči neužijí všech vychytávek z nové generace.

Zapomenuto rozhodně nebude ani na multiplayer, kde kromě klasických herních režimů dorazí podle informací také jeden nový. Ten nabídne opravdu hodně velké mapy, po kterých by se podle informací mělo prohánět až 128 hráčů. K tomu všemu prý do vydání zbývá nějakých 9-10 měsíců, což znamená vydání někdy v listopadu nebo prosinci, ale to není zas až tak velká novinka, protože v tomto období hra normálně vychází. Uvidíme, jestli se některé informace potvrdí, ale úplně nereálně to nevypadá. A co vy, jaká očekávání máte od nového dílu série Battlefield?